Hledat

Ubytování

Ubytování město Káto Zákros

Ve městě Káto Zákros (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Káto Zákros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Káto Zákros

Cretan Minoan Apartments

9,9

Cretan Minoan Apartments

Ubytování (Apartmán) Cretan Minoan Apartments. Cretan Minoan Apartments is situated in Zákros and offers a garden and a terrace. Ubytování Cretan Minoan Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yiannis Retreat

9,8

Yiannis Retreat

Ubytování (Penzion) Yiannis Retreat. Yiannis Retreat je tradiční komplex kamenných domů v krásném údolí Kato Zakros na Krétě, 800 metrů od pláže. Ubytování Yiannis Retreat se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sterei Traditional Cottage

9,8

Sterei Traditional Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Sterei Traditional Cottage. Located in Zákros in the Crete region, Sterei Traditional Cottage has a balcony and garden views. Ubytování Sterei Traditional Cottage se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Villa Kalliopi

9,8

Villa Kalliopi

Ubytování (Vila) Villa Kalliopi. Located in Zakros of Lasithi, Villa Kalliopi is set amidst an olive grove and features a private pool with a furnished sun terrace. Ubytování Villa Kalliopi se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terra Minoika Villas

9,6

Terra Minoika Villas

Ubytování (Apartmány) Terra Minoika Villas. Terra Minoika Villas se nachází na kopci plném aromatických rostlin v obci Kato Zakros, jen 300 metrů od pláže. Ubytování Terra Minoika Villas se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kato Zakros Palace Apartments

9,5

Kato Zakros Palace Apartments

Ubytování (Aparthotel) Kato Zakros Palace Apartments. Kato Zakros Palace Apartments, postavený na kopci v obci Kato Zakros, nabízí studia/pokoje s panoramatickým výhledem na Minojský palác, moře a Údolí... Ubytování Kato Zakros Palace Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Zakros View

9,4

Zakros View

Ubytování (Apartmán) Zakros View. Featuring a garden and a terrace, Zakros View provides accommodation in Zákros with free WiFi and garden views. Ubytování Zakros View se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Anthia Apartment

9,4

Anthia Apartment

Ubytování (Apartmán) Anthia Apartment. Anthia Apartment is set in Káto Zákros and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Anthia Apartment se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Stella

9,1

Studios Stella

Ubytování (Bed and breakfast) Studios Stella. Studios Stella is offering accommodation in Kato Zakros. Guests can make use of a garden. At the bed and breakfast, every room comes with a wardrobe. Ubytování Studios Stella se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Ambeles Apartments

9,1

Ambeles Apartments

Ubytování (Apartmány) Ambeles Apartments. Located in Kato Zakros Village, Ambeles Apartments offers studios and apartments that open to a terrace. Ubytování Ambeles Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katerina Apartments

9

Katerina Apartments

Ubytování (Apartmány) Katerina Apartments. Rodinné apartmány Katerina se nachází na zeleném kopci v obci Kato Zakros na Krétě, 500 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Katerina Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Alkioni Sea View

9

Alkioni Sea View

Ubytování (Apartmány) Alkioni Sea View. Alkioni Sea View se nachází v obci Káto Zákros, 44 km od města Sitia. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alkioni Sea View se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesogitonia House

8,8

Mesogitonia House

Ubytování (Apartmán) Mesogitonia House. Located in Zákros, Mesogitonia House provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Mesogitonia House se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dimitra Apartments

8,8

Dimitra Apartments

Ubytování (Apartmány) Dimitra Apartments. Located in Zakros Village, Dimitra Apartments features self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Dimitra Apartments se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galini

8,6

Galini

Ubytování (Penzion) Galini. Galini is offering accommodation in Káto Zákros. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Galini se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Athena Rooms

8,3

Athena Rooms

Ubytování (Apartmán) Athena Rooms. Ubytování Athena Rooms se nachází pouhých 10 metrů od pláže Zakros a 200 metrů od mínojského paláce Kato Zakros. Ubytování Athena Rooms se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Coral Rooms

8

Coral Rooms

Ubytování (Penzion) Coral Rooms. Coral se nachází u pláže v letovisku Kato Zakros a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, klimatizované ubytování s výhledem na Středozemní... Ubytování Coral Rooms se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zakros

6,8

Hotel Zakros

Ubytování (Aparthotel) Hotel Zakros. Hotel Zakros se nachází v horské vesnici Zakros, v blízkosti vstupu do Údolí mrtvých a jen pár kroků od restaurací a supermarketů. Ubytování Hotel Zakros se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Sofia's House

Sofia's House

Ubytování (Apartmán) Sofia's House. Sofia's House is set in Zákros and offers a terrace. Complimentary WiFi is offered. The apartment has a flat-screen TV, 2 bedrooms and a living room. Ubytování Sofia's House se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Blue

Little Blue

Ubytování (Prázdninový dům) Little Blue. Set in Káto Zákros, Little Blue offers accommodation with a patio and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Little Blue se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aspasia's House

Aspasia's House

Ubytování (Prázdninový dům) Aspasia's House. Situated in Zákros, Aspasia's House features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 35 km from Sitia. Ubytování Aspasia's House se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta).

Stone House

Stone House

Ubytování (Apartmán) Stone House. Stone House is set in Zákros. Sitia is 26 km from the apartment. Ubytování Stone House se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria's house in Kato Zakros

Maria's house in Kato Zakros

Ubytování (Prázdninový dům) Maria's house in Kato Zakros. Maria's house in Kato Zakros is situated in Káto Zákros and offers a garden and a terrace. Ubytování Maria's house in Kato Zakros se nachází ve městě Káto Zákros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Káto Zákros

Město Káto Zákros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Káto Zákros.