Hledat

Ubytování

Ubytování město Izola

Ve městě Izola (Slovinsko) máme celkem 275 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Izola

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Izola

Apartment LAGUNA 33

10

Apartment LAGUNA 33

Ubytování (Apartmán) Apartment LAGUNA 33. Apartment LAGUNA 33 is set in Izola, 1 km from Delfin Beach and 1.4 km from Simonov Zaliv Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartment LAGUNA 33 se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden Ville Izola MIRA

10

Garden Ville Izola MIRA

Ubytování (Apartmán) Garden Ville Izola MIRA. Boasting garden views, RAMI provides accommodation with a terrace, around 2.9 km from Port of Izola. Ubytování Garden Ville Izola MIRA se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Štamcar

9,9

Apartma Štamcar

Ubytování (Apartmán) Apartma Štamcar. Featuring garden views, Apartma Štamcar offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 1.4 km from Port of Izola. Ubytování Apartma Štamcar se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Via Flavia

9,9

Apartma Via Flavia

Ubytování (Apartmán) Apartma Via Flavia. Apartma Via Flavia je klimatizovaný apartmán s plně vybavenou kuchyní situovaný v Izole, 200 metrů od izolského přístavu. Ubytování Apartma Via Flavia se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia resort

9,9

Mia resort

Ubytování (Apartmán) Mia resort. Mia resort se nachází v Izole, 600 metrů od přístavu Izola, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou a výhledem do zahrady, která je... Ubytování Mia resort se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Sea house

9,9

Sea house

Ubytování (Prázdninový dům) Sea house. Prázdninový dům Sea house ve městě Izola nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, jen 1 minutu chůze od místního přístavu. Ubytování Sea house se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izola Slovenia

9,9

Izola Slovenia

Ubytování (Apartmány) Izola Slovenia. Izola Slovenia se nachází v budově ze 17. století v Izole, 400 metrů od přístavu. Tento apartmán nabízí kuchyni. Ubytování Izola Slovenia se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartma ‘Na terasi ‘

9,9

Apartma ‘Na terasi ‘

Ubytování (Apartmán) Apartma ‘Na terasi ‘. Situated in Izola, 400 metres from Port of Izola, Apartma ‘Na terasi ‘ features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartma ‘Na terasi ‘ se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Izola

9,9

Studio Izola

Ubytování (Apartmán) Studio Izola. Located in Izola and only less than 1 km from Port of Izola, Studio Izola provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartmaji Hrvatin v Kortah

9,8

Apartmaji Hrvatin v Kortah

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Hrvatin v Kortah. Apartmaji Hrvatin v Kortah se nachází 9 km od přístavu Izola a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování Apartmaji Hrvatin v Kortah se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartma Jure

9,8

Apartma Jure

Ubytování (Apartmány) Apartma Jure. Apartma Jure se nachází v Izole, 400 metrů od přístavu Izola. Některé apartmány mají klimatizaci, TV, pračku, kávovar a kuchyňský kout. Ubytování Apartma Jure se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

ANA&IZOLA Apartma

9,8

ANA&IZOLA Apartma

Ubytování (Apartmán) ANA&IZOLA Apartma. ANA & IZOLA Apartma se nachází v Izole, 1,2 km od přístavu Izola a nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ANA&IZOLA Apartma se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment EVITA

9,8

Apartment EVITA

Ubytování (Apartmán) Apartment EVITA. Set in Izola, within 200 metres of Port of Izola, Apartment EVITA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartment EVITA se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Sunny Heaven Apartments

9,8

Sunny Heaven Apartments

Ubytování (Apartmán) Sunny Heaven Apartments. Sunny Heaven Apartments se nachází v Izole, 1 km od přístavu Izola a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizaci, zahradu, výhled do zahrady a terasu. Ubytování Sunny Heaven Apartments se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Stone wall apartments Izola

9,8

Stone wall apartments Izola

Ubytování (Apartmán) Stone wall apartments Izola. Set in Izola, within 400 metres of Port of Izola, Stone wall apartments Izola offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Stone wall apartments Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma_Samy

9,8

Apartma_Samy

Ubytování (Apartmán) Apartma_Samy. Apartma Samy se nachází asi 2,1 km od přístavu Izola. Tento apartmán nabízí výhled do zahrady, plně vybavenou kuchyni, Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Apartma_Samy se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mila Vila - Charming apartment near the sea

9,7

Mila Vila - Charming apartment near the sea

Ubytování (Apartmán) Mila Vila - Charming apartment near the sea. Mila Vila - Okouzlující apartmán u moře se nachází v Izole, necelý 1 km od přístavu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mila Vila - Charming apartment near the sea se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

APARTMENTS APOLONIA

9,7

APARTMENTS APOLONIA

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS APOLONIA. APARTMENTS APOLONIA se nachází v Izole, jen 500 metrů od přístavu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování APARTMENTS APOLONIA se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Oma

9,7

Apartma Oma

Ubytování (Apartmán) Apartma Oma. Located in Izola, 400 metres from Port of Izola, Apartma Oma provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartma Oma se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartment Kremen

9,7

Apartment Kremen

Ubytování (Apartmán) Apartment Kremen. Situated in Izola, 400 metres from Port of Izola, Apartment Kremen features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet... Ubytování Apartment Kremen se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Tara

9,7

Apartma Tara

Ubytování (Apartmán) Apartma Tara. Apartma Tara offers accommodation in Izola, 1.9 km from Port of Izola. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartma Tara se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Beta

9,7

Apartment Beta

Ubytování (Apartmán) Apartment Beta. Apartmán Beta se nachází v Izole, necelý 1 km od přístavu Izola, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Beta se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartment Fresh

9,7

Apartment Fresh

Ubytování (Apartmán) Apartment Fresh. Apartment Fresh is set in Izola. The air-conditioned accommodation is less than 1 km from Port of Izola, and guests benefit from private parking available... Ubytování Apartment Fresh se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartment Pivol

9,7

Apartment Pivol

Ubytování (Apartmán) Apartment Pivol. Situated in Izola, 1.8 km from Svetilnik Beach and 2. Ubytování Apartment Pivol se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Medizen Apartment

9,7

Medizen Apartment

Ubytování (Apartmán) Medizen Apartment. Situated in Izola, within 200 metres of Port of Izola, Medizen Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Medizen Apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartma Zalka

9,7

Apartma Zalka

Ubytování (Apartmán) Apartma Zalka. Set in Izola, less than 1 km from Port of Izola, Apartma Zalka offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartma Zalka se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Diversorio

9,7

Apartmaji Diversorio

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Diversorio. Apartmaji Diversorio is situated in Izola. The air-conditioned accommodation is 700 metres from Port of Izola, and guests benefit from complimentary WiFi... Ubytování Apartmaji Diversorio se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laguna 79

9,7

Apartment Laguna 79

Ubytování (Apartmán) Apartment Laguna 79. Apartment Laguna 79 se nachází v Izole, 2 minuty chůze od přístavu Izola, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Apartment Laguna 79 se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Mediterranean Family design

9,6

Mediterranean Family design

Ubytování (Apartmán) Mediterranean Family design. Situated in Izola, less than 1 km from Port of Izola, Mediterranean Family design features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Mediterranean Family design se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartIzola

9,6

ApartIzola

Ubytování (Apartmány) ApartIzola. ApartIzola v Izole se nachází 1,1 km od přístavu a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování ApartIzola se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Guesthouse Centrum

9,6

Guesthouse Centrum

Ubytování (Penzion) Guesthouse Centrum. Guesthouse Centrum se nachází v Izole, 300 metrů od přístavu a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Guesthouse Centrum se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parenzana 376

9,6

Parenzana 376

Ubytování (Apartmán) Parenzana 376. Situated in Izola, Parenzana 376 offers free bikes, a garden and a barbecue. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Parenzana 376 se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port

9,6

Port

Ubytování (Apartmán) Port. Tento apartmán se nachází v Izole, 60 metrů od přístavu, a nabízí klimatizované ubytování s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Port se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuljak

9,6

Tuljak

Ubytování (Apartmán) Tuljak. Set in Izola, 400 metres from Port of Izola, Tuljak offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Tuljak se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Amavi

9,6

Apartments Amavi

Ubytování (Apartmány) Apartments Amavi. Apartmány Amavi jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Izole, 400 metrů od izolského přístavu. Ubytování Apartments Amavi se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Cedra

9,6

apartman Cedra

Ubytování (Apartmán) apartman Cedra. Apartman Cedra nabízí ubytování ve městě Izola, 1,1 km od přístavu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, zahrada a sdílený lounge. Ubytování apartman Cedra se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Sonce

9,6

Sonce

Ubytování (Apartmán) Sonce. Sonce se nachází v budově z roku 2013 v Izole, 400 metrů od přístavu Izola. Ubytování Sonce se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Soba Medoši

9,6

Soba Medoši

Ubytování (Apartmán) Soba Medoši. Boasting garden views, Soba Medoši provides accommodation with a garden, around 10 km from Port of Izola. Ubytování Soba Medoši se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Svetilnik Izola

9,6

Svetilnik Izola

Ubytování (Apartmán) Svetilnik Izola. Svetilnik Izola nabízí ubytování v Izole, jen 60 metrů od místního přístavu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Svetilnik Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

apartma Nada

9,6

apartma Nada

Ubytování (Apartmán) apartma Nada. Set in Izola, just 2.2 km from Port of Izola, apartma Nada provides accommodation with free WiFi. This apartment features a terrace. Ubytování apartma Nada se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Holiday Apartment

9,6

Cozy Holiday Apartment

Ubytování (Penzion) Cozy Holiday Apartment. Situated on the beachfront in Izola and boasting a terrace, Cozy Holiday Apartment has free WiFi. Ubytování Cozy Holiday Apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Pri fontani

9,6

Pri fontani

Ubytování (Apartmán) Pri fontani. Located in Izola, within 60 metres of Port of Izola, Pri fontani offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Pri fontani se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Fani Izola

9,5

Apartmaji Fani Izola

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Fani Izola. Situated in Izola, Apartmaji Fani Izola features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Apartmaji Fani Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Malija

9,5

Apartment Malija

Ubytování (Apartmán) Apartment Malija. Apartment Malija je obklopen přírodou a nabízí panoramatický výhled na údolí. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Malija se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartment Vladka

9,5

Apartment Vladka

Ubytování (Apartmán) Apartment Vladka. Apartmá Vladka se nachází v Izole, několik metrů od místního přístavu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Vladka se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laguna 70

9,5

Apartment Laguna 70

Ubytování (Apartmán) Apartment Laguna 70. Boasting accommodation with a balcony, Apartment Laguna 70 is set in Izola. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Laguna 70 se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Svarog

9,5

Vila Svarog

Ubytování (Vila) Vila Svarog. Featuring free bikes, a bar, and a garden, Vila Svarog offers accommodation in Izola with free WiFi and garden views. Ubytování Vila Svarog se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stole Apartment

9,5

Stole Apartment

Ubytování (Apartmán) Stole Apartment. Apartmán Stole se nachází v Izole, pouhých 100 metrů od přístavu Izola, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kasino. Ubytování Stole Apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Apollonio

9,5

Apartmaji Apollonio

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Apollonio. Apartmaji Apollonio se nachází v Izole, nedaleko přístavu. Nabízí bar. Ubytování Apartmaji Apollonio se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adel apartment

9,5

Adel apartment

Ubytování (Apartmány) Adel apartment. Apartmán Adel se nachází v Izole, 1,2 km od přístavu Izola. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací a vstupem do zahrady. Ubytování Adel apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Alieti

9,5

Hostel Alieti

Ubytování (Hostel) Hostel Alieti. Hostel Alieti se nachází v samém srdci historického centra města Izola. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizované pokoje, společnou terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Hostel Alieti se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Izola

Město Izola se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 275 hotelů a ubytování ve městě Izola.