Hledat

Ubytování

Ubytování město Kardamena

Ve městě Kardamena (Řecko) máme celkem 58 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kardamena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kardamena

Alta Vista Luxury House

10

Alta Vista Luxury House

Ubytování (Vila) Alta Vista Luxury House. Alta Vista Luxury House se nachází 1,7 km od hradu Antimachia a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Alta Vista Luxury House se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Jasmine

9,8

Jasmine

Ubytování (Prázdninový dům) Jasmine. Located 7 km from Aquatica Water Park, Jasmine offers accommodation in Kardámaina, 20 km from Kos Town. Ubytování Jasmine se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

NISSEA Boutique Hotel

9,7

NISSEA Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) NISSEA Boutique Hotel. NISSEA Boutique Hotel se nachází v Kardamaině, 2,6 km od hradu Antimachia a 3,4 km od aquaparku Aquatica. Nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování NISSEA Boutique Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Sunny View Hotel

9,3

Sunny View Hotel

Ubytování (Hotel) Sunny View Hotel. Tento rodinný hotel leží na klidném místě ve volné přírodě, co by kamenem dohodil od pláže a jen 2,4 km od středu živého centra města Kardamena. Ubytování Sunny View Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Rio Hotel

9

Rio Hotel

Ubytování (Hotel) Rio Hotel. Rio Hotel se nachází jen 100 metrů od pláže v obci Kardamena na ostrově Kos a pouhých 50 metrů od přístavu. Ubytování Rio Hotel se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Greek Islands Studios

8,7

Greek Islands Studios

Ubytování (Apartmány) Greek Islands Studios. Greek Islands Studios se nachází na ostrově Kos, 100 metrů od pláže Kardamena, a nabízí bezplatné Wi-Fi pokoje s možností vlastního stravování a slunečním... Ubytování Greek Islands Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Pittas Studios & Apartments

8,7

Pittas Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Pittas Studios & Apartments. Set in Kardamaina in the Kos region, with Kardamena Beach nearby, Pittas Studios & Apartments offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pittas Studios & Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Angelina Studios

8,4

Angelina Studios

Ubytování (Hotel) Angelina Studios. Angelina Studios se nachází v Kardamaině, 600 metrů od pláže Kardamena, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Angelina Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Anna Maria Apartments

8,4

Anna Maria Apartments

Ubytování (Apartmány) Anna Maria Apartments. Anna Maria Apartments se nachází ve městě Kardámaina a nabízí výhled na Egejské moře a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Anna Maria Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Vrahos

8,3

Vrahos

Ubytování (Hotel) Vrahos. Located in Kardamaina, Vrahos offers beachfront accommodation 600 metres from Kardamena Beach and provides various facilities, such as a restaurant, a bar... Ubytování Vrahos se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

George's Studios

7,9

George's Studios

Ubytování (Apartmány) George's Studios. George's Studios se nachází v Kardameně, 7 km od letiště a 30 km od města Kos. Ubytování George's Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Fania Apartments

7,8

Fania Apartments

Ubytování (Aparthotel) Fania Apartments. Rodinné Apartmány Fania se nacházejí v obci Kardámania, 100 metrů od pláže a jen 2 minuty pěšky od restaurací a barů. Ubytování Fania Apartments se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Skoufezis Studios

7

Skoufezis Studios

Ubytování (Aparthotel) Skoufezis Studios. Skoufezis Studios je aparthotel situovaný v centru Kardameny, pouhých 10 metrů od veřejného bazénu a 5 minut chůze od pláže. Ubytování Skoufezis Studios se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Pittas Studios Kardamena 300 meters from the Beach

Pittas Studios Kardamena 300 meters from the Beach

Ubytování (Apartmán) Pittas Studios Kardamena 300 meters from the Beach. Pittas Studios Kardamena se nachází v obci Kardamaina, 2,1 km od hradu Antimachia a 4,3 km od aquaparku Aquatica. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pittas Studios Kardamena 300 meters from the Beach se nachází ve městě Kardamena (Řecko - Kos).

Ubytování ve městě Kardamena

Město Kardamena se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 58 hotelů a ubytování ve městě Kardamena.