Hledat

Ubytování

Ubytování město Kapetanianá

Ve městě Kapetanianá (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kapetanianá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kapetanianá

Armony Apartment

9,6

Armony Apartment

Ubytování (Apartmán) Armony Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Armony Apartment is situated in Kapetanianá. Ubytování Armony Apartment se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Myrtles of Petani

Myrtles of Petani

Ubytování (Hotel) Myrtles of Petani. Located in Vovikes, 400 metres from Petani Beach, Myrtles of Petani provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Myrtles of Petani se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kefalonia).

Loft House by the Sea!!

Loft House by the Sea!!

Ubytování (Prázdninový dům) Loft House by the Sea!!. Set in Kapetanianá, a few steps from Paralia Agios Ioannis, Loft House by the Sea!! Ubytování Loft House by the Sea!! se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional stone house by the sea...

Traditional stone house by the sea...

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional stone house by the sea.... Traditional stone house by the sea... Is located in Kapetanianá and offers a garden. Set on the beachfront, this property has a terrace. Ubytování Traditional stone house by the sea... se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kapetanianá

Město Kapetanianá se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Kapetanianá.