Hledat

Ubytování

Ubytování město Kateríni

Ve městě Kateríni (Řecko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kateríni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kateríni

Luxurious apartment <Dionisia> central Katerini, with view!!

9,9

Luxurious apartment <Dionisia> central Katerini, with view!!

Ubytování (Apartmán) Luxurious apartment central Katerini, with view!!. Set in Kateríni in the Macedonia region, Luxurious apartment central Katerini, with view!! features a balcony and city views. Ubytování Luxurious apartment central Katerini, with view!! se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Βίλα Ιωάννα

9,8

Βίλα Ιωάννα

Ubytování (Vila) Βίλα Ιωάννα. Featuring free bikes, a shared lounge, and a garden, Βίλα Ιωάννα offers accommodation in Kateríni with free WiFi and garden views. Ubytování Βίλα Ιωάννα se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top View Apartment

9,8

Top View Apartment

Ubytování (Apartmán) Top View Apartment. Top View Apartment is situated in Kateríni. The accommodation is 22 km from Litóchoron. Ubytování Top View Apartment se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Apartment Olympus view

9,6

New Apartment Olympus view

Ubytování (Apartmán) New Apartment Olympus view. New Apartment Olympus view is located in Kateríni and offers a garden and a terrace. Ubytování New Apartment Olympus view se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iris Home

9,6

Iris Home

Ubytování (Prázdninový dům) Iris Home. Iris Home is located in Paralia Katerinis and offers an outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytování Iris Home se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel

8,8

Park Hotel

Ubytování (Hotel) Park Hotel. Located near the centre of Katerini Town, Park Hotel has air-conditioned rooms opening to a balcony with Mount Olympus view. Ubytování Park Hotel se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orfeas Classic

8,4

Orfeas Classic

Ubytování (Hotel) Orfeas Classic. Centrally located in Katerini Town of Pieria, the urban chic Orfeas Classic features individually decorated rooms, suites, a lounge bar and free WiFi... Ubytování Orfeas Classic se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Herkules

8,2

Villa Herkules

Ubytování (Aparthotel) Villa Herkules. Situated in Olympiakí Aktí, Villa Herkules offers accommodation with a balcony and free WiFi. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Villa Herkules se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlatna Obala

Zlatna Obala

Ubytování (Apartmán) Zlatna Obala. Located in Kateríni in the Macedonia region, Zlatna Obala has a patio. The accommodation is 23 km from Litóchoron. Ubytování Zlatna Obala se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GreeceRent - Villa Korinos

GreeceRent - Villa Korinos

Ubytování (Vila) GreeceRent - Villa Korinos. Old Manor Villa is set in Kateríni and offers a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 5 km from Paralia Katerinis. Ubytování GreeceRent - Villa Korinos se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Chariklia

Villa Chariklia

Ubytování (Vila) Villa Chariklia. Villa Chariklia is located in Kateríni and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 39 km from Veria. Ubytování Villa Chariklia se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna's Penthouse

Anna's Penthouse

Ubytování (Apartmán) Anna's Penthouse. Anna's Penthouse is located in Kateríni and offers a terrace. The accommodation is 23 km from Litóchoron. Ubytování Anna's Penthouse se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afroditis

Afroditis

Ubytování (Prázdninový dům) Afroditis. Situated 1.6 km from Paralia Kolimvisis Beach, Afroditis is in Kateríni and has a garden and a terrace. Ubytování Afroditis se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA ST.GEORGE

VILLA ST.GEORGE

Ubytování (Vila) VILLA ST.GEORGE. VILLA ST.GEORGE is situated in Kateríni and offers a fitness centre, a garden and a tennis court. Ubytování VILLA ST.GEORGE se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia).

Chariklias Apartment

Chariklias Apartment

Ubytování (Apartmán) Chariklias Apartment. Located in Kateríni in the Macedonia region, Chariklias Apartment features a garden. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Chariklias Apartment se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apollo 2 - Luxury Apartment

Apollo 2 - Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Apollo 2 - Luxury Apartment. Situated in Kateríni, Apollo 2 - Luxury Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apollo 2 - Luxury Apartment se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iris home

Iris home

Ubytování (Vila) Iris home. Boasting a garden, Iris home features accommodation in Kateríni with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 39 km from Veria. Ubytování Iris home se nachází ve městě Kateríni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kateríni

Město Kateríni se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Kateríni.