Hledat

Ubytování

Ubytování město Kanali

Ve městě Kanali (Řecko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kanali

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kanali

Dimitra Apartments

9,8

Dimitra Apartments

Ubytování (Apartmány) Dimitra Apartments. Situated 39 km from Tsopeli lagoon, Dimitra Apartments offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování Dimitra Apartments se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Nikitas Apartment

9,7

Nikitas Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Nikitas Apartment. Nikitas Apartment is located in Kanali and offers barbecue facilities and a garden. The holiday home offers a sun terrace. Ubytování Nikitas Apartment se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Villa Oneiro

9,2

Villa Oneiro

Ubytování (Vila) Villa Oneiro. Boasting pool views, Villa Oneiro features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 39 km from Tsopeli... Ubytování Villa Oneiro se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Blue Sea Hotel

8,9

Blue Sea Hotel

Ubytování (Hotel) Blue Sea Hotel. Situated in Kanali, 41 km from Tsopeli lagoon, Blue Sea Hotel features accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming... Ubytování Blue Sea Hotel se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea

8,9

Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea. Featuring sea views, Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea provides accommodation with a balcony, around 40 km from Tsopeli lagoon. Ubytování Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy sea view appartment by the Ionian sea

8,8

Cozy sea view appartment by the Ionian sea

Ubytování (Apartmán) Cozy sea view appartment by the Ionian sea. Boasting sea views, Cozy sea view appartment by the Ionian sea features accommodation with a balcony, around 40 km from Tsopeli lagoon. Ubytování Cozy sea view appartment by the Ionian sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Blue

8,7

Aqua Blue

Ubytování (Penzion) Aqua Blue. Located in Kanali, 40 km from Tsopeli lagoon, Aqua Blue provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Aqua Blue se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elena Apartments

8,6

Elena Apartments

Ubytování (Apartmány) Elena Apartments. Set 39 km from Tsopeli lagoon, Elena Apartments offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Elena Apartments se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kanali Beach House 2

7,8

Kanali Beach House 2

Ubytování (Penzion) Kanali Beach House 2. Located on the beachfront in Kanali and featuring a garden, Kanali Beach House 2 has free WiFi. Ubytování Kanali Beach House 2 se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Villa in front of the sea

Villa in front of the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa in front of the sea. Set in Kanali in the Epirus region, Villa in front of the sea features a patio and sea views. Ubytování Villa in front of the sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

Ubytování (Vila) ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ. Situated just 39 km from Tsopeli lagoon, ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ features accommodation in Kanali with access to free bikes, a tennis court, as well as a shared... Ubytování ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Voulitsa's Apartment

Voulitsa's Apartment

Ubytování (Apartmán) Voulitsa's Apartment. Set in Kanali in the Epirus region, Voulitsa's Apartment has a patio and sea views. Ubytování Voulitsa's Apartment se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARAUCARIA

ARAUCARIA

Ubytování (Apartmán) ARAUCARIA. Located in Kanali, within 40 km of Tsopeli lagoon, ARAUCARIA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování ARAUCARIA se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Ubytování ve městě Kanali

Město Kanali se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Kanali.