Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hrušky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hrušky

Ubytování Hrušky

9,8

Ubytování Hrušky

UbytováníUbytování Hrušky. Ubytování Hrušky se nachází v Hruškách, 19 km od zámku Lednice a 17 km od Minaretu. Nabízí gril a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Ubytování Hrušky se nachází ve městě Hrušky (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Hrušky

9,7

Apartmán Hrušky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hrušky. Apartmán Hrušky nabízí ubytování s terasou a plně vybavenou kuchyní. Tento apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmán Hrušky se nachází ve městě Hrušky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Hrušky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Hrušky momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Hrušky

9,7

Apartmány Hrušky

UbytováníApartmány Hrušky. Apartmány Hrušky se nachází v Hruškách a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a barem. Ubytování Apartmány Hrušky se nachází ve městě Hrušky (Česko - Jihomoravský kraj).

Bed&Breakfast Eurobit

8,7

Bed&Breakfast Eurobit

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Eurobit. Bed&Breakfast Eurobit se nachází na čerpací stanici v Hruškách, 24 km od Mikulova a 43 km od rakouského města Laa an der Thaya. Ubytování Bed&Breakfast Eurobit se nachází ve městě Hrušky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Bed&Breakfast Eurobit má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Bed&Breakfast Eurobit momentálně evidujeme 95 recenzí.