Hledat

Ubytování

Ubytování město Káto Zákros

Ve městě Káto Zákros (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Káto Zákros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Káto Zákros

Cretan Minoan Apartments

9,9

Cretan Minoan Apartments

Ubytování (Apartmán) Cretan Minoan Apartments. Cretan Minoan Apartments is situated in Zákros and offers a garden and a terrace. Ubytování Cretan Minoan Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sterei Traditional Cottage

9,8

Sterei Traditional Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Sterei Traditional Cottage. Located in Zákros in the Crete region, Sterei Traditional Cottage has a balcony and garden views. Ubytování Sterei Traditional Cottage se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Villa Kalliopi

9,8

Villa Kalliopi

Ubytování (Vila) Villa Kalliopi. Located in Zakros of Lasithi, Villa Kalliopi is set amidst an olive grove and features a private pool with a furnished sun terrace. Ubytování Villa Kalliopi se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terra Minoika Villas

9,6

Terra Minoika Villas

Ubytování (Apartmány) Terra Minoika Villas. Terra Minoika Villas se nachází na kopci plném aromatických rostlin v obci Kato Zakros, jen 300 metrů od pláže. Ubytování Terra Minoika Villas se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kato Zakros Palace Apartments

9,5

Kato Zakros Palace Apartments

Ubytování (Aparthotel) Kato Zakros Palace Apartments. Kato Zakros Palace Apartments, postavený na kopci v obci Kato Zakros, nabízí studia/pokoje s panoramatickým výhledem na Minojský palác, moře a Údolí... Ubytování Kato Zakros Palace Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Zakros View

9,4

Zakros View

Ubytování (Apartmán) Zakros View. Featuring a garden and a terrace, Zakros View provides accommodation in Zákros with free WiFi and garden views. Ubytování Zakros View se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Anthia Apartment

9,4

Anthia Apartment

Ubytování (Apartmán) Anthia Apartment. Anthia Apartment is set in Káto Zákros and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Anthia Apartment se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Stella

9,1

Studios Stella

Ubytování (Bed and breakfast) Studios Stella. Studios Stella is offering accommodation in Kato Zakros. Guests can make use of a garden. At the bed and breakfast, every room comes with a wardrobe. Ubytování Studios Stella se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Katerina Apartments

9

Katerina Apartments

Ubytování (Apartmány) Katerina Apartments. Rodinné apartmány Katerina se nachází na zeleném kopci v obci Kato Zakros na Krétě, 500 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Katerina Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Alkioni Sea View

9

Alkioni Sea View

Ubytování (Apartmány) Alkioni Sea View. Alkioni Sea View se nachází v obci Káto Zákros, 44 km od města Sitia. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alkioni Sea View se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dimitra Apartments

8,8

Dimitra Apartments

Ubytování (Apartmány) Dimitra Apartments. Located in Zakros Village, Dimitra Apartments features self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Dimitra Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galini

8,6

Galini

Ubytování (Penzion) Galini. Galini is offering accommodation in Káto Zákros. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Galini se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Athena Rooms

8,3

Athena Rooms

Ubytování (Apartmán) Athena Rooms. Ubytování Athena Rooms se nachází pouhých 10 metrů od pláže Zakros a 200 metrů od mínojského paláce Kato Zakros. Ubytování Athena Rooms se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Coral Rooms

8

Coral Rooms

Ubytování (Penzion) Coral Rooms. Coral se nachází u pláže v letovisku Kato Zakros a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, klimatizované ubytování s výhledem na Středozemní... Ubytování Coral Rooms se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zakros

6,8

Hotel Zakros

Ubytování (Aparthotel) Hotel Zakros. Hotel Zakros se nachází v horské vesnici Zakros, v blízkosti vstupu do Údolí mrtvých a jen pár kroků od restaurací a supermarketů. Ubytování Hotel Zakros se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Aspasia's House

Aspasia's House

Ubytování (Prázdninový dům) Aspasia's House. Situated in Zákros, Aspasia's House features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 35 km from Sitia. Ubytování Aspasia's House se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Maria's house in Kato Zakros

Maria's house in Kato Zakros

Ubytování (Prázdninový dům) Maria's house in Kato Zakros. Maria's house in Kato Zakros is situated in Káto Zákros and offers a garden and a terrace. Ubytování Maria's house in Kato Zakros se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Káto Zákros

Město Káto Zákros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Káto Zákros.