Hledat

Ubytování

Ubytování město Káto Kalésia

Ve městě Káto Kalésia (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Káto Kalésia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Káto Kalésia

Vineyard Hill Villa

10

Vineyard Hill Villa

Ubytování (Vila) Vineyard Hill Villa. Featuring a garden with an outdoor pool, Vineyard Hill Villa is a detached villa located in Káto Kalésia in the Crete Region. Guests benefit from terrace. Ubytování Vineyard Hill Villa se nachází ve městě Káto Kalésia (Řecko - Kréta).

Villa Metaxas

9,9

Villa Metaxas

Ubytování (Vila) Villa Metaxas. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Metaxas is located in Káto Kalésia. Ubytování Villa Metaxas se nachází ve městě Káto Kalésia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Malvazia

Villa Malvazia

Ubytování (Vila) Villa Malvazia. Situated in Káto Kalésia, Villa Malvazia features accommodation with a private pool and pool views. Ubytování Villa Malvazia se nachází ve městě Káto Kalésia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House with View

Country House with View

Ubytování (Venkovský dům) Country House with View. Country House with View is set in Káto Kalésia and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Country House with View se nachází ve městě Káto Kalésia (Řecko - Kréta).

Olive Dream Villa

Olive Dream Villa

Ubytování (Vila) Olive Dream Villa. Set in Káto Kalésia, Olive Dream Villa offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Olive Dream Villa se nachází ve městě Káto Kalésia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Káto Kalésia

Město Káto Kalésia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Káto Kalésia.