Hledat

Ubytování

Ubytování město Istron

Ve městě Istron (Řecko) máme celkem 54 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Istron

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Istron

ISTRON BREEZE II

10

ISTRON BREEZE II

Ubytování (Prázdninový dům) ISTRON BREEZE II. Located 700 metres from Karavostasi Beach and 700 metres from Voulisma Beach, ISTRON BREEZE II is in Istron and has a garden and a terrace. Ubytování ISTRON BREEZE II se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Sea Breeze Villa

9,9

Sea Breeze Villa

Ubytování (Vila) Sea Breeze Villa. With a private pool and a sun terrace with sea views, Sea Breeze Villa offers accommodation in Istro Village, just a 3-minute walk from the blue-flagged... Ubytování Sea Breeze Villa se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Istron Breeze

9,9

Istron Breeze

Ubytování (Apartmán) Istron Breeze. Set just 300 metres from Agios Panteleimonas Beach, Istron Breeze offers accommodation in Istron with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Istron Breeze se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Théa

9,8

Théa

Ubytování (Apartmán) Théa. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Théa is set in Istron. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Théa se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Vrokastro Apartments

9,6

Vrokastro Apartments

Ubytování (Apartmány) Vrokastro Apartments. Just 250 metres from the nearest sandy beach, Vrokastro Apartments is located in Istro. Ubytování Vrokastro Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

El Greco Apartments

9,5

El Greco Apartments

Ubytování (Apartmány) El Greco Apartments. El Greco Apartments se nachází 100 metrů od pláže Voulisma v oblasti Kalo Chorio. Ubytování El Greco Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nectar Apartments

9,5

Nectar Apartments

Ubytování (Apartmány) Nectar Apartments. Situated 200 metres from Agios Panteleimonas Beach, Nectar Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Nectar Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Villa Michalis

9,4

Villa Michalis

Ubytování (Apartmány) Villa Michalis. Featuring an outdoor swimming pool, Villa Michalis offers apartments with a balcony overlooking the garden and sea. Ubytování Villa Michalis se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Istron Blue

9,4

Istron Blue

Ubytování (Apartmány) Istron Blue. Istron Blue v Istroni nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nachází se 40 km od Malie. Ubytování Istron Blue se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pella Apartments

9,4

Pella Apartments

Ubytování (Apartmány) Pella Apartments. Pella Apartments se nachází 100 metrů od písečné pláže Agios Panteleimonas na Krétě. Nabízí apartmány se zařízeným balkonem a s výhledem na Krétské moře. Ubytování Pella Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Maria Apts

9,4

Maria Apts

Ubytování (Apartmány) Maria Apts. Offering free WiFi and a sun terrace, Maria Apts is set in Istron. The sea is just 350 metres away. The famous Voulisma Beach is just a short stroll away. Ubytování Maria Apts se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Karavostassi - The Stonehouse

9,3

Karavostassi - The Stonehouse

Ubytování (Apartmány) Karavostassi - The Stonehouse. Karavostassi - The Stonehouse se nachází na okraji klidné zátoky, 1 km od vesnice Istron, a nabízí panoramatický výhled na záliv Mirabello a 2podlažní... Ubytování Karavostassi - The Stonehouse se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Istron Homes

9,3

Istron Homes

Ubytování (Aparthotel) Istron Homes. Istron Homes offers accommodation with a terrace and free WiFi, and is set in Istron. Ubytování Istron Homes se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Istron Luxury Villas

9,2

Istron Luxury Villas

Ubytování (Vily) Istron Luxury Villas. Istron Luxury Villas se nachází na kopci s výhledem na krásný záliv Istron nebo na kraji stejnojmenné obce, a nabízí elegantní ubytování se soukromým... Ubytování Istron Luxury Villas se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Villa Minoas Apartments

9,2

Villa Minoas Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Minoas Apartments. Villa Minoas Apartments se nachází v obci Istro, 10 km od města Ágios Nikólaos a pouhých 70 metrů od pláže, a nabízí apartmány s možností vlastního... Ubytování Villa Minoas Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Kavousanos Apartments

9,2

Kavousanos Apartments

Ubytování (Aparthotel) Kavousanos Apartments. This family-run establishment is just a 15-minute walk from the beach, 10 km south-east of Agios Nikolaos. Ubytování Kavousanos Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Castello

9,1

Villa Castello

Ubytování (Apartmány) Villa Castello. Villa Castello is situated 100 metres from the centre of Istro and 350 metres from the nearest beach. Ubytování Villa Castello se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Stelios Apartments

9,1

Stelios Apartments

Ubytování (Apartmán) Stelios Apartments. Featuring an outdoor pool, Stelios Apartments are 600 metres from Istron Beach. They offer self-catered accommodation with air conditioning. Ubytování Stelios Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Paradise Villa

9,1

Paradise Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Paradise Villa. Located in Istron, 200 metres from Voulisma Beach and 400 metres from Istro Beach, Paradise Villa provides air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Paradise Villa se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Athina Villas

9

Athina Villas

Ubytování (Apartmány) Athina Villas. Located 900 metres from the sandy Karavostasi Beach of Istro in Agios Nikolaos, Athina Villas features a swimming pool. Ubytování Athina Villas se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Chrisambelos Apartments

9

Chrisambelos Apartments

Ubytování (Apartmány) Chrisambelos Apartments. Located 200 metres from Agios Panteleimonas Beach, Chrisambelos Apartments offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Chrisambelos Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Istron Collection Villas

8,9

Istron Collection Villas

Ubytování (Vily) Istron Collection Villas. Just 80 metres from the beach, Istron Collection Villas offers modern Mediterranean villas with unobstructed sea views. Ubytování Istron Collection Villas se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Dialinas Apartments

8,9

Dialinas Apartments

Ubytování (Apartmány) Dialinas Apartments. Located in Istron, 500 metres from Agios Panteleimonas Beach and 700 metres from Karavostasi Beach, Dialinas Apartments provides accommodation with free... Ubytování Dialinas Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vista

8,8

Bella Vista

Ubytování (Apartmány) Bella Vista. Situated in Istron, 600 metres from Agios Panteleimonas Beach and less than 1 km from Karavostasi Beach, Bella Vista features sea views and free WiFi. Ubytování Bella Vista se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kounenos Apartments

8,8

Kounenos Apartments

Ubytování (Apartmány) Kounenos Apartments. With an outdoor pool overlooking the Cretan Sea, Kounenos Apartments offers self-catered accommodation with a wonderful view over the bay. Ubytování Kounenos Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Asimina

8,7

Asimina

Ubytování (Apartmány) Asimina. Just metres from the beach of Karavostasi, Asimina offers free public Wi-Fi, and self-catered apartments with balconies overlooking Mirabelo Bay. Ubytování Asimina se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anemone Seaside Traditional Homes

8,7

Anemone Seaside Traditional Homes

Ubytování (Apartmány) Anemone Seaside Traditional Homes. Anemone Seaside Traditional Homes se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Istron, pouhých 41 km od města Malia. Ubytování Anemone Seaside Traditional Homes se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Istron Bay Hotel

8,3

Istron Bay Hotel

Ubytování (Hotel) Istron Bay Hotel. Pětihvězdičkový Istron Bay Hotel nabízí ubytování s výhledem na moře a bazén s výhledem na krásný záliv u vesničky Istron. Ubytování Istron Bay Hotel se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Elpida Village

8,1

Elpida Village

Ubytování (Hotel) Elpida Village. Aparthotel Elpida Village se nachází pouhých 800 metrů od písečné pláže, je obklopený bujnými zahradami a nabízí okouzlující dvůr, venkovní bazén a... Ubytování Elpida Village se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Kassandra Apartments

7,8

Kassandra Apartments

Ubytování (Apartmány) Kassandra Apartments. In a garden just 200 metres from the sandy beach of Istro in Crete, Kassandra Apartments features free Wi-Fi and a swimming pool. Ubytování Kassandra Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

petros

petros

Ubytování (Apartmán) petros. Offering free WiFi and garden views, Petros is an accommodation situated in Istron. Ubytování petros se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Deluxe Apartments

Marina Deluxe Apartments

Ubytování (Vila) Marina Deluxe Apartments. Situated just less than 1 km from Agios Panteleimonas Beach, Marina Deluxe Apartments features accommodation in Istron with access to a garden, a terrace,... Ubytování Marina Deluxe Apartments se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrysoula's Paradise

Chrysoula's Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Chrysoula's Paradise. Chrysoula is set in Istron and offers a restaurant and a terrace. The air-conditioned accommodation is 31 km from Malia. Ubytování Chrysoula's Paradise se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elpida Family

Elpida Family

Ubytování (Apartmány) Elpida Family. Elpida Family is situated in Istro, 38 km from Hersonissos. Ágios Nikólaos is 8 km from the property. Free WiFi is available throughout. Ubytování Elpida Family se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Cottage

Cozy Cottage

Ubytování (Apartmán) Cozy Cottage. Featuring a garden and a terrace, Cozy Cottage offers accommodation in Istron with free WiFi and garden views. Ubytování Cozy Cottage se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Spacious villa with private pool and sea view, just 150 meters from the sea

Spacious villa with private pool and sea view, just 150 meters from the sea

Ubytování (Vila) Spacious villa with private pool and sea view, just 150 meters from the sea. Situated in Istron, 70 metres from Pylos Beach and 500 metres from Chartalami Kolibou Beach, Spacious villa with private pool and sea view, just 150 meters... Ubytování Spacious villa with private pool and sea view, just 150 meters from the sea se nachází ve městě Istron (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Istron

Město Istron se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 54 hotelů a ubytování ve městě Istron.