Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalavárda

Ve městě Kalavárda (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalavárda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalavárda

Villa Russelia

9,9

Villa Russelia

Ubytování (Vila) Villa Russelia. Villa Russelia se nachází v poklidné lokalitě v obci Kalavarda, pouhých 400 metrů od pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu o rozloze... Ubytování Villa Russelia se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marqua

9,9

Villa Marqua

Ubytování (Vila) Villa Marqua. Villa Marqua stojí ve městě Kalavárda, 26 km od města Rhodos, a hostům nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi, terasu s výhledem na moře a... Ubytování Villa Marqua se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos).

Stan&Family

9,8

Stan&Family

Ubytování (Apartmán) Stan&Family. Stan&Family is situated in Kalavárda and offers free bikes and a terrace. Ubytování Stan&Family se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos).

Alexandra Homestay

9,7

Alexandra Homestay

Ubytování (Apartmány) Alexandra Homestay. Providing mountain views, Alexandra Homestay in Kalavárda provides accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Alexandra Homestay se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos).

Melina's Apartments

9,6

Melina's Apartments

Ubytování (Apartmány) Melina's Apartments. Set on a hill, offering views of the sea, Melina's Apartments is located in Kalavárda. Rhodes Town is 27 km from the property. Ubytování Melina's Apartments se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos).

Kamiros Apartment

9,2

Kamiros Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Kamiros Apartment. Kamiros Apartment se nachází na pláži v Kalavárdě, 34 km od vesnice Kallithea na ostrově Rhodos. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Kamiros Apartment se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalavarda Village Apartment

9,1

Kalavarda Village Apartment

Ubytování (Apartmán) Kalavarda Village Apartment. Situated in Kalavárda, Kalavarda Village Apartment features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Kalavarda Village Apartment se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos).

Villas Marianna

8,5

Villas Marianna

Ubytování (Prázdninové domy) Villas Marianna. Located in Kalavarda Village of Rhodes, Villas Marianna offers self-catering, split-level accommodation with a blossomed garden. Ubytování Villas Marianna se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional house kalavarda Rhodes

Traditional house kalavarda Rhodes

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional house kalavarda Rhodes. Traditional house kalavarda Rhodes is located in Kalavárda. The air-conditioned accommodation is 32 km from Kallithea Rhodes. Ubytování Traditional house kalavarda Rhodes se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Villa Kalavarda

Beach Villa Kalavarda

Ubytování (Vila) Beach Villa Kalavarda. Set in Kalavárda in the Rhodes region, Beach Villa Kalavarda has a patio and garden views. Ubytování Beach Villa Kalavarda se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos).

Lemon tree's house

Lemon tree's house

Ubytování (Prázdninový dům) Lemon tree's house. Lemon Tree's House se nachází ve městě Kalavárda, 31 km od města Kallithea na ostrově Rhodos, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Lemon tree's house se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy House in Kalavarda

Cozy House in Kalavarda

Ubytování (Apartmán) Cozy House in Kalavarda. Cozy House in Kalavarda is located in Kalavárda. The accommodation is 31 km from Kallithea Rhodes. Ubytování Cozy House in Kalavarda se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Villa

Sunset Villa

Ubytování (Vila) Sunset Villa. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Sunset Villa is set in Kalavárda. Ubytování Sunset Villa se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos).

Ariella & Mark Studio

Ariella & Mark Studio

Ubytování (Penzion) Ariella & Mark Studio. Boasting a garden, Ariella & Mark Studio is situated in Kalavárda. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Ariella & Mark Studio se nachází ve městě Kalavárda (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kalavárda

Město Kalavárda se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Kalavárda.