Hledat

Ubytování

Ubytování město Kambos

Ve městě Kambos (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kambos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kambos

Venetis Luxury Apartments

9,8

Venetis Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Venetis Luxury Apartments. Located in the picturesque village of Campos in Chios, Venetis Luxury Apartments is 2 km from the beach of Karfas. Ubytování Venetis Luxury Apartments se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aerino I

9,7

Villa Aerino I

Ubytování (Vila) Villa Aerino I. Situated in Kámbos, 400 metres from Kostas Tsoklis Museum, Villa Aerino I features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Aerino I se nachází ve městě Kambos (Řecko - Tinos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kambos Horizon Paradise Villas

9,7

Kambos Horizon Paradise Villas

Ubytování (Vily) Kambos Horizon Paradise Villas. Tato kamenná vila se nachází v oblasti Kissamos a nabízí soukromý venkovní bazén a sluneční terasu s výhledem na moře. Ubytování Kambos Horizon Paradise Villas se nachází ve městě Kambos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

South House

9,6

South House

Ubytování (Prázdninový dům) South House. Featuring a garden and a terrace, South House provides accommodation in Kissós with free WiFi and garden views. Ubytování South House se nachází ve městě Kambos (Řecko - Kréta).

Perleas

9,5

Perleas

Ubytování (Penzion) Perleas. Set amidst a 15,000-m² farm, in the area of Kambos, Perleas is a 1640 mansion offering traditional, uniquely decorated rooms with large windows overlooking... Ubytování Perleas se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avgerinos Hotel

9,5

Avgerinos Hotel

Ubytování (Apartmány) Avgerinos Hotel. Located in the traditional village of Kampos in Chios, Avgerinos Hotel is built according to the local architecture. Ubytování Avgerinos Hotel se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mouzaliko Traditional Hotel

8,9

Mouzaliko Traditional Hotel

Ubytování (Hotel) Mouzaliko Traditional Hotel. This family-run guesthouse is housed in a traditional stone building amid a 70-acre citrus orchard. It is situated in the heart of Kambos. Ubytování Mouzaliko Traditional Hotel se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Riziko

8,9

Archontiko Riziko

Ubytování (Penzion) Archontiko Riziko. Riziko is a renovated stone-built mansion located in Kambos area, 5 km away from Chios main town and port. Ubytování Archontiko Riziko se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manganos Apartments

8,6

Manganos Apartments

Ubytování (Penzion) Manganos Apartments. Užijte si dovolenou v pohostinném, rodinném prostředí v Kambosu, v místě se starými panskými sídly obehnanými janovskou zdí. Ubytování Manganos Apartments se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island).

Topakas House

8,5

Topakas House

Ubytování (Aparthotel) Topakas House. Topakas House is set in a traditional mansion in Kambos, surrounded by fragrant citrus trees. Its rooms have access to the stone-paved courtyard. Ubytování Topakas House se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Crete

8,5

Sunset Crete

Ubytování (Bed and breakfast) Sunset Crete. Situated in Kámbos, 28 km from Elafonisi, Sunset Crete features a restaurant and free WiFi. Ubytování Sunset Crete se nachází ve městě Kambos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clio apartments

8,2

Clio apartments

Ubytování (Apartmány) Clio apartments. Just a 15-minute walk from Karfas Beach, Vila Clio is located in Kambos, on the island of Chios. Ubytování Clio apartments se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klio

Klio

Ubytování (Prázdninový dům) Klio. Situated in Kámbos, Klio features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Klio se nachází ve městě Kambos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agiazi

Agiazi

Ubytování (Penzion) Agiazi. Housed in a traditionally-built mansion, Agiazi is located in the scenic Kambos settlement of Chios, within 6 km from Chios Port. Ubytování Agiazi se nachází ve městě Kambos (Řecko - Chios Island).

Anna's Cottage

Anna's Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Anna's Cottage. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Anna's Cottage is located in Kámbos. Ubytování Anna's Cottage se nachází ve městě Kambos (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kambos

Město Kambos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Kambos.