Hledat

Ubytování

Ubytování město Kapsálion

Ve městě Kapsálion (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kapsálion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kapsálion

ARONIS Studios

9,7

ARONIS Studios

Ubytování (Apartmány) ARONIS Studios. Situated in Kapsálion, 1.9 km from Avgo Island and 1. Ubytování ARONIS Studios se nachází ve městě Kapsálion (Řecko - Kythira).

Studio Julie

9,2

Studio Julie

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Julie. Featuring garden views, Studio Julie provides accommodation with a garden and a patio, around 3.3 km from Cave in Avgo Island. Ubytování Studio Julie se nachází ve městě Kapsálion (Řecko - Kythira). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapsali Sun

9

Kapsali Sun

Ubytování (Apartmány) Kapsali Sun. Kapsali Sun se nachází v obci Kapsali, jen 100 metrů od pláže. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a terasou s výhledem na Egejské moře. Ubytování Kapsali Sun se nachází ve městě Kapsálion (Řecko - Kythira).

Cengo Rooms

8,8

Cengo Rooms

Ubytování (Penzion) Cengo Rooms. Cengo Apartments are situated in Kapsali, just 100 metres from the beach. Free WiFi is available. Rooms are equipped with a TV. Ubytování Cengo Rooms se nachází ve městě Kapsálion (Řecko - Kythira).

Mely Hotel

8,6

Mely Hotel

Ubytování (Hotel) Mely Hotel. Just 50 metres from Kapsali beach, Mely Hotel offers studios and apartments that enjoy views of an ancient castle or the Aegean Sea. Ubytování Mely Hotel se nachází ve městě Kapsálion (Řecko - Kythira).

SERRAS ROOMS

SERRAS ROOMS

Ubytování (Penzion) SERRAS ROOMS. Facing the beachfront in Kapsálion, SERRAS ROOMS features an outdoor pool and a garden. Ubytování SERRAS ROOMS se nachází ve městě Kapsálion (Řecko - Kythira). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kapsálion

Město Kapsálion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Kapsálion.