Hledat

Ubytování

Ubytování město Kapetanianá

Ve městě Kapetanianá (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kapetanianá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kapetanianá

Armony Apartment

9,6

Armony Apartment

Ubytování (Apartmán) Armony Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Armony Apartment is situated in Kapetanianá. Ubytování Armony Apartment se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Rock

9,2

The Rock

Ubytování (Vila) The Rock. Situated in Kapetanianá in the Crete region, The Rock features a garden. With river views, this accommodation features a balcony. Ubytování The Rock se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Paradise of South Crete

The Paradise of South Crete

Ubytování (Prázdninový dům) The Paradise of South Crete. A garden and a terrace are featured on-site at The paradise of South Crete, which is located in Kapetanianá, just 200 metres away from Paralia Agios... Ubytování The Paradise of South Crete se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta).

Myrtles of Petani

Myrtles of Petani

Ubytování (Hotel) Myrtles of Petani. Located in Vovikes, 400 metres from Petani Beach, Myrtles of Petani provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Myrtles of Petani se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kefalonia).

Penelope's Suites

Penelope's Suites

Ubytování (Apartmány) Penelope's Suites. Set 300 metres from Paralia Agios Ioannis, Penelope's Suites offers accommodation with a balcony, as well as a garden. Ubytování Penelope's Suites se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft House by the Sea!!

Loft House by the Sea!!

Ubytování (Prázdninový dům) Loft House by the Sea!!. Set in Kapetanianá, a few steps from Paralia Agios Ioannis, Loft House by the Sea!! Ubytování Loft House by the Sea!! se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefeli's Suite

Nefeli's Suite

Ubytování (Apartmán) Nefeli's Suite. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Nefeli's Suite! is located in Kapetanianá. Ubytování Nefeli's Suite se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional stone house by the sea...

Traditional stone house by the sea...

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional stone house by the sea.... Traditional stone house by the sea... Is located in Kapetanianá and offers a garden. Set on the beachfront, this property has a terrace. Ubytování Traditional stone house by the sea... se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cavo Ponta

Cavo Ponta

Ubytování (Apartmány) Cavo Ponta. Located 200 metres from Paralia Agios Ioannis, Cavo Ponta offers accommodation with a balcony, as well as a garden. Ubytování Cavo Ponta se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Paradise of South Crete

The Paradise of South Crete

Ubytování (Prázdninový dům) The Paradise of South Crete. The Paradise of South Crete, a property with a terrace, is set in Kapetanianá, 200 metres from Paralia Agios Ioannis. Ubytování The Paradise of South Crete se nachází ve městě Kapetanianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kapetanianá

Město Kapetanianá se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Kapetanianá.