Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hovorany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hovorany

Rodinný penzion Kohoutek

10

Rodinný penzion Kohoutek

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Kohoutek. Rodinný penzion Kohoutek se nachází v Hovoranech a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Rodinný penzion Kohoutek se nachází ve městě Hovorany (Česko - Jihomoravský kraj).

Za kapličků

9,8

Za kapličků

Ubytování (Venkovský dům) Za kapličků. Venkovský dům Za kapličků se nachází v Hovoranech a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Za kapličků se nachází ve městě Hovorany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Za kapličků má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Za kapličků momentálně evidujeme 11 recenzí.

Sklipek U Tomáša

9,7

Sklipek U Tomáša

Ubytování (Prázdninový dům) Sklipek U Tomáša. Sklípek U Tomáša se nachází v Hovoranech a nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sklipek U Tomáša se nachází ve městě Hovorany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Sklipek U Tomáša má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Sklipek U Tomáša momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion u sklepů

9,3

Penzion u sklepů

Ubytování (Penzion) Penzion u sklepů. Penzion u Sklepů v Hovoranech nabízí 3hvězdičkové ubytování se společenskou místností. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Penzion u sklepů se nachází ve městě Hovorany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u sklepů má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion u sklepů momentálně evidujeme 108 recenzí.

Penzion Orion Hovorany

9,2

Penzion Orion Hovorany

Ubytování (Penzion) Penzion Orion Hovorany. Penzion Orion Hovorany se nachází ve městě Hovorany a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Orion Hovorany se nachází ve městě Hovorany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Orion Hovorany má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Orion Hovorany momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytování v Hovoranech

9

Ubytování v Hovoranech

UbytováníUbytování v Hovoranech. Ubytování v Hovoranech se nachází v Hovoranech, 39 km od zámku Valtice a 49 km od hradu Špilberk, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Ubytování v Hovoranech se nachází ve městě Hovorany (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion u Machalínků

9

Penzion u Machalínků

Ubytování (Penzion) Penzion u Machalínků. Penzion u Machalínků nabízí gril a terasu v Hovoranech, 1,3 km od vinného sklípku a 50 km od Brna. Ubytování Penzion u Machalínků se nachází ve městě Hovorany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Machalínků má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion u Machalínků momentálně evidujeme 24 recenzí.

Vinný sklep Vinoza v Moravském Toskánsku

Vinný sklep Vinoza v Moravském Toskánsku

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep Vinoza v Moravském Toskánsku. Set in Hovorany, Vinný sklep Vinoza v Moravském Toskánsku nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. 41 km od Mikulova. Ubytování Vinný sklep Vinoza v Moravském Toskánsku se nachází ve městě Hovorany (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán-Hovorany

Apartmán-Hovorany

Ubytování (Apartmán) Apartmán-Hovorany. Located in Hovorany, Apartmán-Hovorany provides accommodation with a terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The property has city... Ubytování Apartmán-Hovorany se nachází ve městě Hovorany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Apartmán-Hovorany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.