Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalamítsion Alexándrou

Ve městě Kalamítsion Alexándrou (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalamítsion Alexándrou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalamítsion Alexándrou

Venetian Cistern Villa

9,9

Venetian Cistern Villa

Ubytování (Vila) Venetian Cistern Villa. Venetian Villa is a villa with free WiFi throughout the property, situated in Kalamitsi Alexandrou. Ubytování Venetian Cistern Villa se nachází ve městě Kalamítsion Alexándrou (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrian Villas-Silvia

Andrian Villas-Silvia

Ubytování (Vila) Andrian Villas-Silvia. Andrian Villas-Silvia is a Detached holiday home set in Kalamítsion Alexándrou in the Crete Region and featuring a garden with an outdoor pool. Ubytování Andrian Villas-Silvia se nachází ve městě Kalamítsion Alexándrou (Řecko - Kréta).

Andrian Villas-Rouga

Andrian Villas-Rouga

Ubytování (Prázdninový dům) Andrian Villas-Rouga. Andrian Villas-Rouga is a Detached holiday home with a patio, set in Kalamítsion Alexándrou in the Crete Region. It provides free private parking. Ubytování Andrian Villas-Rouga se nachází ve městě Kalamítsion Alexándrou (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Kalamítsion Alexándrou

Město Kalamítsion Alexándrou se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kalamítsion Alexándrou.