Hledat

Ubytování

Ubytování město Kanali

Ve městě Kanali (Řecko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kanali

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kanali

Dimitra Apartments

9,8

Dimitra Apartments

Ubytování (Apartmány) Dimitra Apartments. Situated 39 km from Tsopeli lagoon, Dimitra Apartments offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování Dimitra Apartments se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Nikitas Apartment

9,7

Nikitas Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Nikitas Apartment. Nikitas Apartment is located in Kanali and offers barbecue facilities and a garden. The holiday home offers a sun terrace. Ubytování Nikitas Apartment se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Villa Oneiro

9,2

Villa Oneiro

Ubytování (Vila) Villa Oneiro. Boasting pool views, Villa Oneiro features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 39 km from Tsopeli... Ubytování Villa Oneiro se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Sirius

9

Sirius

Ubytování (Apartmány) Sirius. Seirios se nachází u pláže v Kanali, je obklopen zahradou a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem. Ubytování Sirius se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sea Hotel

8,9

Blue Sea Hotel

Ubytování (Hotel) Blue Sea Hotel. Situated in Kanali, 41 km from Tsopeli lagoon, Blue Sea Hotel features accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming... Ubytování Blue Sea Hotel se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea

8,9

Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea. Featuring sea views, Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea provides accommodation with a balcony, around 40 km from Tsopeli lagoon. Ubytování Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy sea view appartment by the Ionian sea

8,8

Cozy sea view appartment by the Ionian sea

Ubytování (Apartmán) Cozy sea view appartment by the Ionian sea. Boasting sea views, Cozy sea view appartment by the Ionian sea features accommodation with a balcony, around 40 km from Tsopeli lagoon. Ubytování Cozy sea view appartment by the Ionian sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Blue

8,7

Aqua Blue

Ubytování (Penzion) Aqua Blue. Located in Kanali, 40 km from Tsopeli lagoon, Aqua Blue provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Aqua Blue se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katerina Hotel

8,6

Katerina Hotel

Ubytování (Aparthotel) Katerina Hotel. Situated on Kanali Beach, Hotel Katerina offers a restaurant with sunset views and a large outdoor pool overlooking the sea. Ubytování Katerina Hotel se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elena Apartments

8,6

Elena Apartments

Ubytování (Apartmány) Elena Apartments. Set 39 km from Tsopeli lagoon, Elena Apartments offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Elena Apartments se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View

8,2

Sea View

Ubytování (Apartmán) Sea View. Situated in Preveza, 13 km from Public Library of Preveza and 44 km from Information and Study center of Salaora, Sea View offers a garden and air... Ubytování Sea View se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kanali Beach House 2

7,8

Kanali Beach House 2

Ubytování (Penzion) Kanali Beach House 2. Located on the beachfront in Kanali and featuring a garden, Kanali Beach House 2 has free WiFi. Ubytování Kanali Beach House 2 se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Cleopatra Hotel

7,3

Cleopatra Hotel

Ubytování (Hotel) Cleopatra Hotel. Cleopatra Hotel features a seasonal outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Kanali. Ubytování Cleopatra Hotel se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa in front of the sea

Villa in front of the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa in front of the sea. Set in Kanali in the Epirus region, Villa in front of the sea features a patio and sea views. Ubytování Villa in front of the sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

Ubytování (Vila) ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ. Situated just 39 km from Tsopeli lagoon, ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ features accommodation in Kanali with access to free bikes, a tennis court, as well as a shared... Ubytování ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Voulitsa's Apartment

Voulitsa's Apartment

Ubytování (Apartmán) Voulitsa's Apartment. Set in Kanali in the Epirus region, Voulitsa's Apartment has a patio and sea views. Ubytování Voulitsa's Apartment se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Homes - Fine Living

Suite Homes - Fine Living

Ubytování (Aparthotel) Suite Homes - Fine Living. Situated in Kanali, 12 km from Tsopeli lagoon, Suite Homes - Fine Living features accommodation with air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Suite Homes - Fine Living se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartment Corfu

Family Apartment Corfu

Ubytování (Apartmán) Family Apartment Corfu. Family Apartment Corfu is set in Kanálion and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Family Apartment Corfu se nachází ve městě Kanali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARAUCARIA

ARAUCARIA

Ubytování (Apartmán) ARAUCARIA. Located in Kanali, within 40 km of Tsopeli lagoon, ARAUCARIA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování ARAUCARIA se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Ubytování ve městě Kanali

Město Kanali se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Kanali.