Hledat

Ubytování

Ubytování město Igumenica

Ve městě Igumenica (Řecko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Igumenica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Igumenica

Sivota luxury collection

10

Sivota luxury collection

Ubytování (Apartmán) Sivota luxury collection. Complete with a garden, barbecue facilities and a terrace, Sivota luxury collection is set in Sivota, 600 metres from Mega Ammos Beach and 1. Ubytování Sivota luxury collection se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

Villa Ioli- Beachfront Luxury Residence

9,9

Villa Ioli- Beachfront Luxury Residence

Ubytování (Vila) Villa Ioli- Beachfront Luxury Residence. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Ioli- Beachfront Luxury Residence is located in Igoumenitsa. Ubytování Villa Ioli- Beachfront Luxury Residence se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

Mariannas Apartment

9,4

Mariannas Apartment

Ubytování (Apartmány) Mariannas Apartment. Mariannas Apartment features sea views, free WiFi and free private parking, located in Igoumenitsa, 5 km from Pandosia. Ubytování Mariannas Apartment se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

ΤHE SUNNY APARTMENTS

9,4

ΤHE SUNNY APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) ΤHE SUNNY APARTMENTS. Boasting garden views, ΤHE SUNNY APARTMENTS features accommodation with a garden and a balcony, around 11 km from Titani. Ubytování ΤHE SUNNY APARTMENTS se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selefkos Palace

9,2

Selefkos Palace

Ubytování (Hotel) Selefkos Palace. Selefkos Palace stojí na nejvyšším bodě města Igoumenitsa a má panoramatický výhled na moře a město. Nabízí bazén s barem a střešní zahradu. Ubytování Selefkos Palace se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thirsty Dog

9,2

Thirsty Dog

Ubytování (Motel) Thirsty Dog. Boasting a restaurant, bar, terrace and free WiFi, Thirsty Dog is set in Igoumenitsa, 2.4 km from Elia Beach and 2.4 km from Kalami Beach. Ubytování Thirsty Dog se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Zigos

9,2

Holiday Zigos

Ubytování (Apartmány) Holiday Zigos. At a distance of 50 metres from Igoumenitsa Port, Holiday Zigos features a garden and a sun terrace. All units open to a balcony with Ionian Sea views. Ubytování Holiday Zigos se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing view apartment

9

Amazing view apartment

Ubytování (Apartmány) Amazing view apartment. Located in Plataria in the Epirus region and Plataria Beach reachable within 700 metres, Amazing view apartment provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Amazing view apartment se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dimitra-Myrto

9

Villa Dimitra-Myrto

Ubytování (Vila) Villa Dimitra-Myrto. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Dimitra-Myrto is set in Sivota. Ubytování Villa Dimitra-Myrto se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradosi Rooms

8,9

Paradosi Rooms

Ubytování (Aparthotel) Paradosi Rooms. Paradosi Rooms are self-catered accommodation with air conditioning and TV. Ubytování Paradosi Rooms se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgia's Little Village

8,8

Georgia's Little Village

Ubytování (Bed and breakfast) Georgia's Little Village. Located in Plataria in the Epirus region and Plataria Beach reachable within 700 metres, Georgia's Little Village provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Georgia's Little Village se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

Eleutheria Rooms

8,6

Eleutheria Rooms

Ubytování (Apartmány) Eleutheria Rooms. Located in Igoumenitsa, Eleutheria Rooms is just 250 metres from the port. Parga is 44 km from the property. Ubytování Eleutheria Rooms se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Drepanos

8,5

Camping Drepanos

Ubytování (Kemp) Camping Drepanos. Camping Drepanos se nachází u písčité pláže v obci Drepano. Ubytování Camping Drepanos se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavi´s Appartements

8,5

Stavi´s Appartements

Ubytování (Apartmány) Stavi´s Appartements. Stavi´s Appartements has garden views, free WiFi and free private parking, set in Igoumenitsa, 3.8 km from Pandosia. Ubytování Stavi´s Appartements se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

Alexander Rooms & Apartments

8,4

Alexander Rooms & Apartments

Ubytování (Apartmány) Alexander Rooms & Apartments. Set in Igoumenitsa, Alexander Rooms & Apartments offers sea views and free WiFi, 7 km from Pandosia and 9 km from Titani. Ubytování Alexander Rooms & Apartments se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

Chantzara Maria's Flats to Let-City Center

8,1

Chantzara Maria's Flats to Let-City Center

Ubytování (Apartmán) Chantzara Maria's Flats to Let-City Center. Set in Igoumenitsa, 6 km from Pandosia and 9 km from Titani, Chantzara Maria's Flats to Let-City Center offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Chantzara Maria's Flats to Let-City Center se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Village

8

The Village

Ubytování (Hotel) The Village. Situated in the area of Nea Selefkia, near the town of Igoumenitsa, The Village offers a traditional tavern and a big garden with playground. Ubytování The Village se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Astoria

7,9

Hotel Astoria

Ubytování (Hotel) Hotel Astoria. Located right across the new port of Igoumenitsa, Hotel Astoria offers rooms with free WiFi and sea or mountain views. Ubytování Hotel Astoria se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktaion Hotel

7,9

Aktaion Hotel

Ubytování (Hotel) Aktaion Hotel. Aktaion is a boutique hotel situated on the seaside in Igoumenitsa, 5 minutes from the port and 5 minutes from the centre. Ubytování Aktaion Hotel se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelika Pallas Hotel

7,8

Angelika Pallas Hotel

Ubytování (Hotel) Angelika Pallas Hotel. Angelika Pallas Hotel má výhodnou polohu naproti novému mezinárodnímu přístavu Igoumenitsa, odkud se lze snadno dostat na ostrov Korfu a do Itálie. Ubytování Angelika Pallas Hotel se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavrodromi Hotel

7,7

Stavrodromi Hotel

Ubytování (Hotel) Stavrodromi Hotel. Stavrodromi is in the centre of Igoumenitsa, just 10 minutes away from the Igoumenitsa Ferry Port and the bus station and 4 km from Drepanos beach. Ubytování Stavrodromi Hotel se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

Hotel Oscar

7,4

Hotel Oscar

Ubytování (Hotel) Hotel Oscar. Located in Igoumenitsa, 7 km from Pandosia, Hotel Oscar provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Hotel Oscar se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jolly Hotel

6,9

Jolly Hotel

Ubytování (Hotel) Jolly Hotel. Situated on the waterfront, in the centre of Igoumenitsa, and only 500 metres from the new city harbour, Jolly Hotel offers simple comfort and luxury. Ubytování Jolly Hotel se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KOTSIS ROOMS

6,7

KOTSIS ROOMS

Ubytování (Hotel) KOTSIS ROOMS. Located within 7 km of Pandosia and 9 km of Titani, KOTSIS ROOMS provides rooms with air conditioning and a private bathroom in Igoumenitsa. Ubytování KOTSIS ROOMS se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Greco

6,5

El Greco

Ubytování (Hotel) El Greco. El Greco se nachází v centru města Igoumenitsa, přímo na pobřežní ulici, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a nerušeným výhledem na Jónské... Ubytování El Greco se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helen's house

Helen's house

Ubytování (Prázdninový dům) Helen's house. Complete with a garden and a terrace, Helen's house is situated in Igoumenitsa, 13 km from Doliani Castle and 13 km from Pandosia. Ubytování Helen's house se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Κύπρου 38 50Sqm,B2family 2rooms sea view

Κύπρου 38 50Sqm,B2family 2rooms sea view

Ubytování (Apartmán) Κύπρου 38 50Sqm,B2family 2rooms sea view. Κύπρου 38 50Sqm, B2family 2rooms sea view, a property with a garden and a terrace, is set in Igoumenitsa, 6 km from Pandosia, 9 km from Titani, as well as... Ubytování Κύπρου 38 50Sqm,B2family 2rooms sea view se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

"Elegant & Quiet House"

"Elegant & Quiet House"

Ubytování (Apartmán) "Elegant & Quiet House". Featuring garden views, "Elegant & Quiet House" provides accommodation with a garden and a balcony, around 24 km from Titani. Ubytování "Elegant & Quiet House" se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa di campagna

casa di campagna

Ubytování (Vila) casa di campagna. Located 22 km from Pandosia, 24 km from Titani and 25 km from Doliani Castle, casa di campagna provides accommodation set in Igoumenitsa. Ubytování casa di campagna se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chantzara Maria ,for 5, family apart 50 sqm.2 studios, balconies sea view 40 m. harbor , heart city, flats to let

Chantzara Maria ,for 5, family apart 50 sqm.2 studios, balconies sea view 40 m. harbor , heart city, flats to let

Ubytování (Apartmán) Chantzara Maria ,for 5, family apart 50 sqm.2 studios, balconies sea view 40 m. harbor , heart city, flats to let. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Chantzara Maria, for 5, family apart 50 sqm.2 studios, balconies sea view 40 m. Ubytování Chantzara Maria ,for 5, family apart 50 sqm.2 studios, balconies sea view 40 m. harbor , heart city, flats to let se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TO PATRIKO - APARTMENTS FOR RENT

TO PATRIKO - APARTMENTS FOR RENT

Ubytování (Apartmány) TO PATRIKO - APARTMENTS FOR RENT. Situated 6 km from Pandosia, TO PATRIKO - APARTMENTS FOR RENT offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování TO PATRIKO - APARTMENTS FOR RENT se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family House with Garden and Playground

Family House with Garden and Playground

Ubytování (Prázdninový dům) Family House with Garden and Playground. Boasting garden views, Family House with Garden and Playground offers accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from Titani. Ubytování Family House with Garden and Playground se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus).

Sotos Home - Luxury Residense

Sotos Home - Luxury Residense

Ubytování (Apartmán) Sotos Home - Luxury Residense. Sotos Home - Luxury Residense is an accommodation situated in Igoumenitsa, 6 km from Pandosia and 7 km from Doliani Castle. Ubytování Sotos Home - Luxury Residense se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALEKA KOTSI ROOMS

ALEKA KOTSI ROOMS

Ubytování (Apartmán) ALEKA KOTSI ROOMS. ALEKA KOTSI ROOMS features a terrace, as well as accommodation with a kitchenette in Igoumenitsa, 5 km from Pandosia. Free WiFi is featured. Ubytování ALEKA KOTSI ROOMS se nachází ve městě Igumenica (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Igumenica

Město Igumenica se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Igumenica.