Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jestřabí v Krkonoších

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jestřabí v Krkonoších

Penzion U Skrbků

9,7

Penzion U Skrbků

Ubytování (Penzion) Penzion U Skrbků. Penzion U Skrbků se nachází v Jestřábí v Krkonoších. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, neplacené parkoviště a zahradu. Penzion je přístupný na lyžích. Ubytování Penzion U Skrbků se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion U Skrbků má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion U Skrbků momentálně evidujeme 17 recenzí.

Venkovská chalupa

9,2

Venkovská chalupa

UbytováníVenkovská chalupa. Venkovská chalupa nabízí ubytování s výhledem na hory, venkovní vanou, zahradou a grilem, asi 18 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Venkovská chalupa se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj).

chata Roudnice

chata Roudnice

Ubytování (Prázdninový dům) chata Roudnice. Chata Roudnice is situated in Jestrabi V Krkonosich. This holiday home provides barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytování chata Roudnice se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům chata Roudnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Křížlice

Chalupa Křížlice

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Křížlice. Chalupa Křížlice se nachází v Jestrabi V Krkonoších a nabízí sdílený lounge. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Křížlice se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj).

Chata na horách

Chata na horách

Ubytování (Chata) Chata na horách. Located in Jestrabi V Krkonosich, 27 km from Harrachov, Chata na horách provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Chata na horách se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Roudenka

Penzion Roudenka

Ubytování (Penzion) Penzion Roudenka. Penzion Roudenka se nachází v Jestřabí v Krkonoší. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, terasu, sdílený obývací prostor, Wi-Fi zdarma, turistické... Ubytování Penzion Roudenka se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Roudenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horská chata U fary

Horská chata U fary

Ubytování (Chata) Horská chata U fary. Horská chata U fary se nachází v Jestřabí v Krkonoších. Nabízí vybavení pro grilování, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Horská chata U fary se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj).

Horská chata Duck

Horská chata Duck

Ubytování (Chata) Horská chata Duck. Horská chata Duck se nachází v obci Jestřábí v Krkonoších a nabízí ubytování se sezonním venkovním bazénem, zdarma dostupným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování Horská chata Duck se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj).