Hledat

Ubytování

Ubytování město Ioulida

Ve městě Ioulida (Řecko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ioulida

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ioulida

Veranda to Aegean

9,8

Veranda to Aegean

Ubytování (Prázdninový dům) Veranda to Aegean. Veranda to Aegean se nachází v Ligii a nabízí zahradu a terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 9 km od Ioulidy. Ubytování Veranda to Aegean se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

3-level doll house in Kea Ioulida/Chora, Cyclades

9,8

3-level doll house in Kea Ioulida/Chora, Cyclades

Ubytování (Prázdninový dům) 3-level doll house in Kea Ioulida/Chora, Cyclades. Located in Ioulida in the Kea (Tzia) region, 3-level doll house in Kea Ioulida/Chora, Cyclades has a balcony and sea views. Ubytování 3-level doll house in Kea Ioulida/Chora, Cyclades se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Cycladic Villa with sea view!

9,8

Cycladic Villa with sea view!

Ubytování (Vila) Cycladic Villa with sea view!. Located in Ioulida, Cycladic Villa with sea view! provides accommodation with a terrace and free WiFi. This villa has a garden and free private parking. Ubytování Cycladic Villa with sea view! se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Persephone

9,6

Persephone

Ubytování (Prázdninový dům) Persephone. Persephone is situated in Ioulida. Boasting a terrace, the holiday home is in an area where guests can engage in activities such as hiking, snorkelling and... Ubytování Persephone se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Cycladic House next to Ioulida with Charming View

9,5

Cycladic House next to Ioulida with Charming View

Ubytování (Prázdninový dům) Cycladic House next to Ioulida with Charming View. Featuring a garden and a terrace, Cycladic House next to Ioulida with Charming View provides accommodation in Ioulida with free WiFi and garden views. Ubytování Cycladic House next to Ioulida with Charming View se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Villa Drys

9,3

Villa Drys

Ubytování (Vila) Villa Drys. Boasting an outdoor pool, Villa Kea is a built-stone property 5 km from Kampi Beach. Ubytování Villa Drys se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Newly renovated apartments in the center of Athens

9,1

Newly renovated apartments in the center of Athens

Ubytování (Apartmán) Newly renovated apartments in the center of Athens. Newly renovated apartments in the center of Athens is situated in Athens, 1.2 km from National Archaeological Museum of Athens and 1. Ubytování Newly renovated apartments in the center of Athens se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Attica).

Lion House I

8,6

Lion House I

Ubytování (Prázdninový dům) Lion House I. Lion House I se nachází v Ioulidě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na moře a na město. Ubytování Lion House I se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

The Stegadi House.

8

The Stegadi House.

Ubytování (Prázdninový dům) The Stegadi House.. The Stegadi House nabízí ubytování s terasou. Nachází se v Ioulidě. Výhled směřuje na moře a na město. Ubytování The Stegadi House. se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Karthean Villas

7,8

Karthean Villas

Ubytování (Vily) Karthean Villas. Karthean Villas has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ioulida. Ubytování Karthean Villas se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Lion House II

7,3

Lion House II

Ubytování (Apartmán) Lion House II. Lion House II se nachází v Ioulidě. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lion House II se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

6,5

ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Ubytování (Apartmán) ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ. ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ is situated in Ioulida. Featuring city and mountain views, this apartment also includes free WiFi. Ubytování ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

The Charming Waterfront Retreat, with direct access to the sea, ideal for large families, or a group of friends

The Charming Waterfront Retreat, with direct access to the sea, ideal for large families, or a group of friends

Ubytování (Vila) The Charming Waterfront Retreat, with direct access to the sea, ideal for large families, or a group of friends. The Charming Waterfront Retreat se nachází v Ioulidě a nabízí zahradu, gril, terasu, přímý přístup k moři, ideální pro velké rodiny nebo skupiny přátel,... Ubytování The Charming Waterfront Retreat, with direct access to the sea, ideal for large families, or a group of friends se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Cycladic Lookout

Cycladic Lookout

Ubytování (Vila) Cycladic Lookout. Cycladic Lookout se nachází v Ioulidě a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Cycladic Lookout se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Oleanders

Oleanders

Ubytování (Apartmán) Oleanders. Situated in Ioulida, Oleanders offers bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Oleanders se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Apartment Ioulis Junior Suite

Apartment Ioulis Junior Suite

Ubytování (Apartmán) Apartment Ioulis Junior Suite. Apartment Ioulis Junior Suite is located in Ioulida and offers a bar. Ubytování Apartment Ioulis Junior Suite se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Αγ Νικόλαος

Αγ Νικόλαος

Ubytování (Apartmán) Αγ Νικόλαος. Αγ Νικόλαος is situated in Elliniká. With garden views, this accommodation offers a balcony. The apartment features a flat-screen TV and 3 bedrooms. Ubytování Αγ Νικόλαος se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Cozy little house in Ioulida - Kea

Cozy little house in Ioulida - Kea

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy little house in Ioulida - Kea. Cozy little house in Ioulida - Kea is located in Ioulida and offers a terrace. The holiday home also comes with 1 bathroom. Ubytování Cozy little house in Ioulida - Kea se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Villa Afros on the waterfront with pool and steps leading to the sea in Koundouros

Villa Afros on the waterfront with pool and steps leading to the sea in Koundouros

Ubytování (Vila) Villa Afros on the waterfront with pool and steps leading to the sea in Koundouros. Villa Afros se nachází na nábřeží v obci Koundouros a nabízí venkovní bazén, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Afros on the waterfront with pool and steps leading to the sea in Koundouros se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Apartment Ioulis Suite

Apartment Ioulis Suite

Ubytování (Apartmán) Apartment Ioulis Suite. Apartment Ioulis Suite is located in Ioulida and offers a bar. Free WiFi is provided throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Apartment Ioulis Suite se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Spectacular sunset view villa at Melissaki

Spectacular sunset view villa at Melissaki

Ubytování (Vila) Spectacular sunset view villa at Melissaki. Set in Ioulida, Spectacular sunset view villa at Melissaki offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a bar and access to a garden with an... Ubytování Spectacular sunset view villa at Melissaki se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Beautifully renovated 80sq house in Ioulis, Kea

Beautifully renovated 80sq house in Ioulis, Kea

Ubytování (Prázdninový dům) Beautifully renovated 80sq house in Ioulis, Kea. Kea je krásně zrekonstruovaný dům o rozloze 80 m2 v Ioulisu. Tento prázdninový dům nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beautifully renovated 80sq house in Ioulis, Kea se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

One bedroom house with enclosed garden and wifi at Kastanies 6 km away from the beach

One bedroom house with enclosed garden and wifi at Kastanies 6 km away from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) One bedroom house with enclosed garden and wifi at Kastanies 6 km away from the beach. Kastanies se nachází v Ioulidě, 6 km od pláže, a nabízí 1 ložnici, uzavřenou zahradu, Wi-Fi a gril. 4 km od Vourkarionu. Ubytování One bedroom house with enclosed garden and wifi at Kastanies 6 km away from the beach se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Villa Jopeli with a large swimming pool and sea view in Koundouros

Villa Jopeli with a large swimming pool and sea view in Koundouros

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Jopeli with a large swimming pool and sea view in Koundouros. Villa Jopeli s velkým bazénem a výhledem na moře se nachází v obci Koundouros v Ioulidě a nabízí venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do... Ubytování Villa Jopeli with a large swimming pool and sea view in Koundouros se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

VILLA CARPE DIEM: sea & sunset view in Kea island

VILLA CARPE DIEM: sea & sunset view in Kea island

Ubytování (Vila) VILLA CARPE DIEM: sea & sunset view in Kea island. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, VILLA CARPE DIEM: sea & sunset view in Kea island is located in Ioulida. Ubytování VILLA CARPE DIEM: sea & sunset view in Kea island se nachází ve městě Ioulida (Řecko - Kea (Tzia)).

Ubytování ve městě Ioulida

Město Ioulida se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů a ubytování ve městě Ioulida.