Hledat

Ubytování

Ubytování město Kardamena

Ve městě Kardamena (Řecko) máme celkem 58 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kardamena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kardamena

Jasmine

9,8

Jasmine

Ubytování (Prázdninový dům) Jasmine. Located 7 km from Aquatica Water Park, Jasmine offers accommodation in Kardámaina, 20 km from Kos Town. Ubytování Jasmine se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pillbox Seafront Studios and Apartments

9,8

Pillbox Seafront Studios and Apartments

Ubytování (Penzion – hostinec) Pillbox Seafront Studios and Apartments. Set in Kardamaina, 600 metres from Kardamena Beach, Pillbox Seafront Studios and Apartments offers rooms with air conditioning and free WiFi. Ubytování Pillbox Seafront Studios and Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Ostria View

9,8

Ostria View

Ubytování (Prázdninové domy) Ostria View. Ostria View is located right next to the sea in Kardámaina. The property offers free WiFi, air conditioning and a roof-top garden. Ubytování Ostria View se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Amfi Apartments

9,6

Amfi Apartments

Ubytování (Apartmány) Amfi Apartments. Amfi Apartments s možností vlastního stravování, balkonem s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi se nachází 200 metrů od pláže v letovisku Kardamena na... Ubytování Amfi Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Kyma Rooms & Suites

9,5

Kyma Rooms & Suites

Ubytování (Hotel) Kyma Rooms & Suites. Kyma Rooms & Suites se nachází na pláži v Kardámeně, 10 km od hradu Antimachia a 5 km od vodního parku Aquatica. Ubytování Kyma Rooms & Suites se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Olympia Mare

9,4

Olympia Mare

Ubytování (Aparthotel) Olympia Mare. Olympia Mare nabízí příjemné a pohodlné ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování a denním servisem. Ubytování Olympia Mare se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Sweet Kalimera Apartments

9,3

Sweet Kalimera Apartments

Ubytování (Apartmány) Sweet Kalimera Apartments. Sweet Kalimera Apartments je komplex situovaný v Kardameně na ostrově Kos, jen 20 metrů od pláže. Ubytování Sweet Kalimera Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Agrellis Apartments

9,2

Agrellis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Agrellis Apartments. Agrellis Apartments se nachází v živé vesničce Kardamena na ostrově Kos, pouhých 100 metrů od pláže a nabízí bazén se sluneční terasou a snack bar. Ubytování Agrellis Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Kalimera Mare

9,2

Kalimera Mare

Ubytování (Hotel) Kalimera Mare. Kalimera Mare se nachází 95 metrů od pobřeží a 3 km od obce Kardamaina. Ubytování Kalimera Mare se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Nissia Kamares

9,2

Nissia Kamares

Ubytování (Aparthotel) Nissia Kamares. Nissia Kamares je vzdálený jen 3 minuty chůze od zlatavých pláží a centra letoviska Kardamena. Ubytování Nissia Kamares se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Mitsis Norida Beach Hotel

9,1

Mitsis Norida Beach Hotel

Ubytování (Rezort) Mitsis Norida Beach Hotel. Mitsis Norida Beach Hotel se nachází přímo na písečné pláži a může se pochlubit letním divadlem, 3 restauracemi a 7 bary. Ubytování Mitsis Norida Beach Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Nikos 2 Studios & Apartments

9,1

Nikos 2 Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Nikos 2 Studios & Apartments. Featuring an outdoor pool with sun loungers and a snack bar, Nikos 2 Studios & Aparments is set amidst a flowered garden, 300 metres from Kardamena Beach. Ubytování Nikos 2 Studios & Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Hotel Agrelli

9

Hotel Agrelli

Ubytování (Hotel) Hotel Agrelli. Agrellis Hotel se nachází jen pár metrů od centra města Kardamena a 2 minuty chůze od pláže. Ubytování Hotel Agrelli se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Mina Studios

9

Mina Studios

Ubytování (Apartmány) Mina Studios. Mina Studios se nachází v centru města Kardamena, kousek od všech barů, restaurací a nočních klubů. Ubytování Mina Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Mitsis Family Village Beach Hotel

9

Mitsis Family Village Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Mitsis Family Village Beach Hotel. Čtyřhvězdičkový all-inclusive hotel Mitsis Family Village Beach Hotel se nachází pouhých 200 metrů od oblázkové pláže Kardamena. Ubytování Mitsis Family Village Beach Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Paraschos Studios Kos

9

Paraschos Studios Kos

Ubytování (Aparthotel) Paraschos Studios Kos. Paraschos Studios nabízí ubytování s možností vlastního stravování v klidné části města Kardamena, pouhých 5 minut chůze od pláže. Ubytování Paraschos Studios Kos se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Rio Hotel

9

Rio Hotel

Ubytování (Hotel) Rio Hotel. Rio Hotel se nachází jen 100 metrů od pláže v obci Kardamena na ostrově Kos a pouhých 50 metrů od přístavu. Ubytování Rio Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Philippos Studios & Apartments

8,9

Philippos Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Philippos Studios & Apartments. Philippos Apartments se nachází jen 30 metrů od pláže a 4 minuty pěšky od centra letoviska Kardamena. Ubytování Philippos Studios & Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Grand View Villa

8,8

Grand View Villa

Ubytování (Prázdninové domy) Grand View Villa. Situated 2.4 km from Kardamena Beach, Grand View Villa offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Grand View Villa se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Mitsis Blue Domes Resort & Spa

8,8

Mitsis Blue Domes Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Mitsis Blue Domes Resort & Spa. Pětihvězdičkový plážový rezort Mitsis Blue Domes Resort & Spa zahrnuje 650 metrů dlouhý komplex s 8 velkými bazény a 6 sdílenými bazény. Ubytování Mitsis Blue Domes Resort & Spa se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Annoula Studios and Apartments

8,8

Annoula Studios and Apartments

Ubytování (Apartmány) Annoula Studios and Apartments. Studia a apartmány Annoula leží pouhých 5 metrů od písečné pláže Silver Beach v letovisku Kardamena a nabízí ubytování v tradičním stylu s výhledem na... Ubytování Annoula Studios and Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Kaloxenia

8,8

Kaloxenia

Ubytování (Apartmány) Kaloxenia. Ubytování Kaloxenia se nachází pouhých 300 metrů od pláže v obci Kardamaina na ostrově Kos a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Kaloxenia se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Kardamena Holiday Apartments

8,7

Kardamena Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Kardamena Holiday Apartments. Kardamena Holiday Apartments offers self-catered accommodation, a 5-minute walk from the beach. Ubytování Kardamena Holiday Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Greek Islands Studios

8,7

Greek Islands Studios

Ubytování (Apartmány) Greek Islands Studios. Greek Islands Studios se nachází na ostrově Kos, 100 metrů od pláže Kardamena, a nabízí bezplatné Wi-Fi pokoje s možností vlastního stravování a slunečním... Ubytování Greek Islands Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pittas Studios & Apartments

8,7

Pittas Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Pittas Studios & Apartments. Set in Kardamaina in the Kos region, with Kardamena Beach nearby, Pittas Studios & Apartments offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pittas Studios & Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mammis Beach Hotel

8,5

Mammis Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Mammis Beach Hotel. Mammis Beach Studios zaujímá výhodnou polohu u pláže, 1,5 km od vesnice Kadamena s restauracemi a obchody. Ubytování Mammis Beach Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Cleopatra Superior

8,5

Cleopatra Superior

Ubytování (Hotel) Cleopatra Superior. Cleopatra Superior je 3hvězdičkový hotel, který se nachází v blízkosti pláže v obci Kardamena. Ubytování Cleopatra Superior se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Grand Blue Beach Hotel

8,4

Grand Blue Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Grand Blue Beach Hotel. Blue Beach Hotel nabízí ubytování v Kardámaina, 28 km od Kosu. Ve všech prostorách je zdarma Wi-Fi a na místě jsou 2 venkovní bazény. Ubytování Grand Blue Beach Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Argiri Resort Hotel & Apartments

8,4

Argiri Resort Hotel & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Argiri Resort Hotel & Apartments. Argiri Resort Hotel & Apartments se nachází u pobřežní silnice v Kardameně, jen 50 metrů od pláže a 200 metrů od obchodů, barů a restaurací. Ubytování Argiri Resort Hotel & Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Anna Maria Apartments

8,4

Anna Maria Apartments

Ubytování (Apartmány) Anna Maria Apartments. Anna Maria Apartments se nachází ve městě Kardámaina a nabízí výhled na Egejské moře a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Anna Maria Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harriets Apartments

8,4

Harriets Apartments

Ubytování (Aparthotel) Harriets Apartments. Set 400 metres from Kardamena Beach, Harriets Apartments offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Harriets Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Zouboulia Apartments

8,4

Zouboulia Apartments

Ubytování (Aparthotel) Zouboulia Apartments. Zouboulia Apartments se nachází v centru městečka Kardamena, pouhých 200 metrů od pláže rezortu. Ubytování Zouboulia Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Vrahos

8,3

Vrahos

Ubytování (Hotel) Vrahos. Located in Kardamaina, Vrahos offers beachfront accommodation 600 metres from Kardamena Beach and provides various facilities, such as a restaurant, a bar... Ubytování Vrahos se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elga Hotel

8

Elga Hotel

Ubytování (Hotel) Elga Hotel. Rodinný Elga Hotel Apartments je situován 250 metrů od pláže v letovisku Kardamena a ve snadné pěší vzdálenosti od centra obce s restauracemi a obchody. Ubytování Elga Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Origin Apts and Studios

7,9

Origin Apts and Studios

Ubytování (Aparthotel) Origin Apts and Studios. Origin Apts And Studios is centrally located, only 50 metres from the beach. Ubytování Origin Apts and Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Sovereign Beach Hotel

7,9

Sovereign Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Sovereign Beach Hotel. Sovereign Beach Hotel se nachází ve vesnici Kardamaina, jen pár metrů od soukromé písečné pláže. Nabízí venkovní a krytý bazén. Ubytování Sovereign Beach Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Fania Apartments

7,8

Fania Apartments

Ubytování (Aparthotel) Fania Apartments. Rodinné Apartmány Fania se nacházejí v obci Kardámania, 100 metrů od pláže a jen 2 minuty pěšky od restaurací a barů. Ubytování Fania Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ladikos Beach Hotel

7,6

Ladikos Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Ladikos Beach Hotel. Situated on sandy Kardamena Beach in Kos, the colourful family-run Ladikos Beach Hotel offers studios with a balcony or patio and magnificent Mediterranean... Ubytování Ladikos Beach Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Andavis Hotel

7,6

Andavis Hotel

Ubytování (Hotel) Andavis Hotel. Hotel Andavis se nachází v centru města Kardamena, 400 metrů od hlavního náměstí a poblíž barů, restaurací a nočních klubů. Ubytování Andavis Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Mitsis Summer Palace Beach Hotel

7,5

Mitsis Summer Palace Beach Hotel

Ubytování (Rezort) Mitsis Summer Palace Beach Hotel. Mitsis Summer Palace Beach Hotel se nachází v oblasti letoviska Kardamena. Ubytování Mitsis Summer Palace Beach Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Skoufezis Studios

7

Skoufezis Studios

Ubytování (Aparthotel) Skoufezis Studios. Skoufezis Studios je aparthotel situovaný v centru Kardameny, pouhých 10 metrů od veřejného bazénu a 5 minut chůze od pláže. Ubytování Skoufezis Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stergia 2

6,9

Stergia 2

Ubytování (Aparthotel) Stergia 2. Featuring an outdoor pool and a hot tub, Stergia 2 is located in Kardámaina. It offers self-catering accommodation and a snack bar. Ubytování Stergia 2 se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Island Resorts Maya (ex Valynakis)

6,8

Island Resorts Maya (ex Valynakis)

Ubytování (Hotel) Island Resorts Maya (ex Valynakis). Island Resorts Valynakis Beach Hotel se nachází přímo naproti pláži ve městě Kardamena. Ubytování Island Resorts Maya (ex Valynakis) se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Evripides Village

6,4

Evripides Village

Ubytování (Hotel) Evripides Village. Tento klidný a příjemný hotel stojí v pěší vzdálenosti od pláže, na snadno přístupném místě jen 2,5 km od letoviska Kardamena. Ubytování Evripides Village se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Stergia Apartments

6,2

Stergia Apartments

Ubytování (Apartmány) Stergia Apartments. Stergia Apartments se nachází pouhých 5 minut chůze od písečné pláže Kardamena a nabízí studia s možností vlastního stravování a soukromým balkonem. Ubytování Stergia Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Nissia Airport Studios

Nissia Airport Studios

Ubytování (Apartmán) Nissia Airport Studios. Located in Kardamaina, 200 metres from Kardamena Beach and 9 km from Antimachia Castle, Nissia Airport Studios provides air-conditioned accommodation with... Ubytování Nissia Airport Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagas Aegean Village

Lagas Aegean Village

Ubytování (Hotel) Lagas Aegean Village. Lagas Aegean Village is situated in Kardámaina, 3 km from Aquatica Water Park. Ubytování Lagas Aegean Village se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lefteris apartment

Lefteris apartment

Ubytování (Apartmán) Lefteris apartment. Situated within 2.7 km of Antimachia Castle and 3.1 km of Aquatica Water Park in Kardamaina, Lefteris apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Lefteris apartment se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FANIA ROOMS in FRONT OF THE SEA

FANIA ROOMS in FRONT OF THE SEA

Ubytování (Apartmán) FANIA ROOMS in FRONT OF THE SEA. Providing free WiFi, Fania rooms is located on the beachfront in Kardamaina. The property is 2.5 km from Aquatica Water Park. Ubytování FANIA ROOMS in FRONT OF THE SEA se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Asteras Resort

Asteras Resort

Ubytování (Hotel) Asteras Resort. Situated in Kardamaina, 250 metres from Kardamena Beach, Asteras Resort features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Asteras Resort se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atlantica Mikri Poli Kos

Atlantica Mikri Poli Kos

Ubytování (Rezort) Atlantica Mikri Poli Kos. Featuring a restaurant, a fitness centre and a bar, Atlantica Mikri Poli Kos is set in Kardamaina and is 3.2 km from Antimachia Castle. Ubytování Atlantica Mikri Poli Kos se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Ubytování ve městě Kardamena

Město Kardamena se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 58 hotelů a ubytování ve městě Kardamena.