Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jevišovka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jevišovka

Apartmany Na Jihu

9,7

Apartmany Na Jihu

Ubytování (Apartmány) Apartmany Na Jihu. Apartmány Na Jihu se nachází v Jevišovce, 46 km od Brna. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmany Na Jihu se nachází ve městě Jevišovka (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion FLORA

9,2

Penzion FLORA

Ubytování (Penzion) Penzion FLORA. Penzion FLORA se nachází v Jevišovce a má zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion FLORA se nachází ve městě Jevišovka (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion FLORA má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion FLORA momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán s vinným sklepem Four Grapes

9,1

Apartmán s vinným sklepem Four Grapes

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán s vinným sklepem Four Grapes. Apartmán s vinným sklepem Four Grapes se nachází v Jevišovce v Jihomoravském kraji a nabízí terasu. Do rakouského města Laa an der Thaya je to 20 km. Ubytování Apartmán s vinným sklepem Four Grapes se nachází ve městě Jevišovka (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cyklopenzion U Čápů

8,8

Cyklopenzion U Čápů

Ubytování (Apartmány) Cyklopenzion U Čápů. Cyklopenzion U Čápů se nachází v Jevišovce, 20 km od města Laa an der Thaya. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cyklopenzion U Čápů se nachází ve městě Jevišovka (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Rotunda

8,8

Penzion Rotunda

Ubytování (Penzion) Penzion Rotunda. Penzion Rotunda se nachází v obci Jevišovka a nabízí sezonní venkovní bazén, zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bar. Ubytování Penzion Rotunda se nachází ve městě Jevišovka (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rotunda má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Rotunda momentálně evidujeme 9 recenzí.

Ubytování Na Sklípku

Ubytování Na Sklípku

Ubytování (Apartmán) Ubytování Na Sklípku. Situated in Jevišovka in the South Moravian region, Ubytování Na Sklípku provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ubytování Na Sklípku se nachází ve městě Jevišovka (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytování Na Sklípku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování - Vinný sklípek

Ubytování - Vinný sklípek

Ubytování (Apartmán) Ubytování - Vinný sklípek. Ubytování - Vinný sklípek se nachází v Jevišovce, 42 km od Brna. Apartmán má 1 ložnici, terasu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování - Vinný sklípek se nachází ve městě Jevišovka (Česko - Jihomoravský kraj).

Celý objekt

Celý objekt

Ubytování (Vila) Celý objekt. Celý objekt is situated in Jevišovka and offers a garden and a terrace. The accommodation is 19 km from Laa an der Thaya. Ubytování Celý objekt se nachází ve městě Jevišovka (Česko - Jihomoravský kraj).