Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jívka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jívka

U tátovy lípy

9,9

U tátovy lípy

Ubytování (Apartmán) U tátovy lípy. U Tátovy lípy se nachází v obci Jívka a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Součástí apartmánu je také zázemí pro grilování. Ubytování U tátovy lípy se nachází ve městě Jívka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování U tátovy lípy má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán U tátovy lípy momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování u Šveců

9

Ubytování u Šveců

Ubytování (Privát) Ubytování u Šveců. Ubytování v soukromí u Šveců se nachází v obci Jívka a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Šveců se nachází ve městě Jívka (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování u Šveců má celkové hodnocení 9. Pro Privát Ubytování u Šveců momentálně evidujeme 52 recenzí.

Chalupa Rozálka - ubytování u Adršpachu

Chalupa Rozálka - ubytování u Adršpachu

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Rozálka - ubytování u Adršpachu. Chalupa Rozálka - ubytování u Adršpachu is situated in Jívka and offers a garden and a terrace. Ubytování Chalupa Rozálka - ubytování u Adršpachu se nachází ve městě Jívka (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Borůvka

Chalupa Borůvka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Borůvka. Situated in Jívka in the Hradec Kralove region, Chalupa Borůvka has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa Borůvka se nachází ve městě Jívka (Česko - Královéhradecký kraj).