Hledat

Ubytování

Ubytování město Imerovigli

Ve městě Imerovigli (Řecko) máme celkem 178 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Imerovigli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Imerovigli

Aronia Villa

10

Aronia Villa

Ubytování (Vila) Aronia Villa. Aronia Villa is a detached villa set in Imerovigli in the Santoríni island. The villa has air conditioning and free WiFi. Ubytování Aronia Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Ikia Kriton

9,9

Ikia Kriton

Ubytování (Prázdninové domy) Ikia Kriton. Located in Imerovigli, Ikia Kriton features free WiFi and sea views, a few steps from Skaros. Ubytování Ikia Kriton se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Imer Villas

9,9

Imer Villas

Ubytování (Vily) Imer Villas. Situated within 80 metres of Skaros in Imerovigli, Imer Villas features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Imer Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antrum Cave Villa

9,9

Antrum Cave Villa

Ubytování (Vila) Antrum Cave Villa. Set in Imerovigli, within 300 metres of Skaros, Antrum Cave Villa offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Antrum Cave Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Aenaon Villas

9,9

Aenaon Villas

Ubytování (Aparthotel) Aenaon Villas. Aenaon Villas are situated at the highest and narrowest part of Santorini, right on the edge of the world-famous caldera, and are open to all four points... Ubytování Aenaon Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Above Blue Suites

9,8

Above Blue Suites

Ubytování (Hotel) Above Blue Suites. Above Blue Suites leží na nejvyšším místě známé santorinské kaldery (na útesech) a nabízejí soukromí a nádherný výhled na nekonečnou modř a západy slunce,... Ubytování Above Blue Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avista Suites

9,8

Avista Suites

Ubytování (Vily) Avista Suites. Avista se nachází na útesech letoviska Imerovigli a nabízí minimalisticky zařízená apartmá v kykládském stylu s výhledem na kalderu i na sopku. Ubytování Avista Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Kivotos Santorini

9,8

Kivotos Santorini

Ubytování (Hotel) Kivotos Santorini. Kivotos Santorini se nachází na nejvyšším bodě kaldery v Imerovigli a nabízí luxusní ubytování s panoramatickým výhledem na sopku. Ubytování Kivotos Santorini se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Santorini Princess Spa Hotel

9,8

Santorini Princess Spa Hotel

Ubytování (Hotel) Santorini Princess Spa Hotel. Santorini Princess Spa Hotel se nachází ve městě Imerovigli a nabízí prostorné ubytování s balkonem a výhledem na Egejské moře. Ubytování Santorini Princess Spa Hotel se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Casa di Mare

9,8

Casa di Mare

Ubytování (Vila) Casa di Mare. Located in Imerovigli, this air-conditioned villa features free WiFi and a terrace. The unit is 4.1 km from Skaros. Ubytování Casa di Mare se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Starlight Luxury Seaside Villa

9,8

Starlight Luxury Seaside Villa

Ubytování (Vila) Starlight Luxury Seaside Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Starlight Luxury Seaside Villa is situated in Imerovigli. Ubytování Starlight Luxury Seaside Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Vasilicos

9,8

The Vasilicos

Ubytování (Hotel) The Vasilicos. Offering an outdoor heated pool, The Vasilicos is a boutique hotel located by the Byzantine Monastery of Agios Nikolaos, at the highest point of the... Ubytování The Vasilicos se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Eden Villas by Canaves Oia

9,7

Eden Villas by Canaves Oia

Ubytování (Vily) Eden Villas by Canaves Oia. Eden Villas Santorini se nachází na kaldeře v letovisku Imerovigli, a nabízí elegantně zařízené vily s výhledem na kalderu a terasu s vířivkou pod širým... Ubytování Eden Villas by Canaves Oia se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Caldera's Majesty

9,7

Caldera's Majesty

Ubytování (Vily) Caldera's Majesty. Caldera's Majesty is a self-catering accommodation located in Imerovigli. The property is 700 metres from Skaros. Ubytování Caldera's Majesty se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Absolute Bliss

9,7

Absolute Bliss

Ubytování (Hotel) Absolute Bliss. Absolute Bliss je výjimečný elegantní a romantický hotel umístěný na nejvyšším místě černé sopečné skály Santorini s úchvatným výhledem na vulkanický... Ubytování Absolute Bliss se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Dreams Luxury Suites

9,7

Dreams Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) Dreams Luxury Suites. Dreams Luxury Suites se nacházejí na nejvyšším bodě kaldery. Ubytování Dreams Luxury Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seascape Villa by Caldera Houses

9,7

Seascape Villa by Caldera Houses

Ubytování (Vila) Seascape Villa by Caldera Houses. Situated in Imerovigli, within 80 metres of Skaros, Seascape Villa by Caldera Houses offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Seascape Villa by Caldera Houses se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Vallais Villa

9,7

Vallais Villa

Ubytování (Apartmány) Vallais Villa. Vallais Vila se nachází v Imerovigli a najdete v ní okouzlující studia s vlastním balkonem a panoramatickým výhledem na moře a kalderu. Ubytování Vallais Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Windmill Villas

9,7

Windmill Villas

Ubytování (Vily) Windmill Villas. Windmill Villas se nachází na ostrově Santorini a je to komplex větrných mlýnů přestavěných na kompletně vybavené vily. Ubytování Windmill Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Olea Cave House

9,7

Olea Cave House

Ubytování (Vila) Olea Cave House. Located in Imerovigli, Olea Cave House offers accommodation with Caldera views and free WiFi. The property boasts sea views. Ubytování Olea Cave House se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Avaton Resort And Spa

9,7

Avaton Resort And Spa

Ubytování (Hotel) Avaton Resort And Spa. Avaton Resort and Spa je luxusní hotel postavený s elegantní jednoduchostí na vrcholu útesu ve velmi klidné, snadno přístupné lokalitě na předměstí... Ubytování Avaton Resort And Spa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Santorini Mansion at Imerovigli

9,6

Santorini Mansion at Imerovigli

Ubytování (Apartmány) Santorini Mansion at Imerovigli. Santorini Mansion at Imerovigli stojí v centru vesnice a je postavený ve stylu tradiční architektury Kykladských ostrovů. Ubytování Santorini Mansion at Imerovigli se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astra Suites

9,6

Astra Suites

Ubytování (Hotel) Astra Suites. Astra Suites se nachází na útesech kaldery v Imerovigli a nabízí wellness centrum a nekonečný bazén se sluneční terasou a lehátky. Ubytování Astra Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Burned Rock Suites

9,6

Burned Rock Suites

Ubytování (Apartmány) Burned Rock Suites. Apartmán Burned Rock Suites se nachází v letovisku Imerovigli na Santorini a nabízí terasu a balkon. Ubytování Burned Rock Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Remezzo Villas

9,6

Remezzo Villas

Ubytování (Aparthotel) Remezzo Villas. Ubytování Remezzo stojí u známé kaldery a nabízí výhled na Egejské moře, bazén s terasou a ubytování s nabílenými verandami. Ubytování Remezzo Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Altana Heritage Suites

9,6

Altana Heritage Suites

Ubytování (Hotel) Altana Heritage Suites. Ubytování Altana se nachází ve zrekonstruované budově z 18. Ubytování Altana Heritage Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Annabel's Luxury Suites

9,6

Annabel's Luxury Suites

Ubytování (Vily) Annabel's Luxury Suites. Annabel's Luxury Suites se nachází v srdci slavné kaldery v Imerovigli a nabízí moderní ubytování v kykladském stylu s výhledem na Egejské moře a sopku. Ubytování Annabel's Luxury Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rhenea Resort

9,6

Rhenea Resort

Ubytování (Apartmány) Rhenea Resort. Providing garden views, Rhenea Resort in Imerovigli provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Rhenea Resort se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Heaven on Earth Private Villa

9,6

Heaven on Earth Private Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Heaven on Earth Private Villa. Soukromá vila Heaven on Earth se nachází na nejodlehlejším místě obce Imerovigli a nabízí výhled na Egejské moře. Ubytování Heaven on Earth Private Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

San Antonio - Small Luxury Hotels of the World

9,5

San Antonio - Small Luxury Hotels of the World

Ubytování (Hotel) San Antonio - Small Luxury Hotels of the World. San Antonio se nachází na klidném místě na okraji města Imerovigli. Ubytování San Antonio - Small Luxury Hotels of the World se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Caldera's Memories

9,5

Caldera's Memories

Ubytování (Aparthotel) Caldera's Memories. Caldera's Memories je komplex situovaný na okraji kaldery v Imerovigli na ostrově Santorini. Ubytování Caldera's Memories se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Abelonas Retreat

9,5

Abelonas Retreat

Ubytování (Aparthotel) Abelonas Retreat. Abelonas Retreat je aparthotel situovaný v malebné vesnici Imerovigli. Nabízí venkovní bazén nepravidelného tvaru, bar u bazénu a slunnou terasu. Ubytování Abelonas Retreat se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andronis Concept Wellness Resort

9,5

Andronis Concept Wellness Resort

Ubytování (Rezort) Andronis Concept Wellness Resort. Andronis Concept Wellness Resort stojí ve svahu v klidné části Imerovigli s nádherným výhledem na Středozemní moře. Ubytování Andronis Concept Wellness Resort se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Altana Cliffside Villas

9,5

Altana Cliffside Villas

Ubytování (Vily) Altana Cliffside Villas. Altana Cliffside Villas are set in the heart of the cliffside settlement of Imerovigli, in Santorini. Ubytování Altana Cliffside Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Kallisto

9,5

Kallisto

Ubytování (Hotel) Kallisto. This 200-year-old mansion has been beautifully restored into a charming hotel with a lovely outdoor pool, offering elegantly appointed rooms with... Ubytování Kallisto se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ventus Paradiso Villa

9,5

Ventus Paradiso Villa

Ubytování (Vila) Ventus Paradiso Villa. Perched on Caldera in Imerovigli Village, Ventus Paradiso Villa features a sun terrace with hot tub and panoramic views over the Aegean Sea and the... Ubytování Ventus Paradiso Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Xenones Filotera

9,5

Xenones Filotera

Ubytování (Hotel) Xenones Filotera. Xenones Filotera se nachází v krásném letovisku Imerovigli, jen několik kilometrů od pláže Kamari, nedaleko centra města Fira. Ubytování Xenones Filotera se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Thea Apartments

9,5

Thea Apartments

Ubytování (Apartmány) Thea Apartments. Thea Apartments se nachází v malebné obci Imerovigli a nabízí bazén se sdílenou terasou s panoramatickým výhledem na kalderu a sopku. Ubytování Thea Apartments se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Kapari Natural Resort - member of Unique Lodges National Geographic

9,5

Kapari Natural Resort - member of Unique Lodges National Geographic

Ubytování (Hotel) Kapari Natural Resort - member of Unique Lodges National Geographic. Pětihvězdičkový komplex Kapari Natural Resort se nachází ve vesnici Imerovigli a nabízí tradiční pokoje a apartmá s nerušeným výhledem na kalderu. Ubytování Kapari Natural Resort - member of Unique Lodges National Geographic se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Abelomilos Exclusive Villa

9,5

Abelomilos Exclusive Villa

Ubytování (Vily) Abelomilos Exclusive Villa. Abelomilos Exclusive Villa se nachází v letovisku Foinikiá, 5 km od měst Oía a Fira. Tento prázdninový dům nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Abelomilos Exclusive Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vinea

9,5

Villa Vinea

Ubytování (Vila) Villa Vinea. Villa Vinea se nachází ve městě Imerovigli, 1 km od stěny Caldera v Santorini. Nabízí panoramatický výhled na moře a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Villa Vinea se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

West East Suites

9,5

West East Suites

Ubytování (Rezort) West East Suites. West East Suites se nachází v malebné vesničce Imerovigli a nabízí minimalistické ubytování s úžasným výhledem na kalderu nebo Egejské moře. Ubytování West East Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Irida - Santorini

9,5

Irida - Santorini

Ubytování (Penzion) Irida - Santorini. Irida v Imerovigli stojí na nejvyšším místě kaldery a nabízí panoramatický výhled na Santorini. Ubytování Irida - Santorini se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Langas Villas

9,4

Langas Villas

Ubytování (Penzion) Langas Villas. Ubytování Langas Villas nabízí střešní terasu s bazénem, lehátky a dalekými výhledy na kalderu, sousední ostrovy a na západy slunce. Ubytování Langas Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Villa Libertad

9,4

Villa Libertad

Ubytování (Penzion) Villa Libertad. Offering an outdoor pool and a snack bar with views of the sea, Villa Libertad is located in Imerovigli, 2 km from Fira, the lively capital of Santorini. Ubytování Villa Libertad se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Anthonas Apartments

9,4

Anthonas Apartments

Ubytování (Aparthotel) Anthonas Apartments. Anthonas Apartments je nově vybudovaný komplex, který se nachází v klidné vesničce Imerovigli. Ubytování Anthonas Apartments se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Malteza Private Villa

9,4

Malteza Private Villa

Ubytování (Vila) Malteza Private Villa. Malteza Private Villa má vířivku a relaxační bazének. Je to kompletně vybavená vila v obci Imerovigli, 800 metrů od skály Skaros a 2 km od města Fira. Ubytování Malteza Private Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Ilioperato Hotel

9,4

Ilioperato Hotel

Ubytování (Aparthotel) Ilioperato Hotel. Ilioperato Hotel se nachází na kraji klidné obce Imerovigli a ze své slunné terasy poskytuje nádherný výhled na kalderu Santorini. Ubytování Ilioperato Hotel se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Heliades Apartments

9,4

Heliades Apartments

Ubytování (Apartmány) Heliades Apartments. Heliades Apartments s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách se nachází přímo na vrcholu Imerovigli, v nadmořské výšce 260 metrů. Ubytování Heliades Apartments se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Adore Santorini

9,4

Adore Santorini

Ubytování (Hotel) Adore Santorini. Offering a hot tub and sun terrace with Caldera views, Adore Santorini is located in Imerovigli in the Santoríni Region. Free WiFi is available throughout. Ubytování Adore Santorini se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afroessa

9,4

Afroessa

Ubytování (Hotel) Afroessa. Located in the village of Imerovigli, on a traditional path that connects Fira and Oia, Afroessa offers Cycladic-style rooms and apartments with... Ubytování Afroessa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Ubytování ve městě Imerovigli

Město Imerovigli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 178 hotelů a ubytování ve městě Imerovigli.