Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalyves

Ve městě Kalyves (Řecko) máme celkem 63 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalyves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalyves

Kalithea Apartments (heated pool)

9,8

Kalithea Apartments (heated pool)

Ubytování (Apartmány) Kalithea Apartments (heated pool). Just 200 metres from Glaros-Kiani Beach, Kalithea Apartments is located in the seaside Kalyves Town. Ubytování Kalithea Apartments (heated pool) se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Cyan Icons Villas

9,8

Cyan Icons Villas

Ubytování (Vily) Cyan Icons Villas. Cyan Icons Villas stojí 450 metrů od pláže v letovisku Kalyves a nabízí luxusní vily s venkovním bazénem. Ubytování Cyan Icons Villas se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia Filoxenia House

9,7

Sofia Filoxenia House

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia Filoxenia House. Sofia Filoxenia House is a detached holiday home with a swimming pool and garden, situated in Kalyves. Ubytování Sofia Filoxenia House se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Kalyves Maisonette Bougainvillea

9,7

Kalyves Maisonette Bougainvillea

Ubytování (Prázdninový dům) Kalyves Maisonette Bougainvillea. Kalyves Maisonette Bougainvillea is located in Kalyves. The air-conditioned accommodation is 15 km from Chania Town. Ubytování Kalyves Maisonette Bougainvillea se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rigas

9,7

Villa Rigas

Ubytování (Vila) Villa Rigas. Set in Kalyves, 600 metres from Kalives Beach and 800 metres from Hermans Beach, Villa Rigas offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Rigas se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

CAWE II Seaview Villa

9,7

CAWE II Seaview Villa

Ubytování (Vila) CAWE II Seaview Villa. CAWE II Seaview Villa is a detached villa situated in Kalyves in the Crete Region and is 15 km from Chania Town. Ubytování CAWE II Seaview Villa se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Kera

9,7

Luxury Villa Kera

Ubytování (Vila) Luxury Villa Kera. Located in Kera, just 2 km from Kalyves Beach, this stone-built detached villa features an outdoor swimming pool. Ubytování Luxury Villa Kera se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodi Stone Villa

9,6

Rodi Stone Villa

Ubytování (Vila) Rodi Stone Villa. Set in Kalyves, Rodi Stone Villa offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Rodi Stone Villa se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avra Apartments

9,6

Avra Apartments

Ubytování (Apartmány) Avra Apartments. Avra ​​Apartments se nachází v obci Kalyves. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem nebo terasou a výhledem na Krétské moře, bezplatné... Ubytování Avra Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ismini Apartments

9,5

Ismini Apartments

Ubytování (Apartmány) Ismini Apartments. Located right on Kalyves Beach, Ismini Apartments is a complex of self-catering units set amidst a lawned garden with direct access to the beach. Ubytování Ismini Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Apokoros Boutique Hotel Craft Deco & Activities'

9,5

Apokoros Boutique Hotel Craft Deco & Activities'

Ubytování (Aparthotel) Apokoros Boutique Hotel Craft Deco & Activities'. Apokoros Club Hotel se nachází v obci Kalyves, jen 20 metrů od pláže. Ubytování Apokoros Boutique Hotel Craft Deco & Activities' se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Artemis Apartments

9,5

Artemis Apartments

Ubytování (Apartmány) Artemis Apartments. Featuring an outdoor pool, Artemis Apartments is located in Kalyves within 500 metres from Glaros Beach. Ubytování Artemis Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anni Art Apartments

9,5

Anni Art Apartments

Ubytování (Apartmány) Anni Art Apartments. Located in Kalyves, Anni Art Apartments is 60 metres from the sea. It offers self-catering apartments with sea views, a terrace and free WiFi access. Ubytování Anni Art Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Asterina Seaside Apartments

9,4

Asterina Seaside Apartments

Ubytování (Apartmány) Asterina Seaside Apartments. Asterina Seaside Apartments se nachází v zahradě s dětským hřištěm přímo naproti pláži s modrou vlajkou v přímořském městečku Kalives a nabízí ubytování v... Ubytování Asterina Seaside Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Cloudberry

9,4

Cloudberry

Ubytování (Apartmány) Cloudberry. Located 100 metres from the beach, Cloudberry is located in Kalyves in Chania. It offers free WiFi in all areas and has a garden. Ubytování Cloudberry se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Asterias Studios & Apartments

9,4

Asterias Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Asterias Studios & Apartments. Located right on the blue-flag beach of Kalyves in Chania, Asterias Studios & Apartments features a colourful garden and a furnished sun terrace with sea... Ubytování Asterias Studios & Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Christi Apartments

9,4

Christi Apartments

Ubytování (Apartmány) Christi Apartments. Christi Apartments jsou studia v rodinných rukou s klimatizací, Wi-Fi zdarma a zařízeným balkonem s výhledem na moře situovaná v Kalyvesu, pouhých 50 metrů... Ubytování Christi Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Suites

9,4

Sunrise Suites

Ubytování (Aparthotel) Sunrise Suites. Toto ubytování v obci Kalyves, nedaleko Chanie je ideální pro vaši rodinnou dovolenou. Nabízí nádherný panoramatický výhled a křišťálově čistou vodu. Ubytování Sunrise Suites se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crown Apartments

9,3

Crown Apartments

Ubytování (Apartmány) Crown Apartments. Set 100 metres from Kalives Beach, Crown Apartments offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Crown Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Porto Kalyves

9,3

Porto Kalyves

Ubytování (Apartmány) Porto Kalyves. Apartmány u moře Porto Kalyves se nachází v malebné vesnici Kalyves, jen pár kroků od písečné pláže Volakas, oceněné Modrou vlajkou. Ubytování Porto Kalyves se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Lofts to Let

9,2

Lofts to Let

Ubytování (Aparthotel) Lofts to Let. Set in Poligiros, 42 km from Elia, Lofts to let offers free bikes and free WiFi. Ubytování Lofts to Let se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Macedonia).

Maria's Apartments

9,1

Maria's Apartments

Ubytování (Apartmány) Maria's Apartments. Only 8 metres from the beach, Maria's Apartments is a self-catering accommodation located in the seaside village of Kalyves, in Chania region. Ubytování Maria's Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garifalo Apartments

9,1

Garifalo Apartments

Ubytování (Apartmán) Garifalo Apartments. Located at the centre of Kalyves Village and just a few metres from a sandy beach, Garifalo Apartments offer air-conditioned units with kitchenette and... Ubytování Garifalo Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koulouris Studios & Apartments

9,1

Koulouris Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Koulouris Studios & Apartments. The family-run Koulouris Studios & Apartments is set in a garden 200 metres from the beach of Kolatsos in Kalyves. Ubytování Koulouris Studios & Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irini Kalyves II

9,1

Irini Kalyves II

Ubytování (Apartmán) Irini Kalyves II. Located in Kalyves, 300 metres from Kalives Beach and 400 metres from Hermans Beach, Irini Kalyves II provides air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Irini Kalyves II se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Villas Aikaterini & Dimitra

9

Villas Aikaterini & Dimitra

Ubytování (Vila) Villas Aikaterini & Dimitra. Just a 5-minute drive from Kalyves Beach, Villas Aikaterini & Dimitra offer a shared, outdoor pool. Ubytování Villas Aikaterini & Dimitra se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Georgia

9

Villa Georgia

Ubytování (Apartmány) Villa Georgia. Situated in Kalyves, 21 km from Georgioupolis, Villa Georgia features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Georgia se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akti Galinis

8,9

Akti Galinis

Ubytování (Aparthotel) Akti Galinis. Featuring air conditioning, Akti Galinis is located in Kalyves Apokoronas, 17 km from Chania Town. The accommodation comes with a TV. Ubytování Akti Galinis se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Irini Kalyves

8,9

Irini Kalyves

Ubytování (Apartmán) Irini Kalyves. Situated in Kalyves, 300 metres from Kalives Beach and 400 metres from Hermans Beach, Irini Kalyves features air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Irini Kalyves se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Manos Traditional House

8,9

Manos Traditional House

Ubytování (Prázdninový dům) Manos Traditional House. Situated in Kalyves, 200 metres from Hermans Beach and 400 metres from Kalives Beach, Manos Traditional House features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Manos Traditional House se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Kalyves Bay

8,8

Kalyves Bay

Ubytování (Apartmány) Kalyves Bay. Only 25 metres from the beach, Kalyves Bay offers apartments with a balcony overlooking the sea. Ubytování Kalyves Bay se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two storey Vacation House near the Sea

8,6

Two storey Vacation House near the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Two storey Vacation House near the Sea. Located in Kalivia Poligirou in the Macedonia region, Two storey Vacation House near the Sea has a balcony and garden views. Ubytování Two storey Vacation House near the Sea se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Macedonia).

Lion-Suites

8,6

Lion-Suites

Ubytování (Apartmány) Lion-Suites. Just 60 metres from the sandy Kalyves Beach, Lion-Suites offer self-catered accommodation with air conditioning. Free Wi-Fi is available in all areas. Ubytování Lion-Suites se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Nikos Studio

8,6

Nikos Studio

Ubytování (Apartmán) Nikos Studio. Situated in Kalyves, 500 metres from Kera Beach, Nikos Studio features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Nikos Studio se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Zourpos Studios & Apartments

8,3

Zourpos Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Zourpos Studios & Apartments. Zourpos Studios & Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Kalyves, 16 km od města Chania. Město Réthymno je 29 km daleko. Ubytování Zourpos Studios & Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Apartament

7,4

Apartament

Ubytování (Apartmány) Apartament. Located in Kalyves in the Crete region, with Kolatsos Beach and Hermans Beach nearby, Apartament provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartament se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Sea view villa Stelios with Private pool Near the beach

Sea view villa Stelios with Private pool Near the beach

Ubytování (Vila) Sea view villa Stelios with Private pool Near the beach. Set in Áyios Andónios in the Crete region, Sea view villa with Private pool Near the beach 3 has a garden. This villa features a terrace. Ubytování Sea view villa Stelios with Private pool Near the beach se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Galazio Beach Apartments

Galazio Beach Apartments

Ubytování (Aparthotel) Galazio Beach Apartments. Featuring pool views, Galazio Beach Apartments in Kalyves features accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden and a... Ubytování Galazio Beach Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi. Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool and a terrace, is situated in Kalyves, 500 metres from Kolatsos Beach,... Ubytování Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Sea view villa Manolis with private pool near the beach

Sea view villa Manolis with private pool near the beach

Ubytování (Vila) Sea view villa Manolis with private pool near the beach. Situated in Áyios Andónios in the Crete region, Sea view villa with private pool near the beach 2 has a garden. Ubytování Sea view villa Manolis with private pool near the beach se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papaduke House Kalives-Chania | Panoramic Sea View

Papaduke House Kalives-Chania | Panoramic Sea View

Ubytování (Apartmán) Papaduke House Kalives-Chania | Panoramic Sea View. Situated in Kalyves, 1.9 km from Kolatsos Beach and 1. Ubytování Papaduke House Kalives-Chania | Panoramic Sea View se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thamiris Apartments

Thamiris Apartments

Ubytování (Aparthotel) Thamiris Apartments. Set 400 metres from Hermans Beach, Thamiris Apartments offers a terrace, and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Thamiris Apartments se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view villa Evagelia with private pool near the beach

Sea view villa Evagelia with private pool near the beach

Ubytování (Vila) Sea view villa Evagelia with private pool near the beach. Offering a garden and free WiFi, Sea view villa with private pool near the beach offers accommodation in Áyios Andónios. The villa offers a terrace. Ubytování Sea view villa Evagelia with private pool near the beach se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalyves Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Kalyves Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Kalyves Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Kalyves Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi is located in Kalyves. Ubytování Kalyves Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Kalyves Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Kalyves Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Kalyves Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Kalyves Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is set in Kalyves. Ubytování Kalyves Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Kalyves Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Kalyves Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Kalyves Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi. Kalyves Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool and a terrace, is located in Kalyves, 500 metres from Kolatsos Beach,... Ubytování Kalyves Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi. Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool and a terrace, is set in Kalyves, 500 metres from Kolatsos Beach, less... Ubytování Kalyves Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Kalyves Sand

Kalyves Sand

Ubytování (Prázdninový dům) Kalyves Sand. Featuring a terrace with sea views, Kalyves Sand is a holiday home, situated in Kalyves, within a short walk from the village centre featuring a selction... Ubytování Kalyves Sand se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta).

Villa in Kalyves Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Villa in Kalyves Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Villa in Kalyves Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa in Kalyves Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi is situated in Kalyves. Ubytování Villa in Kalyves Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panokosmos Holidays

Panokosmos Holidays

Ubytování (Bed and breakfast) Panokosmos Holidays. In the midst of nature, the adults-only Panokosmos Holidays is located 13 km from the beaches and coastal town of Kalyves. Ubytování Panokosmos Holidays se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galazio Kima

Galazio Kima

Ubytování (Aparthotel) Galazio Kima. Situated 12 km from Venizelos Graves, Galazio Kima offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Galazio Kima se nachází ve městě Kalyves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kalyves

Město Kalyves se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 63 hotelů a ubytování ve městě Kalyves.