Hledat

Ubytování

Ubytování město Imerovigli

Ve městě Imerovigli (Řecko) máme celkem 178 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Imerovigli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Imerovigli

Salvatore Villas

10

Salvatore Villas

Ubytování (Vily) Salvatore Villas. Salvatore Villas se nachází 1,1 km od Skaros a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Salvatore Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Azure Villa Santorini

10

Azure Villa Santorini

Ubytování (Vila) Azure Villa Santorini. Azure Villa Santorini se nachází v Imerovigli, necelý 1 km od Skaros. Nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Azure Villa Santorini se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Lithi Luxury Retreat

9,9

Lithi Luxury Retreat

Ubytování (Aparthotel) Lithi Luxury Retreat. Lithi Luxury Retreat se nachází 3 km od pláže Exo Gialos a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lithi Luxury Retreat se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Imer Villas

9,9

Imer Villas

Ubytování (Vily) Imer Villas. Situated within 80 metres of Skaros in Imerovigli, Imer Villas features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Imer Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Above Blue Suites

9,8

Above Blue Suites

Ubytování (Hotel) Above Blue Suites. Above Blue Suites leží na nejvyšším místě známé santorinské kaldery (na útesech) a nabízejí soukromí a nádherný výhled na nekonečnou modř a západy slunce,... Ubytování Above Blue Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Roza's Family House

9,8

Roza's Family House

Ubytování (Apartmán) Roza's Family House. Roza's Family House se nachází v Imerovigli, 3 km od pláže Exo Gialos a 400 metrů od Skaros. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Roza's Family House se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Starlight Luxury Seaside Villa

9,8

Starlight Luxury Seaside Villa

Ubytování (Vila) Starlight Luxury Seaside Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Starlight Luxury Seaside Villa is situated in Imerovigli. Ubytování Starlight Luxury Seaside Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Brilliance Suites

9,7

Brilliance Suites

Ubytování (Aparthotel) Brilliance Suites. Brilliance Suites se nachází v Imerovigli, 2,7 km od pláže Exo Gialos, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brilliance Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Dreams Luxury Suites

9,7

Dreams Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) Dreams Luxury Suites. Dreams Luxury Suites se nacházejí na nejvyšším bodě kaldery. Ubytování Dreams Luxury Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

White Utopia Apartments and Maisonettes

9,7

White Utopia Apartments and Maisonettes

Ubytování (Apartmány) White Utopia Apartments and Maisonettes. White Utopia Apartments and Maisonettes se nachází 3 km od pláže Exo Gialos a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným... Ubytování White Utopia Apartments and Maisonettes se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Stella Rocca A Mare

9,6

Stella Rocca A Mare

Ubytování (Hotel) Stella Rocca A Mare. Stella Rocca A Mare se nachází v Imerovigli, necelý 1 km od Skaros, a nabízí řadu zařízení včetně restaurace, baru, terasy a bezplatného Wi-Fi. Ubytování Stella Rocca A Mare se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Santorini Mansion at Imerovigli

9,6

Santorini Mansion at Imerovigli

Ubytování (Apartmány) Santorini Mansion at Imerovigli. Santorini Mansion at Imerovigli stojí v centru vesnice a je postavený ve stylu tradiční architektury Kykladských ostrovů. Ubytování Santorini Mansion at Imerovigli se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Annabel's Luxury Suites

9,6

Annabel's Luxury Suites

Ubytování (Vily) Annabel's Luxury Suites. Annabel's Luxury Suites se nachází v srdci slavné kaldery v Imerovigli a nabízí moderní ubytování v kykladském stylu s výhledem na Egejské moře a sopku. Ubytování Annabel's Luxury Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Amoramelia Villas

9,6

Amoramelia Villas

Ubytování (Bed and breakfast) Amoramelia Villas. Amoramelia Villas se nachází v Imerovigli, necelý 1 km od Skaros, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, venkovní bazén a terasu. Ubytování Amoramelia Villas se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Abelonas Retreat

9,5

Abelonas Retreat

Ubytování (Aparthotel) Abelonas Retreat. Abelonas Retreat je aparthotel situovaný v malebné vesnici Imerovigli. Nabízí venkovní bazén nepravidelného tvaru, bar u bazénu a slunnou terasu. Ubytování Abelonas Retreat se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Kallisto

9,5

Kallisto

Ubytování (Hotel) Kallisto. This 200-year-old mansion has been beautifully restored into a charming hotel with a lovely outdoor pool, offering elegantly appointed rooms with... Ubytování Kallisto se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Akra Suites

9,5

Akra Suites

Ubytování (Hotel) Akra Suites. Akra Suites se nachází v Imerovigli a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. K dispozici je služba concierge a terasa. Ubytování Akra Suites se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Abelomilos Exclusive Villa

9,5

Abelomilos Exclusive Villa

Ubytování (Vily) Abelomilos Exclusive Villa. Abelomilos Exclusive Villa se nachází v letovisku Foinikiá, 5 km od měst Oía a Fira. Tento prázdninový dům nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Abelomilos Exclusive Villa se nachází ve městě Imerovigli (Řecko - Santorini).

Ubytování ve městě Imerovigli

Město Imerovigli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 178 hotelů a ubytování ve městě Imerovigli.