Hledat

Ubytování

Ubytování město Irakleia

Ve městě Irakleia (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Irakleia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Irakleia

Venetiko Studios

9,7

Venetiko Studios

Ubytování (Hotel) Venetiko Studios. Set in Iraklia, Venetiko Studios has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The hotel features family rooms. Ubytování Venetiko Studios se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

Villa Zografos

9,6

Villa Zografos

Ubytování (Penzion) Villa Zografos. Between the port and Chora, Villa Zografos enjoys a hillside position overlooking the Aegean Sea and the surrounding islands. Ubytování Villa Zografos se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandra Studios

9,5

Alexandra Studios

Ubytování (Penzion) Alexandra Studios. Alexandra Studios is located in Iraklia and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Alexandra Studios se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maistrali

9,4

Maistrali

Ubytování (Apartmány) Maistrali. Located in the seaside village Agios Georgios, Maistrali is only 100 metres from a sandy beach. It offers air-conditioned accommodations with free Wi-Fi. Ubytování Maistrali se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

Agnantema

8,8

Agnantema

Ubytování (Apartmány) Agnantema. Agnantema se nachází na klidném místě v letovisku Agios Georgios na ostrově Iraklia, 500 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Agnantema se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

Anna's Place Rooms

Anna's Place Rooms

Ubytování (Hotel) Anna's Place Rooms. Featuring a garden, Anna's Place Rooms is situated in Iraklia. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytování Anna's Place Rooms se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kritamos suites

Kritamos suites

Ubytování (Bed and breakfast) Kritamos suites. Located in Iraklia, Kritamos suites offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a bar. Ubytování Kritamos suites se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island).

ARAΖΩ

ARAΖΩ

Ubytování (Venkovský dům) ARAΖΩ. Providing a garden, ARAΖΩ features accommodation in Iraklia. Some units feature a patio and/or a balcony. The country house offers a terrace. Ubytování ARAΖΩ se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Panorama

Villa Panorama

Ubytování (Aparthotel) Villa Panorama. Villa Panorama has sea views, free WiFi and free private parking, set in Iraklia. Ubytování Villa Panorama se nachází ve městě Irakleia (Řecko - Irakleia Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Irakleia

Město Irakleia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Irakleia.