Hledat

Ubytování

Ubytování město Irakleia

Ve městě Irakleia (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Irakleia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Irakleia

Venetiko Studios

9,7

Venetiko Studios

Ubytování (Hotel) Venetiko Studios. Set in Iraklia, Venetiko Studios has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The hotel features family rooms. Ubytování Venetiko Studios se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

Villa Zografos

9,6

Villa Zografos

Ubytování (Penzion) Villa Zografos. Between the port and Chora, Villa Zografos enjoys a hillside position overlooking the Aegean Sea and the surrounding islands. Ubytování Villa Zografos se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandra Studios

9,5

Alexandra Studios

Ubytování (Penzion) Alexandra Studios. Alexandra Studios is located in Iraklia and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Alexandra Studios se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maistrali

9,4

Maistrali

Ubytování (Apartmány) Maistrali. Located in the seaside village Agios Georgios, Maistrali is only 100 metres from a sandy beach. It offers air-conditioned accommodations with free Wi-Fi. Ubytování Maistrali se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

Agnantema

8,8

Agnantema

Ubytování (Apartmány) Agnantema. Agnantema se nachází na klidném místě v letovisku Agios Georgios na ostrově Iraklia, 500 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Agnantema se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

Anna's Place Rooms

Anna's Place Rooms

Ubytování (Hotel) Anna's Place Rooms. Featuring a garden, Anna's Place Rooms is situated in Iraklia. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytování Anna's Place Rooms se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kritamos suites

Kritamos suites

Ubytování (Bed and breakfast) Kritamos suites. Located in Iraklia, Kritamos suites offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a bar. Ubytování Kritamos suites se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

ARAΖΩ

ARAΖΩ

Ubytování (Venkovský dům) ARAΖΩ. Providing a garden, ARAΖΩ features accommodation in Iraklia. Some units feature a patio and/or a balcony. The country house offers a terrace. Ubytování ARAΖΩ se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Irakleia

Město Irakleia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Irakleia.