Hledat

Ubytování

Ubytování město Káto Korakiána

Ve městě Káto Korakiána (Řecko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Káto Korakiána

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Káto Korakiána

Apothiki House

9,2

Apothiki House

Ubytování (Prázdninový dům) Apothiki House. Apothiki House, boasting a garden, is situated in Káto Korakiána, 1.4 km from Dassia Beach and 2.8 km from Dafnila Beach. Ubytování Apothiki House se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Magia's House

9,2

Magia's House

Ubytování (Apartmán) Magia's House. Magia's House se nachází asi 2,2 km od pláže Dassia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Magia's House se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Onore Luxury Suites

9

Onore Luxury Suites

Ubytování (Apartmány) Onore Luxury Suites. Onore Luxury Suites se nachází v Káto Korakiána, 350 metrů od pláže Dassia, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Onore Luxury Suites se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

White Manolia Cottage

8,4

White Manolia Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) White Manolia Cottage. White Manolia Cottage se nachází v obci Káto Korakiána, 2,1 km od pláže Dassia, a nabízí zahradu a terasu. jsou k dispozici na místě. Ubytování White Manolia Cottage se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Koutroulo's Private Cottage by Konnect

6,5

Koutroulo's Private Cottage by Konnect

Ubytování (Prázdninový dům) Koutroulo's Private Cottage by Konnect. Located in Kato Korakiana, 12 km from Angelokastro and 11 km from Paleokastritsa Beach, Koutroulo's Private Cottage by Konnect offers free WiFi. Ubytování Koutroulo's Private Cottage by Konnect se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Apricus Domum

Apricus Domum

Ubytování (Apartmán) Apricus Domum. Apricus Domum is situated in Káto Korakiána and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Apricus Domum se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Elena's Apartments Corfu

Elena's Apartments Corfu

Ubytování (Privát) Elena's Apartments Corfu. Elena's Apartments Corfu se nachází 1,4 km od pláže Dassia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Elena's Apartments Corfu se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Villa Kristefi

Villa Kristefi

Ubytování (Vila) Villa Kristefi. Villa Kristefi se nachází v obci Káto Korakiána, necelý 1 km od pláže Ipsos a 17 minut chůze od pláže Dassia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Villa Kristefi se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Antoinette Cozy House

Antoinette Cozy House

Ubytování (Prázdninový dům) Antoinette Cozy House. Located in Káto Korakiána in the Corfu region, Antoinette Cozy House features a garden. The accommodation is 11 km from Corfu Town. Ubytování Antoinette Cozy House se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Villa Eleonas

Villa Eleonas

Ubytování (Vila) Villa Eleonas. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Eleonas is situated in Káto Korakiána. Ubytování Villa Eleonas se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Lydia House

Lydia House

Ubytování (Apartmán) Lydia House. Lydia House has a balcony and is situated in Káto Korakiána, within just 500 metres of Ipsos Beach and 1.3 km of Dassia Beach. Ubytování Lydia House se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Ionian Sea View Villa by CorfuEscapes

Ionian Sea View Villa by CorfuEscapes

Ubytování (Vila) Ionian Sea View Villa by CorfuEscapes. Ionian Sea View Villa by CorfuEscapes is located in Káto Korakiána and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Ionian Sea View Villa by CorfuEscapes se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

STUDIO GREEN

STUDIO GREEN

Ubytování (Prázdninový dům) STUDIO GREEN. Located in Káto Korakiána, STUDIO GREEN provides accommodation with a private pool. This holiday home features a garden. Ubytování STUDIO GREEN se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Dimoulias House

Dimoulias House

Ubytování (Apartmány) Dimoulias House. Dimoulias House offers accommodation with a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Corfu Town is 11 km from Dimoulias House. Ubytování Dimoulias House se nachází ve městě Káto Korakiána (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Káto Korakiána

Město Káto Korakiána se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Káto Korakiána.