Hledat

Ubytování

Ubytování město Jánošíková

Ve městě Jánošíková (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jánošíková

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jánošíková

Tiny House with Private Pool

9,8

Tiny House with Private Pool

Ubytování (Apartmán) Tiny House with Private Pool. Tiny House with Private Pool se nachází v Jánošíkové a nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. K dispozici je také soukromá terasa. Ubytování Tiny House with Private Pool se nachází ve městě Jánošíková (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tiny House with Private Pool má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Tiny House with Private Pool momentálně evidujeme 13 recenzí.

Ubytovanie Katka

8,6

Ubytovanie Katka

Ubytování (Privát) Ubytovanie Katka. Ubytovanie Katka se nachází v Jánošíkové. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Ubytovanie Katka se nachází ve městě Jánošíková (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Katka má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Ubytovanie Katka momentálně evidujeme 17 recenzí.

Spacious apartment close to the x-bionic sphere

8,6

Spacious apartment close to the x-bionic sphere

Ubytování (Apartmán) Spacious apartment close to the x-bionic sphere. Spacious apartment close to the x-bionic sphere se nachází v Jánošíkové a nabízí terasu, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Spacious apartment close to the x-bionic sphere se nachází ve městě Jánošíková (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spacious apartment close to the x-bionic sphere má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Spacious apartment close to the x-bionic sphere momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování ve městě Jánošíková

Město Jánošíková se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Jánošíková.