Hledat

Ubytování

Ubytování město Ivan Dolac

Ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko) máme celkem 81 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ivan Dolac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ivan Dolac

Kuća za odmor Lucija

9,8

Kuća za odmor Lucija

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Lucija. Kuća za odmor Lucija se nachází v obci Ivan Dolac, 10 km od Splitu a 34 km od Hvaru. Ubytování Kuća za odmor Lucija se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Nikola

9,7

Apartmani Nikola

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nikola. Apartmány Nikola se nacházejí ve vesnici Ivan Dolac, 34 km od Hvaru. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nikola se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Spila

9,6

Apartment Spila

Ubytování (Apartmán) Apartment Spila. Apartment Spila se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartment Spila se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antun

9,6

Apartments Antun

Ubytování (Apartmány) Apartments Antun. Apartmány Antun se nacházejí v obci Ivan Dolac na ostrově Hvar a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Antun se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Vujić- Villa Dolac

9,5

Apartmani Vujić- Villa Dolac

Ubytování (Privát) Apartmani Vujić- Villa Dolac. Apartmani Vujić- Villa Dolac se nachází 3 km od přístavu v Trogiru a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Apartmani Vujić- Villa Dolac se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Santa Marija

9,4

Apartments Santa Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Santa Marija. Apartments Santa Marija se nachází v obci Dol a nabízí ubytování s vlastním stravováním, restauraci, bar a sdílenou terasu s grilem. Ubytování Apartments Santa Marija se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Luxury beach

9,4

Luxury beach

Ubytování (Apartmány) Luxury beach. Luxury beach se nachází v obci Ivan Dolac, 34 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury beach se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sandro

9,3

Apartmani Sandro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sandro. Apartmány Sandro se nacházejí v letovisku Ivan Dolac. Hosté mohou využívat zahradu a terasu. Apartmány Sandro jsou vzdálené 34 km od Hvaru. Ubytování Apartmani Sandro se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Dunja Hvar

9,3

Apartments Dunja Hvar

Ubytování (Apartmány) Apartments Dunja Hvar. Apartments Dunja Hvar nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesnici Ivan Dolac, pouhých 10 metrů od moře. Ubytování Apartments Dunja Hvar se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hvar

9,2

Villa Hvar

Ubytování (Aparthotel) Villa Hvar. Villa Hvar se nachází v obci Ivan Dolac, 34 km od Hvaru, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Hvar se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Lancek

9,2

Apartments Lancek

Ubytování (Apartmány) Apartments Lancek. Apartments Lancek se nachází ve vesnici Ivan Dolac, 34 km od Hvaru, a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Lancek se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Plaža

9,1

Apartments Plaža

Ubytování (Apartmány) Apartments Plaža. Apartments Plaža se nachází v letovisku Ivan Dolac, pouhých 50 metrů od nejbližší oblázkové pláže a 20 km od historického města Starigrad. Ubytování Apartments Plaža se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Arboreum

9,1

Apartments Arboreum

Ubytování (Apartmány) Apartments Arboreum. Apartmány Arboreum se nachází v osadě Ivan Dolac a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartments Arboreum se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dolac

9,1

Apartmani Dolac

Ubytování (Penzion) Apartmani Dolac. Apartmani Dolac se nachází ve vesnici Ivan Dolac a nabízí bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, zázemí pro grilování a ubytování s terasou a... Ubytování Apartmani Dolac se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Perla Hvar ApartHotel

9

Perla Hvar ApartHotel

Ubytování (Apartmány) Perla Hvar ApartHotel. Perla Hvar ApartHotel se nachází v obci Ivan Dolac, 34 km od města Hvar, a nabízí bezplatná jízdní kola a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Perla Hvar ApartHotel se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Spila Beach Apartments

9

Spila Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Spila Beach Apartments. Spila Beach Apartments nabízí ubytování u pláže se společnou terasou v obci Ivan Dolac. Ubytování Spila Beach Apartments se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Beach Stay Apartment Ivon

8,8

Beach Stay Apartment Ivon

Ubytování (Apartmán) Beach Stay Apartment Ivon. Beach Stay Apartment Ivon se nachází v obci Ivan Dolac na ostrově Hvar. Nabízí balkon a výhled na moře. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Beach Stay Apartment Ivon se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Caric

8,8

Apartments Caric

Ubytování (Apartmány) Apartments Caric. Apartments Caric se nachází v Ivan Dolac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Apartments Caric se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Jurica

8,8

Apartments Jurica

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurica. Apartmány Jurica se nacházejí v obci Ivan Dolac. Součástí některých apartmánů je kuchyň se sporákem, obývací pokoj a vlastní koupelna s vanou. Ubytování Apartments Jurica se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Lovely apartments Balić

8,7

Lovely apartments Balić

Ubytování (Apartmány) Lovely apartments Balić. Set in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Lovely apartments Balić offers a terrace and free WiFi. Ubytování Lovely apartments Balić se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luka

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Luka has a balcony. Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac. Apartmán Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmán má TV a 2 ložnice. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac. Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac se nachází v obci Ivan Dolac, 17 km od Hvaru. Tento apartmán zahrnuje 2 ložnice, obývací pokoj a plně vybavenou... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Perica

Apartments Perica

Ubytování (Penzion) Apartments Perica. Located in Ivan Dolac, Apartments Perica provides accommodation with private balconies. Ubytování Apartments Perica se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Sunrise

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Set in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Apartments Sunrise offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Ivan

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartments Ivan se nachází v obci Ivan Dolac na ostrově Hvar. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Ivan Dolac 4584b

Apartment Ivan Dolac 4584b

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac 4584b. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Ivan Dolac 4584b features a terrace. Ubytování Apartment Ivan Dolac 4584b se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan Dolac 4584d

Apartment Ivan Dolac 4584d

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac 4584d. Apartment Ivan Dolac 4584d is set in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 34 km from Hvar, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Ivan Dolac 4584d se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII. Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII is set in Ivan Dolac and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV. Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV is located in Ivan Dolac and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Ivan Dolac XI

Apartment Ivan Dolac XI

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac XI. Apartmán Ivan Dolac XI se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV, ložnici a kuchyň s chladničkou a varnou deskou. Ubytování Apartment Ivan Dolac XI se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Zora

Apartments Zora

Ubytování (Apartmány) Apartments Zora. Apartments Zora & Ivan se nachází v osadě Ivan Dolac, 45 km od města Split, a nabízí výhled na moře, sluneční terasu a neplacené soukromé parkoviště na... Ubytování Apartments Zora se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Carpe Diem Apartment

Carpe Diem Apartment

Ubytování (Apartmán) Carpe Diem Apartment. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Carpe Diem Apartment offers accommodation in Ivan Dolac with free WiFi and... Ubytování Carpe Diem Apartment se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Holiday home Car

Holiday home Car

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Car. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Holiday home Car has a terrace and sea views. Ubytování Holiday home Car se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Seaside stay Rošić

Seaside stay Rošić

Ubytování (Apartmány) Seaside stay Rošić. Situated in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Seaside stay Rošić features a restaurant and free WiFi. Ubytování Seaside stay Rošić se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Asja

Apartment Asja

Ubytování (Apartmán) Apartment Asja. Located in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Asja has a balcony. Ubytování Apartment Asja se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Godo

Apartmani Godo

Ubytování (Aparthotel) Apartmani Godo. Apartmani Godo se nachází v obci Ivan Dolac. Nabízí terasu, balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, gril a zahradu. Ubytování Apartmani Godo se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Car 1

Apartment Car 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Car 1. Located in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Car 1 features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 36 km from Hvar. Ubytování Apartment Car 1 se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

House Jadranka

House Jadranka

Ubytování (Prázdninový dům) House Jadranka. House Jadranka is set in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 36 km from Hvar, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování House Jadranka se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Carpe Diem

Apartment Carpe Diem

Ubytování (Apartmán) Apartment Carpe Diem. Apartment Carpe Diem is located in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 34 km from Hvar, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartment Carpe Diem se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Oliva

Villa Oliva

Ubytování (Vila) Villa Oliva. Set in Ivan Dolac, Villa Oliva offers accommodation with a private pool. The property is 17 km from Hvar and free private parking is offered. Ubytování Villa Oliva se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderna kamena kuca sa bazenom

Moderna kamena kuca sa bazenom

Ubytování (Vila) Moderna kamena kuca sa bazenom. Moderna kamena kuca sa bazenom is set in Dol and offers a garden and a terrace. The property is 14 km from Hvar and free private parking is offered. Ubytování Moderna kamena kuca sa bazenom se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helena

Apartments Helena

Ubytování (Apartmány) Apartments Helena. Apartments Helena jsou apartmány a studia s terasou a možností ubytování s domácími mazlíčky situované v osadě Ivan Dolac, 36 km od Makarské a 45 km od... Ubytování Apartments Helena se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Marija

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází ve vesnici Ivan Dolac, 45 km od Splitu a 36 km od Makarské. K dispozici je klimatizace. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Marija

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Located in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartments Marija provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Tonin

Apartments Tonin

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonin. Apartments Tonin se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí ubytování s TV a kuchyní a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají terasu a/nebo balkon. Ubytování Apartments Tonin se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Josip

Apartments Josip

Ubytování (Apartmány) Apartments Josip. Apartmány Josip se nacházejí v letovisku Ivan Dolac, 34 km od Hvaru. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Josip se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

lino

lino

Ubytování (Apartmán) lino. Lino is set in Ivan Dolac. The property is 22 km from Hvar, and complimentary private parking is offered. Ubytování lino se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Ivan Dolac 4584c

Apartment Ivan Dolac 4584c

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac 4584c. Apartment Ivan Dolac 4584c is set in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 34 km from Hvar, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Ivan Dolac 4584c se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan Dolac with Sea View X

Apartment Ivan Dolac with Sea View X

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac with Sea View X. Apartment Ivan Dolac with Sea View X is situated in Ivan Dolac and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Ivan Dolac with Sea View X se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Ivan Dolac with Sea View XII

Apartment Ivan Dolac with Sea View XII

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac with Sea View XII. Apartment Ivan Dolac with Sea View XII is located in Ivan Dolac and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Ivan Dolac with Sea View XII se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Ubytování ve městě Ivan Dolac

Město Ivan Dolac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 81 hotelů a ubytování ve městě Ivan Dolac.