Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jestřabí v Krkonoších

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jestřabí v Krkonoších

Penzion U Skrbků

9,7

Penzion U Skrbků

Ubytování (Penzion) Penzion U Skrbků. Penzion U Skrbků se nachází v Jestřábí v Krkonoších. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, neplacené parkoviště a zahradu. Penzion je přístupný na lyžích. Ubytování Penzion U Skrbků se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Skrbků má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion U Skrbků momentálně evidujeme 17 recenzí.

chata Roudnice

chata Roudnice

Ubytování (Prázdninový dům) chata Roudnice. Chata Roudnice is situated in Jestrabi V Krkonosich. This holiday home provides barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytování chata Roudnice se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům chata Roudnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Slunečná

Chata Slunečná

Ubytování (Chata) Chata Slunečná. Chata Slunečná nabízí ubytování s posezením v obci Jestřabí V Krkonoších. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Slunečná se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj).

Chata na horách

Chata na horách

Ubytování (Chata) Chata na horách. Located in Jestrabi V Krkonosich, 27 km from Harrachov, Chata na horách provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Chata na horách se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Roudenka

Penzion Roudenka

Ubytování (Penzion) Penzion Roudenka. Penzion Roudenka se nachází v Jestřabí v Krkonoší. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, terasu, sdílený obývací prostor, Wi-Fi zdarma, turistické... Ubytování Penzion Roudenka se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Roudenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Jestřabí - Roudnice

Holiday Home Jestřabí - Roudnice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jestřabí - Roudnice. Situated in Jestrabi V Krkonosich in the Liberec Region region, Holiday Home Jestřabí - Roudnice features a terrace. Ubytování Holiday Home Jestřabí - Roudnice se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj).

Horská chata Duck

Horská chata Duck

Ubytování (Chata) Horská chata Duck. Horská chata Duck se nachází v obci Jestřábí v Krkonoších a nabízí ubytování se sezonním venkovním bazénem, zdarma dostupným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování Horská chata Duck se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata U fary

Horská chata U fary

Ubytování (Chata) Horská chata U fary. Horská chata U fary se nachází v Jestřabí v Krkonoších. Nabízí vybavení pro grilování, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Horská chata U fary se nachází ve městě Jestřabí v Krkonoších (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)