Hledat

Ubytování

Ubytování město Kántanos

Ve městě Kántanos (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kántanos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kántanos

Zoi's House Luxurious Vacation

9,7

Zoi's House Luxurious Vacation

Ubytování (Prázdninový dům) Zoi's House Luxurious Vacation. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Zoi's House Luxurious Vacation is located in Kántanos. Ubytování Zoi's House Luxurious Vacation se nachází ve městě Kántanos (Řecko - Kréta).

Guesthouse Dramoundana

9,7

Guesthouse Dramoundana

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Dramoundana. Located in Kántanos, 35 km from Elafonisi, Guesthouse Dramoundana provides free bikes and free WiFi. Ubytování Guesthouse Dramoundana se nachází ve městě Kántanos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kandania Apartments

8,9

Kandania Apartments

Ubytování (Apartmány) Kandania Apartments. Rodinné apartmány Kandania se nachází v centru obce Kándanos v oblasti Chania. Taverny, kavárna a minimarkety jsou vzdálené jen několik minut pěšky. Ubytování Kandania Apartments se nachází ve městě Kántanos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Minos Studio, Kandanos

Minos Studio, Kandanos

Ubytování (Apartmán) Minos Studio, Kandanos. Minos Studio, Kandanos is situated in Kántanos and offers a garden and a terrace. Ubytování Minos Studio, Kandanos se nachází ve městě Kántanos (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Kántanos

Město Kántanos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kántanos.