Hledat

Ubytování

Ubytování město Kallithea

Ve městě Kallithea (Řecko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kallithea

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kallithea

Grande Dame Villa

9,9

Grande Dame Villa

Ubytování (Vila) Grande Dame Villa. Boasting an outdoor pool, Grande Dame Villa is set in a well-tended garden of 4,000 m2, in Kallithea. Ubytování Grande Dame Villa se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thea Sunrise Luxury Villa

9,8

Thea Sunrise Luxury Villa

Ubytování (Vila) Thea Sunrise Luxury Villa. Featuring pool views, Thea Sunrise Luxury Villa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around... Ubytování Thea Sunrise Luxury Villa se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavros Melathron Studios

9,5

Stavros Melathron Studios

Ubytování (Apartmán) Stavros Melathron Studios. Klimatizovaná studia Stavros Melathron jsou obklopena zelení, nachází se pouhých 200 metrů od pláže Reni v Koskinou na ostrově Rhodos, a nabízí bazén,... Ubytování Stavros Melathron Studios se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Kalithies Village Villa

9,3

Kalithies Village Villa

Ubytování (Vila) Kalithies Village Villa. Set in Kallithies Village in the Rhodes Region, this villa is 7 km from Kalithea Springs. Ubytování Kalithies Village Villa se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IVY Seaview Apartments

9,2

IVY Seaview Apartments

Ubytování (Apartmán) IVY Seaview Apartments. Featuring garden views, IVY Seaview Apartments offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 1.1 km from Kalithea Beach. Ubytování IVY Seaview Apartments se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Toula's Apartments

9,2

Toula's Apartments

Ubytování (Apartmány) Toula's Apartments. Toula's Apartments are situated a 5-minute walk from the centre of Faliraki, 2.5 km from Anthony Quinn Bay and Rhodes Waterpark. Ubytování Toula's Apartments se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Esperos Mare Resort

9,1

Esperos Mare Resort

Ubytování (Hotel) Esperos Mare Resort. Esperos Mare Resort Hotel se nachází u pláže v zálivu Faliraki. Ubytování Esperos Mare Resort se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Esperos Village Blue & Spa - Adults Only

9,1

Esperos Village Blue & Spa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Esperos Village Blue & Spa - Adults Only. Pětihvězdičkový Esperos Village Resort se nachází v oblíbeném rezortu Faliraki na zeleném kopci s panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Esperos Village Blue & Spa - Adults Only se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Esperos Palace Resort

8,9

Esperos Palace Resort

Ubytování (Rezort) Esperos Palace Resort. Rezort Esperos Palace se nachází u pláže, 2,5 km od letoviska Faliraki, a nabízí 4 bazény s línou řekou, wellness centrum a bohaté možnosti stravování. Ubytování Esperos Palace Resort se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Eden Roc Resort - All Inclusive

8,6

Eden Roc Resort - All Inclusive

Ubytování (Rezort) Eden Roc Resort - All Inclusive. Eden Roc Resort Hotel is a waterfront resort on Kallithea Beach and surrounded by lush green gardens. Ubytování Eden Roc Resort - All Inclusive se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Hotel Kalithea

8,4

Hotel Kalithea

Ubytování (Hotel) Hotel Kalithea. Hotel Kalithea se nachází v letovisku Kallithea na Rhodosu, 250 metrů od písečné pláže a 2 km od slavného města Faliraki. Ubytování Hotel Kalithea se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Ammades Epsilon Apartments

8,2

Ammades Epsilon Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ammades Epsilon Apartments. Right on its private area of Faliraki Beach, Ammades Epsilon Apartments features self-catered accommodation with Aegean Sea view. Ubytování Ammades Epsilon Apartments se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

The Kresten Royal Villas & Spa

8

The Kresten Royal Villas & Spa

Ubytování (Rezort) The Kresten Royal Villas & Spa. Kresten Royal Villas & Spa stojí na úbočí kopce v Kallithei a nabízí soukromou pláž a 5hvězdičkové ubytování s vlastními bazény a výhledem na moře. Ubytování The Kresten Royal Villas & Spa se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Romantza Mare

7,7

Romantza Mare

Ubytování (Hotel) Romantza Mare. Ubytování Romantza Mare nabízí zahradu, venkovní bazén a sluneční terasu, připojení Wi-Fi v celém objektu a zahradu. Ubytování Romantza Mare se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Larisa Boutique Hotel

7,6

Larisa Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Larisa Boutique Hotel. Larisa Boutique Hotel se nachází u pláže na kraji zálivu Kavourakia a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Larisa Boutique Hotel se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Kresten Palace Hotel & Wellness

7,3

Kresten Palace Hotel & Wellness

Ubytování (Rezort) Kresten Palace Hotel & Wellness. Čtyřhvězdičkový Kresten Palace Hotel & Wellness Hotel se nachází v letovisku Kallithea na ostrově Rhodos, je obklopený rozlehlou 6hektarovou zahradou... Ubytování Kresten Palace Hotel & Wellness se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

Princess Flora

7,2

Princess Flora

Ubytování (Hotel) Princess Flora. Princess Flora se nachází pouze 300 metrů od pláže Agia Marina na ostrově Rhodos a má bazén, tenisový kurt a bufetovou restauraci. Ubytování Princess Flora se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afroditi Apartments

6,8

Afroditi Apartments

Ubytování (Apartmány) Afroditi Apartments. Featuring an outdoor pool and a restaurant, Afroditi Apartments is located 500 metres from Kallithea Beach. Ubytování Afroditi Apartments se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natural Quiet Accommodation

Natural Quiet Accommodation

Ubytování (Apartmán) Natural Quiet Accommodation. Natural Quiet Accommodation is located in Kallithea Rhodes, 1.7 km from Faliraki Beach, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Natural Quiet Accommodation se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Helios Rhodes Town

Villa Helios Rhodes Town

Ubytování (Vila) Villa Helios Rhodes Town. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Helios Rhodes Town is situated in Kallithea Rhodes. Set 3. Ubytování Villa Helios Rhodes Town se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kampus living

Kampus living

Ubytování (Apartmány) Kampus living. Set in Kallithea Rhodes, Kampus living features accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. The apartment offers a terrace. Ubytování Kampus living se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tsampika Hotel-Faliraki-Kallithea

Tsampika Hotel-Faliraki-Kallithea

Ubytování (Hotel) Tsampika Hotel-Faliraki-Kallithea. Set in Kallithea Rhodes, 5 km from Kalithea Springs, TSAMPIKA offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Tsampika Hotel-Faliraki-Kallithea se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos).

TSAMPIKA

TSAMPIKA

Ubytování (Hotel) TSAMPIKA. Set in Kallithea Rhodes, TSAMPIKA provides a restaurant and free WiFi. The property is located 5 km from Kalithea Springs. Ubytování TSAMPIKA se nachází ve městě Kallithea (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kallithea

Město Kallithea se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Kallithea.