Hledat

Ubytování

Ubytování město Karousádes

Ve městě Karousádes (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karousádes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karousádes

Villa Bouka

9,3

Villa Bouka

Ubytování (Apartmány) Villa Bouka. Villa Bouka se nachází v obci Karousades, 300 metrů od písečné pláže. Ubytování Villa Bouka se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Villa Bambas Resort

9

Villa Bambas Resort

Ubytování (Apartmány) Villa Bambas Resort. Villa Bambas Resort se nachází ve vesnici Karousades, 1 km od centra. Ubytování Villa Bambas Resort se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Traditional House in Karousades

Traditional House in Karousades

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional House in Karousades. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Traditional House in Karousades can be found in Karousádes, close to Gialos Beach and 2 km... Ubytování Traditional House in Karousades se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LIakada Apartments

LIakada Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) LIakada Apartments. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, LIakada Apartments can be found in Karousádes, close to Gialos Beach and 1. Ubytování LIakada Apartments se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Aggiolina

Casa Aggiolina

Ubytování (Apartmán) Casa Aggiolina. Featuring city views, Casa Aggiolina provides accommodation with a terrace and a balcony, around 1.6 km from Gialos Beach. Ubytování Casa Aggiolina se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Karousades

Haus Karousades

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Karousades. Featuring sea views, Haus Karousades provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.4 km from Astrakeri Beach. Ubytování Haus Karousades se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Villa Dolce Terra

Beach Villa Dolce Terra

Ubytování (Vila) Beach Villa Dolce Terra. Set in Karousádes in the Corfu region, Beach Villa Dolce Terra has a garden. This villa provides a terrace. Ubytování Beach Villa Dolce Terra se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alex Montos apartment Karousades Corfu

Alex Montos apartment Karousades Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Alex Montos apartment Karousades Corfu. Featuring a balcony with sea views, and a garden and a terrace, Alex Montos apartment Karousades Corfu can be found in Karousádes, close to Gialos Beach... Ubytování Alex Montos apartment Karousades Corfu se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agios Ioannis Karousadon Villa Sleeps 8 Air Con

Agios Ioannis Karousadon Villa Sleeps 8 Air Con

Ubytování (Vila) Agios Ioannis Karousadon Villa Sleeps 8 Air Con. Offering a shared lounge and garden view, Agios Ioannis Karousadon Villa Sleeps 8 Air Con is located in Karousádes, 1 km from Gialos Beach and 1. Ubytování Agios Ioannis Karousadon Villa Sleeps 8 Air Con se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Rebecca's Village Corfu Hotel

Rebecca's Village Corfu Hotel

Ubytování (Hotel) Rebecca's Village Corfu Hotel. Rodinný hotel Rebecca's Village se nachází na velkém soukromém pozemku s bazénem a tenisovým kurtem. Do Sidari dojdete za pouhých 15 minut. Ubytování Rebecca's Village Corfu Hotel se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

FAMILY SWEET HOME IOANNA

FAMILY SWEET HOME IOANNA

Ubytování (Apartmán) FAMILY SWEET HOME IOANNA. Located in Karousádes, 1.3 km from Gialos Beach and 1. Ubytování FAMILY SWEET HOME IOANNA se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu).

Villa Leda

Villa Leda

Ubytování (Vila) Villa Leda. Set in Karousádes in the Corfu region, Villa Leda has a garden. Free WiFi is available. The villa offers a terrace. Ubytování Villa Leda se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dinos

Villa Dinos

Ubytování (Vila) Villa Dinos. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Dinos is located in Karousádes. The property features pool and garden views. Ubytování Villa Dinos se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue wave apartment - 100m from the beach

Blue wave apartment - 100m from the beach

Ubytování (Apartmán) Blue wave apartment - 100m from the beach. Blue wave apartment - 100m from the beach is located in Karousádes and offers a garden and a terrace. Ubytování Blue wave apartment - 100m from the beach se nachází ve městě Karousádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Karousádes

Město Karousádes se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Karousádes.