Hledat

Ubytování

Ubytování město Kamnik

Ve městě Kamnik (Slovinsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kamnik

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kamnik

Studio City Center

9,9

Studio City Center

Ubytování (Apartmán) Studio City Center. Studio City Center is situated in Kamnik and offers free bikes and a terrace. This apartment features a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Studio City Center se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Mamut Stay

9,9

Mamut Stay

Ubytování (Bed and breakfast) Mamut Stay. Mamut Stay is set in Kamnik and offers free bikes and a terrace. Ubytování Mamut Stay se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Veronika

9,8

Apartment Veronika

Ubytování (Apartmán) Apartment Veronika. Apartment Veronika is located in Kamnik. The accommodation is 35 km from Brezovica, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Apartment Veronika se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pr Matažič

9,8

Pr Matažič

Ubytování (Prázdninový dům) Pr Matažič. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Pr Matažič is located in Kamnik. Ubytování Pr Matažič se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Simnovi apartmaji - surrounded by nature

9,7

Simnovi apartmaji - surrounded by nature

Ubytování (Apartmány) Simnovi apartmaji - surrounded by nature. Situated in Kamnik, Simnovi apartmaji - surrounded by nature features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Simnovi apartmaji - surrounded by nature se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiša stare mame

9,7

Hiša stare mame

Ubytování (Bed and breakfast) Hiša stare mame. Featuring a garden, Hiša stare mame offers accommodation in Kamnik. Free WiFi is offered. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Hiša stare mame se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Trebušak

9,6

Apartments Trebušak

Ubytování (Apartmány) Apartments Trebušak. Apartments Trebušak se nachází ve vesnici Laze v Tuhinju, pouhých 35 km od centra Lublaně, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatné... Ubytování Apartments Trebušak se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Počitniška hiška Pod Skalco

9,6

Počitniška hiška Pod Skalco

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiška Pod Skalco. Featuring a bar, a garden, and barbecue facilities, Počitniška hiška Pod Skalco features accommodation in Kamnik with free WiFi and mountain views. Ubytování Počitniška hiška Pod Skalco se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Bed and Breakfast Mili Vrh

9,5

Bed and Breakfast Mili Vrh

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Mili Vrh. Bed and Breakfast Mili Vrh se nachází v poklidné části města Kamnik, přibližně 1 km od centra města, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i restauraci... Ubytování Bed and Breakfast Mili Vrh se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kotnik

9,5

Apartment Kotnik

Ubytování (Apartmán) Apartment Kotnik. Located in Kamnik in the Osrednjeslovenska region, Apartment Kotnik features a patio and garden views. Ubytování Apartment Kotnik se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Chalet Zlatica Velika Planina

9,4

Chalet Zlatica Velika Planina

Ubytování (Chata) Chalet Zlatica Velika Planina. Chalet Zlatica Velika Planina se nachází v Stahovici v regionu Osrednjeslovenska, 1,1 km od lanovky Dvosedežnica do 2,5 km vzdálené Veliké Planiny a nabízí... Ubytování Chalet Zlatica Velika Planina se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Chalet Resa - Velika planina

9,4

Chalet Resa - Velika planina

Ubytování (Chata) Chalet Resa - Velika planina. Offering a terrace and mountain view, Chalet Resa - Velika planina is located in Stahovica, a few steps from Vlečnica Jurček and a few steps from... Ubytování Chalet Resa - Velika planina se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glamping Ob Robu Gozda

9,4

Glamping Ob Robu Gozda

Ubytování (Bed and breakfast) Glamping Ob Robu Gozda. Glamping Ob Robu Gozda se nachází v obci Kamnik a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na hory. Ubytování Glamping Ob Robu Gozda se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartment nr. 16

9,4

Apartment nr. 16

Ubytování (Apartmány) Apartment nr. 16. Apartment nr. 16 v obci Kamnik nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi i neplacené parkoviště. Ubytování Apartment nr. 16 se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Mihovc

9,3

Apartma Mihovc

Ubytování (Apartmán) Apartma Mihovc. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Kamniku, 23 km od Lublaně, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartma Mihovc se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Hribar Pr'Ostank

9,3

Apartmaji Hribar Pr'Ostank

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Hribar Pr'Ostank. Situated in Kamnik in the Osrednjeslovenska region, Apartmaji Hribar Pr'Ostank features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmaji Hribar Pr'Ostank se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Majolka

9,1

Majolka

Ubytování (Apartmány) Majolka. Situated in Kamnik, Majolka features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, free bikes and a bar. Ubytování Majolka se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guest House Repnik

9,1

Guest House Repnik

Ubytování (Penzion) Guest House Repnik. Offering an on-site restaurant and free bike rental, Guest House Repnik is located in the mountain town of Kamnik. Ubytování Guest House Repnik se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Pod Skalo

9

B&B Pod Skalo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pod Skalo. B&B Pod Skalo se nachází 300 metrů od centra obce Kamnik. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště pro všechny hosty. Ubytování B&B Pod Skalo se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Pri Cesarju

9

Guest House Pri Cesarju

Ubytování (Penzion) Guest House Pri Cesarju. Set next to the Kamniška Bistrica river, Guest House Pri Cesarju offers elegant rooms equipped with flat-screen cable TVs and minibars, while the on-site... Ubytování Guest House Pri Cesarju se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Šmarca

8,9

Villa Šmarca

Ubytování (Vila) Villa Šmarca. Villa Šmarca se nachází v Kamniku, 17 km od Lublaně, a nabízí terasu s výhledem na hory. Apartmán má kuchyň. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Ubytování Villa Šmarca se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Modrin Apartments

8,8

Modrin Apartments

Ubytování (Apartmán) Modrin Apartments. Set in Kamnik, Modrin Apartments offers accommodation with a private pool. Ubytování Modrin Apartments se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartment Iska

8,7

Apartment Iska

Ubytování (Apartmán) Apartment Iska. Apartmán Iska se nachází v Kamniku. Nabízí masáže, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a na hory. Ubytování Apartment Iska se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel MD Kamnik

8,5

Hotel MD Kamnik

Ubytování (Hotel) Hotel MD Kamnik. Set in Kamnik, Hotel MD Kamnik features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel MD Kamnik se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Špenko

7,8

Guesthouse Špenko

Ubytování (Penzion) Guesthouse Špenko. Penzion Špenko se nachází v centru města Kamnik a nabízí à la carte restauraci a pokoje s Wi-Fi zdarma a výhledem na řeku. Ubytování Guesthouse Špenko se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Messy

Messy

Ubytování (Privát) Messy. Located in Kamnik, Messy offers accommodation with a balcony. The homestay provides a terrace. Ubytování Messy se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE!

Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE!

Ubytování (Apartmán) Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE!. Located in Kamnik, Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE! provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Kamnik Alps Cottage - CYCLING & TREKKING PLACE! se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

AVTODOM

AVTODOM

Ubytování (Luxusní stan) AVTODOM. AVTODOM is set in Kamnik. The accommodation is 21 km from Ljubljana. Bled is 41 km from the tented camp, while Klagenfurt is 50 km from the property. Ubytování AVTODOM se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

PLAN B apartment

PLAN B apartment

Ubytování (Venkovský dům) PLAN B apartment. PLAN B apartment is located in Kamnik and offers free bikes and a terrace. The property features garden views and is 5 km from Terme Snovik. Ubytování PLAN B apartment se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samostan Mekinje

Samostan Mekinje

Ubytování (Hostel) Samostan Mekinje. Situated in Kamnik, Samostan Mekinje has a shared lounge, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Samostan Mekinje se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gašparjeva koča Velika Planina

Gašparjeva koča Velika Planina

Ubytování (Horské chaty) Gašparjeva koča Velika Planina. Gašparjeva koča Velika Planina is set in Kamnik and offers ski-to-door access and a terrace. The property features garden views and is 33 km from... Ubytování Gašparjeva koča Velika Planina se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostišče pri Planinskem Orlu

Gostišče pri Planinskem Orlu

Ubytování (Hotel) Gostišče pri Planinskem Orlu. Set in Kamnik, Gostišče pri Planinskem Orlu offers 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Gostišče pri Planinskem Orlu se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Glamping Health Resort

Glamping Health Resort

Ubytování (Luxusní stan) Glamping Health Resort. Situated in Kamnik in the Osrednjeslovenska region, Glamping Health Resort features a terrace. Ubytování Glamping Health Resort se nachází ve městě Kamnik (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kamnik

Město Kamnik se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Kamnik.