Hledat

Ubytování

Ubytování město Jaun

Ve městě Jaun (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jaun

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jaun

Waldruhe

9,6

Waldruhe

Ubytování (Bed and breakfast) Waldruhe. Set on a hillside, Waldruhe is located in Jaun, 10 km from Charmey, offering a studio with a terrace and panoramic views of the village and the Jogne... Ubytování Waldruhe se nachází ve městě Jaun (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Erica

8,8

Chalet Erica

Ubytování (Apartmán) Chalet Erica. Chalet Erica is located in Jaun and offers a restaurant, ski-to-door access and a terrace. Ubytování Chalet Erica se nachází ve městě Jaun (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Höfli

8,3

Chalet Höfli

Ubytování (Chata) Chalet Höfli. Situated in Jaun in the Canton of Fribourg region, Chalet Höfli features a balcony and river views. Private parking is available on site. Ubytování Chalet Höfli se nachází ve městě Jaun (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wasserfall

7,3

Hotel Wasserfall

Ubytování (Hotel) Hotel Wasserfall. Hotel Wasserfall is set in Jaun. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Wasserfall se nachází ve městě Jaun (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hochmatt EG

Chalet Hochmatt EG

Ubytování (Apartmán) Chalet Hochmatt EG. Chalet Hochmatt EG is located in Jaun. The property features mountain views. Ubytování Chalet Hochmatt EG se nachází ve městě Jaun (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Jaun

Město Jaun se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Jaun.