Hledat

Ubytování

Ubytování město Hrubá Borša

Ve městě Hrubá Borša (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hrubá Borša

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hrubá Borša

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

9,6

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

Ubytování (Penzion) Luxury private house next to Senec, close to Bratislava. Luxury private house next to Senec, close to Bratislava se nachází v obci Hrubá Borša v budově z roku 2015 a nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Luxury private house next to Senec, close to Bratislava se nachází ve městě Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury private house next to Senec, close to Bratislava má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Luxury private house next to Senec, close to Bratislava momentálně evidujeme 8 recenzí.

GOLF DOM 3x3

GOLF DOM 3x3

Ubytování (Prázdninový dům) GOLF DOM 3x3. GOLF DOM 3x3 is situated in Hrubá Borša and offers a garden, a bar and barbecue facilities. The property has lake views and is 36 km from Dunajská Streda. Ubytování GOLF DOM 3x3 se nachází ve městě Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům GOLF DOM 3x3 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Hrubá Borša

Město Hrubá Borša se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Hrubá Borša.