Hledat

Ubytování

Ubytování město Ivan Dolac

Ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko) máme celkem 81 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ivan Dolac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ivan Dolac

Apartment Spila

9,6

Apartment Spila

Ubytování (Apartmán) Apartment Spila. Apartment Spila se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartment Spila se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Luxury beach

9,4

Luxury beach

Ubytování (Apartmány) Luxury beach. Luxury beach se nachází v obci Ivan Dolac, 34 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury beach se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Dunja Hvar

9,3

Apartments Dunja Hvar

Ubytování (Apartmány) Apartments Dunja Hvar. Apartments Dunja Hvar nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesnici Ivan Dolac, pouhých 10 metrů od moře. Ubytování Apartments Dunja Hvar se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Seaside Stay Rošić 2

9,2

Seaside Stay Rošić 2

Ubytování (Apartmány) Seaside Stay Rošić 2. Seaside Stay Rošić 2 se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na moře. Ubytování Seaside Stay Rošić 2 se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Plaža

9,1

Apartments Plaža

Ubytování (Apartmány) Apartments Plaža. Apartments Plaža se nachází v letovisku Ivan Dolac, pouhých 50 metrů od nejbližší oblázkové pláže a 20 km od historického města Starigrad. Ubytování Apartments Plaža se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Arboreum

9,1

Apartments Arboreum

Ubytování (Apartmány) Apartments Arboreum. Apartmány Arboreum se nachází v osadě Ivan Dolac a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartments Arboreum se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Lovely apartments Balić

8,7

Lovely apartments Balić

Ubytování (Apartmány) Lovely apartments Balić. Set in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Lovely apartments Balić offers a terrace and free WiFi. Ubytování Lovely apartments Balić se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Seaside Penthouse HighLife

Seaside Penthouse HighLife

Ubytování (Apartmán) Seaside Penthouse HighLife. Seaside Penthouse HighLife se nachází na pláži v obci Ivan Dolac a nabízí soukromý bazén. Ubytování Seaside Penthouse HighLife se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac. Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Luxury Apartment Blue

Luxury Apartment Blue

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Blue. Luxury Apartment Blue se nachází na pláži v obci Ivan Dolac a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Luxury Apartment Blue se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Seaside stay Rošić

Seaside stay Rošić

Ubytování (Apartmány) Seaside stay Rošić. Situated in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Seaside stay Rošić features a restaurant and free WiFi. Ubytování Seaside stay Rošić se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Ivan Dolac 4584b

Apartment Ivan Dolac 4584b

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac 4584b. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Ivan Dolac 4584b features a terrace. Ubytování Apartment Ivan Dolac 4584b se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Ivan Dolac 4584d

Apartment Ivan Dolac 4584d

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan Dolac 4584d. Apartment Ivan Dolac 4584d is set in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 34 km from Hvar, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Ivan Dolac 4584d se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Carpe Diem

Apartment Carpe Diem

Ubytování (Apartmán) Apartment Carpe Diem. Apartment Carpe Diem is located in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 34 km from Hvar, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartment Carpe Diem se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Oliva

Villa Oliva

Ubytování (Vila) Villa Oliva. Set in Ivan Dolac, Villa Oliva offers accommodation with a private pool. The property is 17 km from Hvar and free private parking is offered. Ubytování Villa Oliva se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Moderna kamena kuca sa bazenom

Moderna kamena kuca sa bazenom

Ubytování (Vila) Moderna kamena kuca sa bazenom. Moderna kamena kuca sa bazenom is set in Dol and offers a garden and a terrace. The property is 14 km from Hvar and free private parking is offered. Ubytování Moderna kamena kuca sa bazenom se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Matan's cottage Kula

Matan's cottage Kula

Ubytování (Chata) Matan's cottage Kula. Matan's cottage Kula se nachází v obci Ivan Dolac. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Petarčica je vzdálená 2,7 km a pláž Dondola 2,9 km. Ubytování Matan's cottage Kula se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

villa petar apartment a4 with terrace

villa petar apartment a4 with terrace

Ubytování (Apartmán) villa petar apartment a4 with terrace. Villa petar apartment a4 with terrace se nachází v obci Ivan Dolac na ostrově Hvar a nabízí patio a výhled do zahrady. Ubytování villa petar apartment a4 with terrace se nachází ve městě Ivan Dolac (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Ubytování ve městě Ivan Dolac

Město Ivan Dolac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 81 hotelů a ubytování ve městě Ivan Dolac.