Hledat

Ubytování

Ubytování město Ingenio

Ve městě Ingenio (Španělsko) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ingenio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ingenio

LA CASITA DE ADRIEL

10

LA CASITA DE ADRIEL

Ubytování (Apartmán) LA CASITA DE ADRIEL. Boasting a restaurant and a terrace, LA CASITA DE ADRIEL offers accommodation in Ingenio with free WiFi and mountain views. Ubytování LA CASITA DE ADRIEL se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria).

Villa Nestor

9,8

Villa Nestor

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Nestor. Situated in Ingenio, 32 km from Las Palmas de Gran Canaria, Villa Nestor features a garden and free WiFi. Ubytování Villa Nestor se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lala´s house

9,7

Lala´s house

Ubytování (Prázdninový dům) Lala´s house. Situated 25 km from Parque de Santa Catalina and 18 km Insular Materno-Infantil University Hospital, Lala´s house is a holiday home with a kitchen in Las... Ubytování Lala´s house se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Oronado

9,7

Casa Oronado

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Oronado. Located in the hills just outside Ingenio, this house has a terrace with a small pool and great views over the Guayadeque Valley. Ubytování Casa Oronado se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Las Toscas

9,6

Casa Las Toscas

Ubytování (Venkovský dům) Casa Las Toscas. Casa Las Toscas is located in Ingenio and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Casa Las Toscas se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa la Atlantida

9,6

Villa la Atlantida

Ubytování (Vila) Villa la Atlantida. Featuring a private swimming pool, Villa la Atlantida is located 2 km from Ingenio. Ubytování Villa la Atlantida se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burrero Seasight

9,6

Burrero Seasight

Ubytování (Apartmán) Burrero Seasight. Burrero Seasight se nachází ve městě Ingenio. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ubytování Burrero Seasight se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria).

Palmeras

9,4

Palmeras

Ubytování (Apartmán) Palmeras. Situated in Ingenio, Palmeras features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Palmeras se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural El Lirón

9,3

Casa Rural El Lirón

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Lirón. Tento zrekonstruovaný prázdninový dům z 19. století se nachází ve městě Ingenio, vyznačuje se kamennými stěnami a nabízí velkou zahradu s ovocnými stromy i... Ubytování Casa Rural El Lirón se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos cerca del Aeropuerto

9,1

Apartamentos cerca del Aeropuerto

Ubytování (Apartmány) Apartamentos cerca del Aeropuerto. Set in Ingenio in the Canary Islands region, Apartamentos cerca del Aeropuerto offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartamentos cerca del Aeropuerto se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Canary House

9,1

Canary House

Ubytování (Prázdninový dům) Canary House. Canary House is situated in Ingenio and offers a restaurant. The accommodation is 32 km from Las Palmas de Gran Canaria. Ubytování Canary House se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Juventud y Tu Holiday Home

9,1

La Juventud y Tu Holiday Home

Ubytování (Apartmán) La Juventud y Tu Holiday Home. La Juventud y Tu Holiday Home is located in Ingenio. The holiday home features city views and is 32 km from Las Palmas de Gran Canaria. Ubytování La Juventud y Tu Holiday Home se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holla del Saldo

9

Holla del Saldo

Ubytování (Apartmány) Holla del Saldo. Situated in Ingenio, 38 km from Las Palmas de Gran Canaria, Holla del Saldo features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Holla del Saldo se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Algodones Cottage with Pool

8,4

Los Algodones Cottage with Pool

Ubytování (Vila) Los Algodones Cottage with Pool. Los Algodones Cottage with Pool is located in Ingenio and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Los Algodones Cottage with Pool se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Parralito

8

Villa Parralito

Ubytování (Vila) Villa Parralito. Featuring a garden with a covered outdoor swimming pool, sun loungers and BBQ facilities, Villa Parralito is situated in Ingenio. Ubytování Villa Parralito se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel La Fonda (Aeropuerto)

7,5

Aparthotel La Fonda (Aeropuerto)

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel La Fonda (Aeropuerto). Aparthotel La Fonda (Aeropuerto) se nachází ve městě Ingenio, 31 km od města Las Palmas de Gran Canaria. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel La Fonda (Aeropuerto) se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Strelitzia

Villa Strelitzia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Strelitzia. Set in Ingenio in the Canary Islands region, Villa Strelitzia features a patio and pool views. Ubytování Villa Strelitzia se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Algodones

Algodones

Ubytování (Vila) Algodones. Set in Ingenio, Algodones features a private pool. The accommodation is 31 km from Las Palmas de Gran Canaria. Ubytování Algodones se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flatguest Ingenio + 2 Bdr + Wifi + 4PAX

Flatguest Ingenio + 2 Bdr + Wifi + 4PAX

Ubytování (Apartmán) Flatguest Ingenio + 2 Bdr + Wifi + 4PAX. Flatguest Ingenio + 2 Bdr + Wifi + 4PAX is located in Ingenio. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Flatguest Ingenio + 2 Bdr + Wifi + 4PAX se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aguatona

Aguatona

Ubytování (Prázdninový dům) Aguatona. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Aguatona is set in Ingenio. Ubytování Aguatona se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Villa in Ingenio with Swimming Pool

Luxurious Villa in Ingenio with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Luxurious Villa in Ingenio with Swimming Pool. Boasting accommodation with a private pool, Luxurious Villa in Ingenio with Swimming Pool is situated in Ingenio. Ubytování Luxurious Villa in Ingenio with Swimming Pool se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa con piscina jardín privado Ingenio by Lightbooking

Villa con piscina jardín privado Ingenio by Lightbooking

Ubytování (Vila) Villa con piscina jardín privado Ingenio by Lightbooking. Set in Ingenio in the Canary Islands region, Villa con piscina jardín privado Ingenio by Lightbooking features a garden. Ubytování Villa con piscina jardín privado Ingenio by Lightbooking se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacaciones en el mar

Vacaciones en el mar

Ubytování (Botel) Vacaciones en el mar. Located in Ingenio in the Canary Islands region, Vacaciones en el mar has a terrace and sea views. Situated 1. Ubytování Vacaciones en el mar se nachází ve městě Ingenio (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ingenio

Město Ingenio se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Ingenio.