Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalnik

Ve městě Kalnik (Chorvatsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalnik

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalnik

Holiday Home Kalnik

9,8

Holiday Home Kalnik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kalnik. Holiday Home Kalnik is situated in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytování Holiday Home Kalnik se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Luka 10

9,6

Holiday Home Luka 10

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Luka 10. Holiday Home Luka 10 se nachází v Kalniku a nabízí prázdninové domy s bezplatným Wi-Fi a posezením. Všechny prázdninové domy mají terasu s výhledem na... Ubytování Holiday Home Luka 10 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kalnik and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mira

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Apartman Mira is situated in Kalnik and offers a terrace. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Zlatica

Apartman Zlatica

Ubytování (Apartmán) Apartman Zlatica. Apartman Zlatica is situated in Kalnik. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Zlatica se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home in Kalnik 36549

Holiday Home in Kalnik 36549

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home in Kalnik 36549. Located in Kalnik in the Koprivnica-Križevci County region, Holiday Home in Kalnik 36549 features a balcony. Ubytování Holiday Home in Kalnik 36549 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlatica

Zlatica

Ubytování (Prázdninový dům) Zlatica. Zlatica is located in Kalnik and offers a bar and a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Zlatica se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kalnik

Město Kalnik se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kalnik.