Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalivia

Ve městě Kalivia (Řecko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalivia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalivia

Aegean Sea Villa Skiathos

10

Aegean Sea Villa Skiathos

Ubytování (Vila) Aegean Sea Villa Skiathos. Situated in Kalivia, just 400 metres from the nearest beach, Aegean Sea Villa Skiathos offers free WiFi. Ubytování Aegean Sea Villa Skiathos se nachází ve městě Kalivia (Řecko - Skiathos).

Mountain Chalet Livadi

9,6

Mountain Chalet Livadi

Ubytování (Chata) Mountain Chalet Livadi. Set amidst lush greenery, the stone-built Mountain Chalet Livadi offers elegantly decorated accommodation in Kalívia, 5 km from Arachova and 6 km from... Ubytování Mountain Chalet Livadi se nachází ve městě Kalivia (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalaitzis Apartments

9,2

Kalaitzis Apartments

Ubytování (Apartmány) Kalaitzis Apartments. Only 80 metres from the beach in Kalivia Poliyirou,Kalaitzis Apartments is a self-catering accommodation featuring a garden with BBQ. Ubytování Kalaitzis Apartments se nachází ve městě Kalivia (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa ksanthioti

8,1

Villa ksanthioti

Ubytování (Apartmán) Villa ksanthioti. Featuring a hot tub, Villa ksanthioti is located in Kalivia. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Villa ksanthioti se nachází ve městě Kalivia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mani house-Ktima Kriviana

Mani house-Ktima Kriviana

Ubytování (Vila) Mani house-Ktima Kriviana. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Mani house-Ktima Kriviana is situated in Kalívia. Ubytování Mani house-Ktima Kriviana se nachází ve městě Kalivia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kalivia

Město Kalivia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Kalivia.