Hledat

Ubytování

Ubytování město Izola

Ve městě Izola (Slovinsko) máme celkem 275 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Izola

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Izola

Apartma Štamcar

9,9

Apartma Štamcar

Ubytování (Apartmán) Apartma Štamcar. Featuring garden views, Apartma Štamcar offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 1.4 km from Port of Izola. Ubytování Apartma Štamcar se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia resort

9,9

Mia resort

Ubytování (Apartmán) Mia resort. Mia resort se nachází v Izole, 600 metrů od přístavu Izola, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou a výhledem do zahrady, která je... Ubytování Mia resort se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Sea house

9,9

Sea house

Ubytování (Prázdninový dům) Sea house. Prázdninový dům Sea house ve městě Izola nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, jen 1 minutu chůze od místního přístavu. Ubytování Sea house se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma ‘Na terasi ‘

9,9

Apartma ‘Na terasi ‘

Ubytování (Apartmán) Apartma ‘Na terasi ‘. Situated in Izola, 400 metres from Port of Izola, Apartma ‘Na terasi ‘ features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartma ‘Na terasi ‘ se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Izola

9,9

Studio Izola

Ubytování (Apartmán) Studio Izola. Located in Izola and only less than 1 km from Port of Izola, Studio Izola provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Izola Slovenia

9,9

Izola Slovenia

Ubytování (Apartmány) Izola Slovenia. Izola Slovenia se nachází v budově ze 17. století v Izole, 400 metrů od přístavu. Tento apartmán nabízí kuchyni. Ubytování Izola Slovenia se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartmaji Hrvatin v Kortah

9,8

Apartmaji Hrvatin v Kortah

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Hrvatin v Kortah. Apartmaji Hrvatin v Kortah se nachází 9 km od přístavu Izola a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování Apartmaji Hrvatin v Kortah se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartma Jure

9,8

Apartma Jure

Ubytování (Apartmány) Apartma Jure. Apartma Jure se nachází v Izole, 400 metrů od přístavu Izola. Některé apartmány mají klimatizaci, TV, pračku, kávovar a kuchyňský kout. Ubytování Apartma Jure se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

ANA&IZOLA Apartma

9,8

ANA&IZOLA Apartma

Ubytování (Apartmán) ANA&IZOLA Apartma. ANA & IZOLA Apartma se nachází v Izole, 1,2 km od přístavu Izola a nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ANA&IZOLA Apartma se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment EVITA

9,8

Apartment EVITA

Ubytování (Apartmán) Apartment EVITA. Set in Izola, within 200 metres of Port of Izola, Apartment EVITA offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartment EVITA se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Sunny Heaven Apartments

9,8

Sunny Heaven Apartments

Ubytování (Apartmán) Sunny Heaven Apartments. Sunny Heaven Apartments se nachází v Izole, 1 km od přístavu Izola a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizaci, zahradu, výhled do zahrady a terasu. Ubytování Sunny Heaven Apartments se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Stone wall apartments Izola

9,8

Stone wall apartments Izola

Ubytování (Apartmán) Stone wall apartments Izola. Set in Izola, within 400 metres of Port of Izola, Stone wall apartments Izola offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Stone wall apartments Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mila Vila - Charming apartment near the sea

9,7

Mila Vila - Charming apartment near the sea

Ubytování (Apartmán) Mila Vila - Charming apartment near the sea. Mila Vila - Okouzlující apartmán u moře se nachází v Izole, necelý 1 km od přístavu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mila Vila - Charming apartment near the sea se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

APARTMENTS APOLONIA

9,7

APARTMENTS APOLONIA

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS APOLONIA. APARTMENTS APOLONIA se nachází v Izole, jen 500 metrů od přístavu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování APARTMENTS APOLONIA se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Oma

9,7

Apartma Oma

Ubytování (Apartmán) Apartma Oma. Located in Izola, 400 metres from Port of Izola, Apartma Oma provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartma Oma se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartment Kremen

9,7

Apartment Kremen

Ubytování (Apartmán) Apartment Kremen. Situated in Izola, 400 metres from Port of Izola, Apartment Kremen features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet... Ubytování Apartment Kremen se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Beta

9,7

Apartment Beta

Ubytování (Apartmán) Apartment Beta. Apartmán Beta se nachází v Izole, necelý 1 km od přístavu Izola, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Beta se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartment Fresh

9,7

Apartment Fresh

Ubytování (Apartmán) Apartment Fresh. Apartment Fresh is set in Izola. The air-conditioned accommodation is less than 1 km from Port of Izola, and guests benefit from private parking available... Ubytování Apartment Fresh se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartma Zalka

9,7

Apartma Zalka

Ubytování (Apartmán) Apartma Zalka. Set in Izola, less than 1 km from Port of Izola, Apartma Zalka offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartma Zalka se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Diversorio

9,7

Apartmaji Diversorio

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Diversorio. Apartmaji Diversorio is situated in Izola. The air-conditioned accommodation is 700 metres from Port of Izola, and guests benefit from complimentary WiFi... Ubytování Apartmaji Diversorio se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laguna 79

9,7

Apartment Laguna 79

Ubytování (Apartmán) Apartment Laguna 79. Apartment Laguna 79 se nachází v Izole, 2 minuty chůze od přístavu Izola, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Apartment Laguna 79 se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartment Pivol

9,7

Apartment Pivol

Ubytování (Apartmán) Apartment Pivol. Situated in Izola, 1.8 km from Svetilnik Beach and 2. Ubytování Apartment Pivol se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Medizen Apartment

9,7

Medizen Apartment

Ubytování (Apartmán) Medizen Apartment. Situated in Izola, within 200 metres of Port of Izola, Medizen Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Medizen Apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Mediterranean Family design

9,6

Mediterranean Family design

Ubytování (Apartmán) Mediterranean Family design. Situated in Izola, less than 1 km from Port of Izola, Mediterranean Family design features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Mediterranean Family design se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartIzola

9,6

ApartIzola

Ubytování (Apartmány) ApartIzola. ApartIzola v Izole se nachází 1,1 km od přístavu a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování ApartIzola se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Guesthouse Centrum

9,6

Guesthouse Centrum

Ubytování (Penzion) Guesthouse Centrum. Guesthouse Centrum se nachází v Izole, 300 metrů od přístavu a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Guesthouse Centrum se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parenzana 376

9,6

Parenzana 376

Ubytování (Apartmán) Parenzana 376. Situated in Izola, Parenzana 376 offers free bikes, a garden and a barbecue. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Parenzana 376 se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port

9,6

Port

Ubytování (Apartmán) Port. Tento apartmán se nachází v Izole, 60 metrů od přístavu, a nabízí klimatizované ubytování s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Port se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuljak

9,6

Tuljak

Ubytování (Apartmán) Tuljak. Set in Izola, 400 metres from Port of Izola, Tuljak offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Tuljak se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Amavi

9,6

Apartments Amavi

Ubytování (Apartmány) Apartments Amavi. Apartmány Amavi jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Izole, 400 metrů od izolského přístavu. Ubytování Apartments Amavi se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Cedra

9,6

apartman Cedra

Ubytování (Apartmán) apartman Cedra. Apartman Cedra nabízí ubytování ve městě Izola, 1,1 km od přístavu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, zahrada a sdílený lounge. Ubytování apartman Cedra se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Sonce

9,6

Sonce

Ubytování (Apartmán) Sonce. Sonce se nachází v budově z roku 2013 v Izole, 400 metrů od přístavu Izola. Ubytování Sonce se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Soba Medoši

9,6

Soba Medoši

Ubytování (Apartmán) Soba Medoši. Boasting garden views, Soba Medoši provides accommodation with a garden, around 10 km from Port of Izola. Ubytování Soba Medoši se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Svetilnik Izola

9,6

Svetilnik Izola

Ubytování (Apartmán) Svetilnik Izola. Svetilnik Izola nabízí ubytování v Izole, jen 60 metrů od místního přístavu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Svetilnik Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Cozy Holiday Apartment

9,6

Cozy Holiday Apartment

Ubytování (Penzion) Cozy Holiday Apartment. Situated on the beachfront in Izola and boasting a terrace, Cozy Holiday Apartment has free WiFi. Ubytování Cozy Holiday Apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Pri fontani

9,6

Pri fontani

Ubytování (Apartmán) Pri fontani. Located in Izola, within 60 metres of Port of Izola, Pri fontani offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Pri fontani se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Fani Izola

9,5

Apartmaji Fani Izola

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Fani Izola. Situated in Izola, Apartmaji Fani Izola features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Apartmaji Fani Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laguna 70

9,5

Apartment Laguna 70

Ubytování (Apartmán) Apartment Laguna 70. Boasting accommodation with a balcony, Apartment Laguna 70 is set in Izola. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Laguna 70 se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Svarog

9,5

Vila Svarog

Ubytování (Vila) Vila Svarog. Featuring free bikes, a bar, and a garden, Vila Svarog offers accommodation in Izola with free WiFi and garden views. Ubytování Vila Svarog se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Apollonio

9,5

Apartmaji Apollonio

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Apollonio. Apartmaji Apollonio se nachází v Izole, nedaleko přístavu. Nabízí bar. Ubytování Apartmaji Apollonio se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adel apartment

9,5

Adel apartment

Ubytování (Apartmány) Adel apartment. Apartmán Adel se nachází v Izole, 1,2 km od přístavu Izola. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací a vstupem do zahrady. Ubytování Adel apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Alieti

9,5

Hostel Alieti

Ubytování (Hostel) Hostel Alieti. Hostel Alieti se nachází v samém srdci historického centra města Izola. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizované pokoje, společnou terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Hostel Alieti se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellavista Attic Apartment

9,5

Bellavista Attic Apartment

Ubytování (Apartmán) Bellavista Attic Apartment. Bellavista Attic Apartment nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve městě Izola, pouhých 100 metrů od přístavu. Ubytování Bellavista Attic Apartment se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartma Izola

9,5

Apartma Izola

Ubytování (Apartmán) Apartma Izola. Featuring a patio with garden views, and a restaurant and a garden, Apartma Izola can be found in Izola, close to Svetilnik Beach and 1 km from Delfin... Ubytování Apartma Izola se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartments Vila Marija

9,5

Apartments Vila Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Marija. Apartments Vila Marija se nachází v Izole, 500 metrů od přístavu Izola. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Vila Marija se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

M9 Rooms

9,4

M9 Rooms

Ubytování (Privát) M9 Rooms. M9 Rooms se nachází v Izole, 300 metrů od přístavu. Nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování má vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování M9 Rooms se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvedere Apartments

9,4

Belvedere Apartments

Ubytování (Apartmány) Belvedere Apartments. Belvedere Apartments je obklopen zelení v přírodní rezervaci Strunjan a nachází se na kopci, jen 250 metrů od moře. Ubytování Belvedere Apartments se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartments Villa Sandi

9,4

Apartments Villa Sandi

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Sandi. Apartments Villa Sandi se nachází 500 metrů od přístavu ve městě Izola. Nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Budova pochází z roku 1920. Ubytování Apartments Villa Sandi se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartmaji Viler

9,4

Apartmaji Viler

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Viler. Apartmaji Viler se nachází 4,2 km od přístavu Izola a nabízí společný lounge, zahradu, sdílenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmaji Viler se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

One Bedroom Flat in Izola RL

9,4

One Bedroom Flat in Izola RL

Ubytování (Apartmán) One Bedroom Flat in Izola RL. Located in Izola, just 90 metres from Port of Izola, One Bedroom Flat in Izola RL provides accommodation with free WiFi. Ubytování One Bedroom Flat in Izola RL se nachází ve městě Izola (Slovinsko).

Apartma Ada

9,4

Apartma Ada

Ubytování (Apartmán) Apartma Ada. Apartma Ada se nachází v Izole, 700 metrů od pláže Delfin, 1,5 km od pláže Svetilnik, 500 metrů od pláže Simonov Zaliv a 2 km od přístavu Izola. Ubytování Apartma Ada se nachází ve městě Izola (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Izola

Město Izola se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 275 hotelů a ubytování ve městě Izola.