Hledat

Ubytování

Ubytování město Ivančna Gorica

Ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ivančna Gorica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ivančna Gorica

Holiday Home Virida

9,7

Holiday Home Virida

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Virida. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Virida is set in Ivančna Gorica. Ubytování Holiday Home Virida se nachází ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Hiša Ida

9,5

Hiša Ida

Ubytování (Apartmány) Hiša Ida. Apartmán Hiša Ida se nachází v obci Ivančna Gorica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a jízdními koly zdarma. Ubytování Hiša Ida se nachází ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Vikend

Vikend

Ubytování (Apartmán) Vikend. Vikend is situated in Ivančna Gorica. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování Vikend se nachází ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korin dom

Korin dom

Ubytování (Bed and breakfast) Korin dom. Featuring city views, Korin dom in Ivančna Gorica features accommodation, a bar, a casino and a terrace. Ubytování Korin dom se nachází ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Vita Sticna

Dom Vita Sticna

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Vita Sticna. Dom Vita Sticna is set in Ivančna Gorica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Dom Vita Sticna se nachází ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Vikend

Vikend

Ubytování (Apartmán) Vikend. Vikend is located in Ivančna Gorica. Ljubljana is 48 km from the apartment, while Dolenjske Toplice is 43 km away. Ubytování Vikend se nachází ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Grofija

Tourist Farm Grofija

Ubytování (Farma) Tourist Farm Grofija. Situated in Ivančna Gorica, 43 km from Smarjeske Toplice, Tourist Farm Grofija features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Tourist Farm Grofija se nachází ve městě Ivančna Gorica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ivančna Gorica

Město Ivančna Gorica se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Ivančna Gorica.