Hledat

Ubytování

Ubytování město Karianí

Ve městě Karianí (Řecko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karianí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karianí

Villa Sunshine

9,8

Villa Sunshine

Ubytování (Vily) Villa Sunshine. Vily Sunshine jsou samostatně stojící vily situované přímo u pláže v Karianí, 40 km od Kavaly a 48 km od Dramy. Ubytování Villa Sunshine se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Asterias Maisonette & Apartments

9,5

Asterias Maisonette & Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Asterias Maisonette & Apartments. Located in Karianí in the Macedonia region, Μεζονέτα Παραλία Κάριανης-Maisonette Kariani Beach features accommodation with free private parking. Ubytování Asterias Maisonette & Apartments se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Kariani View

9,4

Kariani View

Ubytování (Prázdninový dům) Kariani View. Situated in Karianí in the Macedonia region, Kariani View has a balcony and sea views. Ubytování Kariani View se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Villa Elite

8,8

Villa Elite

Ubytování (Vila) Villa Elite. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Villa Elite provides accommodation in Karianí with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Elite se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Santa Nera Beach Apartment

7,9

Santa Nera Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Santa Nera Beach Apartment. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Santa Nera Beach Apartment offers accommodation in Karianí with free WiFi and garden views. Ubytování Santa Nera Beach Apartment se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Seaview apartament in Kariani, Greece

Seaview apartament in Kariani, Greece

Ubytování (Apartmán) Seaview apartament in Kariani, Greece. Seaview apartament in Kariani, Greece se nachází v Kariani a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a balkonem. Ubytování Seaview apartament in Kariani, Greece se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

villa VIKTORIA

villa VIKTORIA

Ubytování (Vila) villa VIKTORIA. Villa VIKTORIA se nachází v Karianí a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Do Ouranoupoli je to 45 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování villa VIKTORIA se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Villa Fotini

Villa Fotini

Ubytování (Vila) Villa Fotini. Villa Fotini is set in Karianí and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 38 km from Asprovalta. Ubytování Villa Fotini se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

chryssoshome fulstop gr

chryssoshome fulstop gr

Ubytování (Vila) chryssoshome fulstop gr. Chryssoshome fulstop gr is set in Karianí and offers free bikes and a terrace. Ubytování chryssoshome fulstop gr se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Ananias House

Ananias House

Ubytování (Vila) Ananias House. Ananias House se nachází v Karianí a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ananias House se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Kariani Beach House

Kariani Beach House

Ubytování (Vila) Kariani Beach House. Kariani Beach House is set in Karianí and offers a garden and a terrace. Guests staying at this villa have access to free WiFi. Ubytování Kariani Beach House se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Adam's Holiday House 2019

Adam's Holiday House 2019

Ubytování (Prázdninový dům) Adam's Holiday House 2019. Boasting a garden and a terrace, Adam's Holiday House 2019 features accommodation in Karianí with free WiFi and sea views. Ubytování Adam's Holiday House 2019 se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Sweet Sand Citadel

Sweet Sand Citadel

Ubytování (Prázdninový dům) Sweet Sand Citadel. Featuring a garden and a terrace, Sweet Sand Citadel provides accommodation in Karianí with free WiFi and garden views. Ubytování Sweet Sand Citadel se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Grand Blu Villa

Grand Blu Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Blu Villa. Grand Blu Villa se nachází v Karianí v Makedonii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Grand Blu Villa se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Μaisonette Panorama Kariani

Μaisonette Panorama Kariani

Ubytování (Prázdninový dům) Μaisonette Panorama Kariani. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Μaisonette Panorama Kariani is located in Karianí. Ubytování Μaisonette Panorama Kariani se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

ANNA'S COUNTRY HOUSE BY THE SEA

ANNA'S COUNTRY HOUSE BY THE SEA

Ubytování (Prázdninový dům) ANNA'S COUNTRY HOUSE BY THE SEA. Located in Karianí in the Macedonia region, ANNA'S COUNTRY HOUSE BY THE SEA features a patio and garden views. Ubytování ANNA'S COUNTRY HOUSE BY THE SEA se nachází ve městě Karianí (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Karianí

Město Karianí se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Karianí.