Hledat

Ubytování

Ubytování město Kastrí

Ve městě Kastrí (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kastrí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kastrí

Maria's Studio

9,7

Maria's Studio

Ubytování (Prázdninový dům) Maria's Studio. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Maria's Studio is located in Kastrí. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Maria's Studio se nachází ve městě Kastrí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PAN Apartments

9

PAN Apartments

Ubytování (Apartmán) PAN Apartments. Set in Kastrí in the Crete region, PAN Apartments has a patio and lake views. Ubytování PAN Apartments se nachází ve městě Kastrí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

XADI

XADI

Ubytování (Prázdninové domy) XADI. XADI is set in Kastrí and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is available. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování XADI se nachází ve městě Kastrí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hara's Apartment 1

Hara's Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Hara's Apartment 1. Located in Kastrí, Hara's Apartments offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Hara's Apartment 1 se nachází ve městě Kastrí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arhontiko

Arhontiko

Ubytování (Apartmán) Arhontiko. Arhontiko is located in Kastrí. It offers free WiFi and a terrace. Heraklio Town is 44 km from the apartment. Ubytování Arhontiko se nachází ve městě Kastrí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kastrí

Město Kastrí se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Kastrí.