Hledat

Ubytování

Ubytování město Ithaca

Ve městě Ithaca (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ithaca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ithaca

Mouzika Elegant Suite

9,8

Mouzika Elegant Suite

Ubytování (Apartmán) Mouzika Elegant Suite. Situated in Vathi, within 1.5 km of Sarakiniko Beach and 1. Ubytování Mouzika Elegant Suite se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anticlea I

9,6

Anticlea I

Ubytování (Prázdninový dům) Anticlea I. Anticlea I is situated in Vathi, 200 metres from Port of Ithaki, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Anticlea I se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca).

Perantzada Art Hotel

9,4

Perantzada Art Hotel

Ubytování (Hotel) Perantzada Art Hotel. Perantzada Art Hotel se nachází v malebném přístavu Vathy na ostrově Ithaka. Tento butikový hotel sídlí v neoklasicistní budově z 19. Ubytování Perantzada Art Hotel se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anticlea II

9

Anticlea II

Ubytování (Prázdninový dům) Anticlea II. Featuring a garden, Anticlea II provides accommodation in Vathi with free WiFi and garden views. Ubytování Anticlea II se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca).

Villa Elia

Villa Elia

Ubytování (Vila) Villa Elia. Situated in Vathi, within 5 km of Agios Ioannis Beach and 11 km of Port of Ithaki, Villa Elia offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Villa Elia se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Villa (VILLA MAZOURKA)

The Villa (VILLA MAZOURKA)

Ubytování (Vila) The Villa (VILLA MAZOURKA). The Villa (VILLA MAZOURKA) is set in Pilikáta and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování The Villa (VILLA MAZOURKA) se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helidoni House

Helidoni House

Ubytování (Prázdninový dům) Helidoni House. Helidoni House, a property with a garden and a terrace, is set in Vathi, 6 km from Agios Ioannis Beach. Ubytování Helidoni House se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nitsa

Villa Nitsa

Ubytování (Vila) Villa Nitsa. Villa Nitsa is located in Vathi, 7 km from Agios Ioannis Beach, 11 km from Port of Ithaki, and 9 km from Skinos Beach. Ubytování Villa Nitsa se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pebbles of Kioni

Pebbles of Kioni

Ubytování (Apartmán) Pebbles of Kioni. Set in Kiónion in the Ithaca region, Pebbles of Kioni has a balcony and sea views. The property, housed in a building dating from 1986, offers free WiFi. Ubytování Pebbles of Kioni se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Suite (MAZOURKA)

Green Suite (MAZOURKA)

Ubytování (Apartmán) Green Suite (MAZOURKA). Green Suite (MAZOURKA) is located in Pilikáta and offers a garden. This apartment features a terrace. Ubytování Green Suite (MAZOURKA) se nachází ve městě Ithaca (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ithaca

Město Ithaca se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Ithaca.