Hledat

Ubytování

Ubytování město Kanoni

Ve městě Kanoni (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kanoni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kanoni

Ninos Luxury Apartment

9,4

Ninos Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Ninos Luxury Apartment. Located in Kanoni, this air-conditioned apartment features a balcony with lake views. The property is 1. Ubytování Ninos Luxury Apartment se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Kanoni Garden House

9,1

Kanoni Garden House

Ubytování (Prázdninový dům) Kanoni Garden House. Kanoni Garden House se nachází v Kanoni a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Kanoni Garden House se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Anna Apartments Kanoni

9

Anna Apartments Kanoni

Ubytování (Apartmány) Anna Apartments Kanoni. Anna Apartments Kanoni se nachází v Kanoni, 3,1 km od města Korfu a 9 km od Glyfady. Nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Anna Apartments Kanoni se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Diamond Suite

8

Diamond Suite

Ubytování (Apartmán) Diamond Suite. Diamond Suite se nachází ve městě Korfu, 1,1 km od paláce Mon Repos a 1,7 km od kostela Panagia Vlahernon. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Diamond Suite se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Adamant Suite - by Corfuescapes

Adamant Suite - by Corfuescapes

Ubytování (Apartmán) Adamant Suite - by Corfuescapes. Set in Kanoni in the Corfu region, Adamant Suite - by Corfuescapes features a balcony and lake views. Ubytování Adamant Suite - by Corfuescapes se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Studio Corfu Figareto

Studio Corfu Figareto

Ubytování (Apartmán) Studio Corfu Figareto. Set in Kanoni in the Corfu region, Studio Corfu Figareto has a balcony. Ubytování Studio Corfu Figareto se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Kanoni cozy apartment

Kanoni cozy apartment

Ubytování (Apartmán) Kanoni cozy apartment. Set in Kanoni in the Corfu region, Kanoni cozy apartment has a balcony and lake views. The air-conditioned accommodation is 26 km from Paleokastritsa. Ubytování Kanoni cozy apartment se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Figareto studio

Figareto studio

Ubytování (Apartmán) Figareto studio. Figareto studio is set in Kanoni. The air-conditioned accommodation is 27 km from Paleokastritsa. Ubytování Figareto studio se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Sweet Home Corfu Town

Sweet Home Corfu Town

Ubytování (Apartmán) Sweet Home Corfu Town. Located in Kanoni, Sweet Home Corfu Town provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 26 km from Paleokastritsa. Ubytování Sweet Home Corfu Town se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Sunny Apartment in Kanoni

Sunny Apartment in Kanoni

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment in Kanoni. Sunny Apartment in Kanoni se nachází v Kanoni a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 2,7 km od města Korfu. Ubytování Sunny Apartment in Kanoni se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

E & G - Figareto Apartment

E & G - Figareto Apartment

Ubytování (Apartmán) E & G - Figareto Apartment. E & G - Figareto Apartment se nachází v Kanoni, 3 km od pláže Aeolos, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování E & G - Figareto Apartment se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Old Town Luxury Suites 'Madame'

Old Town Luxury Suites 'Madame'

Ubytování (Apartmán) Old Town Luxury Suites 'Madame'. Old Town Luxury Suites 'Madame' is situated in Kanoni and offers a terrace. The accommodation is 20 km from Paleokastritsa. Ubytování Old Town Luxury Suites 'Madame' se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Rozalia's Deluxe Suite - by Corfu Escapes

Rozalia's Deluxe Suite - by Corfu Escapes

Ubytování (Apartmán) Rozalia's Deluxe Suite - by Corfu Escapes. Located in Kanoni, Rozalia's Deluxe Suite - by Corfu Escapes provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Rozalia's Deluxe Suite - by Corfu Escapes se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Peacock studio

Peacock studio

Ubytování (Apartmán) Peacock studio. Peacock studio se nachází v Kanoni, 2,9 km od pláže Aeolos, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Peacock studio se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Casa di Vittorio

Casa di Vittorio

Ubytování (Apartmán) Casa di Vittorio. Casa di Vittorio se nachází v Kanoni a nabízí terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 2,7 km od města Korfu. Ubytování Casa di Vittorio se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

A Nice Apartment- Corfu Town, Kanoni

A Nice Apartment- Corfu Town, Kanoni

Ubytování (Apartmán) A Nice Apartment- Corfu Town, Kanoni. A Nice Apartment- Corfu Town, Kanoni se nachází v Kanoni a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování A Nice Apartment- Corfu Town, Kanoni se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Kanoni Garden Studio

Kanoni Garden Studio

Ubytování (Apartmán) Kanoni Garden Studio. Kanoni Garden Studio se nachází v Kanoni. 10 km od Glyfady. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Kanoni Garden Studio se nachází ve městě Kanoni (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Kanoni

Město Kanoni se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Kanoni.