Hledat

Ubytování

Ubytování město Karavostasi

Ve městě Karavostasi (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karavostasi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karavostasi

Onar Suites & Villas

9,8

Onar Suites & Villas

Ubytování (Vily) Onar Suites & Villas. Onar Suites & Villas se nachází v centru města Karavostasi, pouhých 50 metrů od pláže Vardia. Ubytování Onar Suites & Villas se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros).

GLAROS luxury apartments in folegandros

9,8

GLAROS luxury apartments in folegandros

Ubytování (Apartmán) GLAROS luxury apartments in folegandros. Located in Karavostasi, a few steps from Chochlidia Beach and 200 metres from Vardia Beach, GLAROS luxury apartments in folegandros provides... Ubytování GLAROS luxury apartments in folegandros se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros).

Olivista Hotel

9,6

Olivista Hotel

Ubytování (Hotel) Olivista Hotel. Olivista Hotel is located in Karavostasi Beach and close to the village of Perdika. Ubytování Olivista Hotel se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Epirus).

Elixirion

9,3

Elixirion

Ubytování (Penzion) Elixirion. Just 10 metres from a pebbly beach, Elixirion is situated in the historical village of Karavostasi. Ubytování Elixirion se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vrahos Boutique Hotel

9,3

Vrahos Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Vrahos Boutique Hotel. Vrahos Boutique Hotel se nachází na skalnatém svahu v zálivu Karavostasis na ostrově Folegandros, 20 metrů od pláže. Ubytování Vrahos Boutique Hotel se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros).

Coralli Hotel

9,1

Coralli Hotel

Ubytování (Aparthotel) Coralli Hotel. Hotel Coralli se nachází přímo na pláži Karavostasi v letovisku Perdika a nabízí kvalitní studia a apartmány s možností vlastního stravování vybavené... Ubytování Coralli Hotel se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Epirus).

Vardia Bay Studios

8,8

Vardia Bay Studios

Ubytování (Aparthotel) Vardia Bay Studios. Vardia Bay Studios nabízí výhled na moře a vesnici Karavostasi, soukromé neplacené parkoviště, internetové připojení zdarma a pohodlná studia/apartmány s... Ubytování Vardia Bay Studios se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros).

The Farm

8,3

The Farm

Ubytování (Aparthotel) The Farm. Just 500 metres from Karavostasis Port, The Farm offers air-conditioned accommodation with a terrace featuring outdoor furniture. Ubytování The Farm se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aeolos Beach Hotel

8,1

Aeolos Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Aeolos Beach Hotel. Aeolos Beach Hotel se nachází přímo na pláži Karavostasis a nabízí krásný výhled na moře. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Aeolos Beach Hotel se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros).

Eleni's Studios

8

Eleni's Studios

Ubytování (Apartmán) Eleni's Studios. Just 10 metres from the beach of Karavostasis, Eleni's Studios offer self-catering accommodation with a balcony featuring views over the Aegean Sea. Ubytování Eleni's Studios se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros).

Family house by the seaside of Karavostasis

Family house by the seaside of Karavostasis

Ubytování (Prázdninový dům) Family house by the seaside of Karavostasis. Family house by the seaside of Karavostasis is located in Karavostasi. The air-conditioned accommodation is 2.9 km from Chora Folegandros. Ubytování Family house by the seaside of Karavostasis se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Folegandros). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeaView flat steps to the Beach

SeaView flat steps to the Beach

Ubytování (Apartmán) SeaView flat steps to the Beach. Situated in Karavostásion in the Peloponnese region, SeaView flat steps to the Beach has a balcony and garden views. Ubytování SeaView flat steps to the Beach se nachází ve městě Karavostasi (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Karavostasi

Město Karavostasi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Karavostasi.