Hledat

Ubytování

Ubytování město Karteros

Ve městě Karteros (Řecko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karteros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karteros

Pamela's house

10

Pamela's house

Ubytování (Venkovský dům) Pamela's house. Set in Karteros, less than 1 km from Amnissos Beach and a 13-minute walk from Karteros Beach, Pamela's house offers a garden and air conditioning. Ubytování Pamela's house se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Karteros

9,9

Luxury Villa Karteros

Ubytování (Vila) Luxury Villa Karteros. Offering free WiFi and sea views, Luxury Villa Karteros is an accommodation set in Karteros. Ubytování Luxury Villa Karteros se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BlueGreenVilla

9,7

BlueGreenVilla

Ubytování (Vila) BlueGreenVilla. Quietly located in a 9,000 m2 plot, in Karteros Village, BlueGreenVilla features a 75-m2 outdoor pool with hydromassage jets, 2 furnished terraces with... Ubytování BlueGreenVilla se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Amandi Villa

9,5

Amandi Villa

Ubytování (Prázdninové domy) Amandi Villa. Set in Karteros, 1.3 km from Karteros Beach and 1.5 km from Amnissos Beach, Amandi Villa offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access... Ubytování Amandi Villa se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΑπArt Gallery Villa

9,3

ΑπArt Gallery Villa

Ubytování (Penzion) ΑπArt Gallery Villa. Located in Karteros, ΑπArt Gallery Villa offers beachfront accommodation 500 metres from Karteros Beach and provides various facilities, such as a shared... Ubytování ΑπArt Gallery Villa se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

lti AKS Minoa Palace - Adults Only

9,2

lti AKS Minoa Palace - Adults Only

Ubytování (Rezort) lti AKS Minoa Palace - Adults Only. Iti AKS Minoa Palace se nachází přímo na soukromém úseku pláže Amnisos s bezplatnými lehátky a nabízí venkovní bazén, posilovnu s tureckou lázní a... Ubytování lti AKS Minoa Palace - Adults Only se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Emmanouil airport beach apartment

9,2

Emmanouil airport beach apartment

Ubytování (Apartmány) Emmanouil airport beach apartment. Emmanouil airport beach apartment in Karteros is situated 400 metres from Karteros Beach and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well... Ubytování Emmanouil airport beach apartment se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karteros Cottage House

9,1

Karteros Cottage House

Ubytování (Prázdninový dům) Karteros Cottage House. Karteros Cottage House is situated in Karteros, 500 metres from Amnissos Beach and 2.7 km from Tobrouk Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Karteros Cottage House se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nancy - Chara Apartments

8,2

Nancy - Chara Apartments

Ubytování (Aparthotel) Nancy - Chara Apartments. Offering a seasonal pool, Nancy - Chara Apartments is centrally located in the area of Karteros in Crete, 400 metres from the sandy beach. Ubytování Nancy - Chara Apartments se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Ariadni Apartments

8,1

Ariadni Apartments

Ubytování (Apartmány) Ariadni Apartments. Ariadni Apartments se nachází v dobře udržované zahradě, jen 250 metrů od pláže Karteros. Jedná se o ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Ariadni Apartments se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Anemos Suites

7,9

Anemos Suites

Ubytování (Apartmány) Anemos Suites. Anemos Suites nabízí ubytování v letovisku Karteros, pouhých 30 metrů od pláže. Město Heraklio je odtud vzdáleno 6 km a letiště Nikose Kazantzakise 4 km. Ubytování Anemos Suites se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Karteros Hotel

7,9

Karteros Hotel

Ubytování (Hotel) Karteros Hotel. Rodinný Karteros Hotel se nachází 250 metrů od písečné pláže Amnisos na Krétě a nabízí bazén a restauraci se zahradním posezením. Ubytování Karteros Hotel se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Antikristo Rooms

7,9

Antikristo Rooms

Ubytování (Apartmány) Antikristo Rooms. Situated in Karteros, Antikristo Rooms features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Antikristo Rooms se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Karteros

7,8

Villa Karteros

Ubytování (Vila) Villa Karteros. Located in Karteros, 700 metres from Amnissos Beach and 700 metres from Karteros Beach, Villa Karteros offers an outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Karteros se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Alex's Studio

7,6

Alex's Studio

Ubytování (Apartmán) Alex's Studio. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Alex's Studio can be found in Karteros, close to Karteros Beach and 1. Ubytování Alex's Studio se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cielo mini suita

Cielo mini suita

Ubytování (Apartmán) Cielo mini suita. Offering a garden and garden view, Cielo mini suita is situated in Karteros, 300 metres from Karteros Beach and 2.6 km from Tobrouk Beach. Ubytování Cielo mini suita se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

United blue Resorts - Blue view resort

United blue Resorts - Blue view resort

Ubytování (Vila) United blue Resorts - Blue view resort. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, United blue Resorts - Blue view resort can be found in Karteros, close to Amnissos Beach... Ubytování United blue Resorts - Blue view resort se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kalivos

Villa Kalivos

Ubytování (Vila) Villa Kalivos. Located just less than 1 km from Amnissos Beach, Villa Kalivos provides accommodation in Karteros with access to an outdoor swimming pool, a shared lounge,... Ubytování Villa Kalivos se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta).

Town House-Beach Villa

Town House-Beach Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Town House-Beach Villa. Townhouse-Beach Villa is situated in Karteros and offers a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Town House-Beach Villa se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurora Elegant Residence

Aurora Elegant Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Aurora Elegant Residence. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Aurora Elegant Residence is situated in episkopi-heraklion. Ubytování Aurora Elegant Residence se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

United blue Resorts - White Sand Resort

United blue Resorts - White Sand Resort

Ubytování (Vila) United blue Resorts - White Sand Resort. Villa Pasiphae Karteros Bay se nachází v obci Karteros, 500 metrů od pláže Amnissos. Ubytování United blue Resorts - White Sand Resort se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Three Graces

The Three Graces

Ubytování (Vila) The Three Graces. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, The Three Graces is set in Karteros. Ubytování The Three Graces se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Karteros

Město Karteros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Karteros.