Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hrušky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hrušky

Apartmán Hrušky

9,7

Apartmán Hrušky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hrušky. Apartmán Hrušky nabízí ubytování s terasou a plně vybavenou kuchyní. Tento apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmán Hrušky se nachází ve městě Hrušky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hrušky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Hrušky momentálně evidujeme 5 recenzí.

Kulturně Společenské Centrum

9

Kulturně Společenské Centrum

Ubytování (Penzion) Kulturně Společenské Centrum. Kulturně společenské centrum se nachází v obci Hrušky a nabízí Wi-Fi zdarma a pokoje s klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Kulturně Společenské Centrum se nachází ve městě Hrušky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Kulturně Společenské Centrum má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Kulturně Společenské Centrum momentálně evidujeme 28 recenzí.

Bed&Breakfast Eurobit

8,7

Bed&Breakfast Eurobit

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Eurobit. Bed&Breakfast Eurobit se nachází na čerpací stanici v Hruškách, 24 km od Mikulova a 43 km od rakouského města Laa an der Thaya. Ubytování Bed&Breakfast Eurobit se nachází ve městě Hrušky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bed&Breakfast Eurobit má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Bed&Breakfast Eurobit momentálně evidujeme 95 recenzí.