Hledat

Ubytování

Ubytování město Kariotes

Ve městě Kariotes (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kariotes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kariotes

Villa Michalis

9,8

Villa Michalis

Ubytování (Vila) Villa Michalis. The modern Villa Michalis is an air-conditioned holiday home set in Kariotes of Samothraki. Ubytování Villa Michalis se nachází ve městě Kariotes (Řecko - Samothraki Island).

Petrouda's Apartments

9,2

Petrouda's Apartments

Ubytování (Apartmány) Petrouda's Apartments. Petrouda's Apartments se nachází v obci Kariotes a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV. Ubytování Petrouda's Apartments se nachází ve městě Kariotes (Řecko - Samothraki Island).

Meraklis Rooms

9

Meraklis Rooms

Ubytování (Penzion) Meraklis Rooms. Set in Kariotes, Meraklis Rooms offers a garden. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování Meraklis Rooms se nachází ve městě Kariotes (Řecko - Samothraki Island).

Asprovalta Rooms

8,9

Asprovalta Rooms

Ubytování (Apartmány) Asprovalta Rooms. Located only 30 metres from the beach, Asprovalta Rooms features a garden and terrace. The rooms have a balcony with sea and mountain views. Ubytování Asprovalta Rooms se nachází ve městě Kariotes (Řecko - Samothraki Island).

Ubytování ve městě Kariotes

Město Kariotes se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Kariotes.