Hledat

Ubytování

Ubytování město Kanali

Ve městě Kanali (Řecko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kanali

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kanali

Casa Costa Suites

9,7

Casa Costa Suites

Ubytování (Apartmány) Casa Costa Suites. Casa Costa Suites se nachází 12 km od laguny Tsopeli a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Costa Suites se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Casa Costa Suites Plus

9,6

Casa Costa Suites Plus

Ubytování (Apartmány) Casa Costa Suites Plus. Casa Costa Suites se nachází 12 km od laguny Tsopeli. Plus nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Costa Suites Plus se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Μονοκατοικία δίπλα στην θάλασσα

9,4

Μονοκατοικία δίπλα στην θάλασσα

Ubytování (Prázdninový dům) Μονοκατοικία δίπλα στην θάλασσα. Set in Kanali, just 12 km from Tsopeli lagoon, Μονοκατοικία δίπλα στην θάλασσα offers beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Μονοκατοικία δίπλα στην θάλασσα se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Sirius

9

Sirius

Ubytování (Apartmány) Sirius. Seirios se nachází u pláže v Kanali, je obklopen zahradou a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem. Ubytování Sirius se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea

8,9

Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea. Featuring sea views, Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea provides accommodation with a balcony, around 40 km from Tsopeli lagoon. Ubytování Cozy Sea-view maisonette by the Ionian Sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Cozy sea view appartment by the Ionian sea

8,8

Cozy sea view appartment by the Ionian sea

Ubytování (Apartmán) Cozy sea view appartment by the Ionian sea. Boasting sea views, Cozy sea view appartment by the Ionian sea features accommodation with a balcony, around 40 km from Tsopeli lagoon. Ubytování Cozy sea view appartment by the Ionian sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Aqua Blue

8,7

Aqua Blue

Ubytování (Penzion) Aqua Blue. Located in Kanali, 40 km from Tsopeli lagoon, Aqua Blue provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Aqua Blue se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Katerina Hotel

8,6

Katerina Hotel

Ubytování (Aparthotel) Katerina Hotel. Situated on Kanali Beach, Hotel Katerina offers a restaurant with sunset views and a large outdoor pool overlooking the sea. Ubytování Katerina Hotel se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Elena Apartments

8,6

Elena Apartments

Ubytování (Apartmány) Elena Apartments. Set 39 km from Tsopeli lagoon, Elena Apartments offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Elena Apartments se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Sea View

8,2

Sea View

Ubytování (Apartmán) Sea View. Situated in Preveza, 13 km from Public Library of Preveza and 44 km from Information and Study center of Salaora, Sea View offers a garden and air... Ubytování Sea View se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Cleopatra Hotel

7,3

Cleopatra Hotel

Ubytování (Hotel) Cleopatra Hotel. Cleopatra Hotel features a seasonal outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Kanali. Ubytování Cleopatra Hotel se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Villa in front of the sea

Villa in front of the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa in front of the sea. Set in Kanali in the Epirus region, Villa in front of the sea features a patio and sea views. Ubytování Villa in front of the sea se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Voulitsa's Apartment

Voulitsa's Apartment

Ubytování (Apartmán) Voulitsa's Apartment. Set in Kanali in the Epirus region, Voulitsa's Apartment has a patio and sea views. Ubytování Voulitsa's Apartment se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

Ubytování (Vila) ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ. Situated just 39 km from Tsopeli lagoon, ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ features accommodation in Kanali with access to free bikes, a tennis court, as well as a shared... Ubytování ΒΙΛΛΑ ΕΛΠΙΔΑ se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Suite Homes - Fine Living

Suite Homes - Fine Living

Ubytování (Aparthotel) Suite Homes - Fine Living. Situated in Kanali, 12 km from Tsopeli lagoon, Suite Homes - Fine Living features accommodation with air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Suite Homes - Fine Living se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Family Apartment Corfu

Family Apartment Corfu

Ubytování (Apartmán) Family Apartment Corfu. Family Apartment Corfu is set in Kanálion and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Family Apartment Corfu se nachází ve městě Kanali (Řecko - Korfu).

Villa Hercules

Villa Hercules

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Hercules. Villa Hercules se nachází v Kanali a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Villa Hercules se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Archontissa House

Archontissa House

Ubytování (Apartmán) Archontissa House. Archontissa House se nachází v Kanoni na ostrově Korfu a nabízí balkon a výhled do zahrady. 3,2 km od města Korfu. Ubytování Archontissa House se nachází ve městě Kanali (Řecko - Korfu).

Marina

Marina

Ubytování (Apartmán) Marina. Marina se nachází v Kanali, 200 metrů od pláže Monolithi a 13 km od Prevezy. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marina se nachází ve městě Kanali (Řecko - Epirus).

Ubytování ve městě Kanali

Město Kanali se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Kanali.