Hledat

Ubytování

Ubytování město Karousádes

Ve městě Karousádes (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karousádes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karousádes

Casa Aggiolina

Casa Aggiolina

Ubytování (Apartmán) Casa Aggiolina. Featuring city views, Casa Aggiolina provides accommodation with a terrace and a balcony, around 1.6 km from Gialos Beach. Ubytování Casa Aggiolina se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Traditional House in Karousades

Traditional House in Karousades

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional House in Karousades. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Traditional House in Karousades can be found in Karousádes, close to Gialos Beach and 2 km... Ubytování Traditional House in Karousades se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

LIakada Apartments

LIakada Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) LIakada Apartments. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, LIakada Apartments can be found in Karousádes, close to Gialos Beach and 1. Ubytování LIakada Apartments se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Haus Karousades

Haus Karousades

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Karousades. Featuring sea views, Haus Karousades provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.4 km from Astrakeri Beach. Ubytování Haus Karousades se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Alex Montos apartment Karousades Corfu

Alex Montos apartment Karousades Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Alex Montos apartment Karousades Corfu. Featuring a balcony with sea views, and a garden and a terrace, Alex Montos apartment Karousades Corfu can be found in Karousádes, close to Gialos Beach... Ubytování Alex Montos apartment Karousades Corfu se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Beach Villa Dolce Terra

Beach Villa Dolce Terra

Ubytování (Vila) Beach Villa Dolce Terra. Set in Karousádes in the Corfu region, Beach Villa Dolce Terra has a garden. This villa provides a terrace. Ubytování Beach Villa Dolce Terra se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Villa Maria

Villa Maria

Ubytování (Vila) Villa Maria. Villa Maria se nachází v Karousádes, 1,2 km od pláže Gialos a 2 km od pláže Sidari. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Casa Di Pietra

Casa Di Pietra

Ubytování (Apartmán) Casa Di Pietra. Casa Di Pietra se nachází v Karousádes, 1,9 km od pláže Gialos a 2,1 km od pláže Astrakeri. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Di Pietra se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Villa Leda

Villa Leda

Ubytování (Vila) Villa Leda. Set in Karousádes in the Corfu region, Villa Leda has a garden. Free WiFi is available. The villa offers a terrace. Ubytování Villa Leda se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Cozy 2 Bedrooms Apartment on the Hill w/Netflix

Cozy 2 Bedrooms Apartment on the Hill w/Netflix

Ubytování (Apartmán) Cozy 2 Bedrooms Apartment on the Hill w/Netflix. Cozy 2 Bedrooms Apartment on the Hill w/Netflix se nachází v Karousádes, 1,4 km od pláže Gialos a 1,8 km od pláže Astrakeri, a nabízí terasu a výhled na... Ubytování Cozy 2 Bedrooms Apartment on the Hill w/Netflix se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Blue wave apartment - 100m from the beach

Blue wave apartment - 100m from the beach

Ubytování (Apartmán) Blue wave apartment - 100m from the beach. Blue wave apartment - 100m from the beach is located in Karousádes and offers a garden and a terrace. Ubytování Blue wave apartment - 100m from the beach se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Villa Dinos

Villa Dinos

Ubytování (Vila) Villa Dinos. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Dinos is located in Karousádes. The property features pool and garden views. Ubytování Villa Dinos se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Karousádes

Město Karousádes se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Karousádes.