Hledat

Ubytování

Ubytování město Jakišnica

Ve městě Jakišnica (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jakišnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jakišnica

Apartments Suzana

9,3

Apartments Suzana

Ubytování (Apartmány) Apartments Suzana. Tyto klimatizované apartmány jsou vzdálené 45 km od vesničky Baška. K dispozici je koupelna a kuchyně se sporákem, mikrovlnnou troubou a ledničkou. Ubytování Apartments Suzana se nachází ve městě Jakišnica (Chorvatsko - Pag).

Holiday house Arwen

Holiday house Arwen

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Arwen. Tento prázdninový dům nabízí venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday house Arwen se nachází ve městě Jakišnica hotely a ubytování (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Igor

Apartments Igor

Ubytování (Apartmány) Apartments Igor. Apartments Igor has sea views, free WiFi and free private parking, set in Jakišnica. Ubytování Apartments Igor se nachází ve městě Jakišnica hotely a ubytování (Chorvatsko - Pag).

Villa Badurina

Villa Badurina

Ubytování (Apartmány) Villa Badurina. Villa Badurina has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Borovići. Ubytování Villa Badurina se nachází ve městě Jakišnica (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Jakišnica

Město Jakišnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Jakišnica.