Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Holetín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Holetín

Pension Holetín

9,6

Pension Holetín

Ubytování (Venkovský dům) Pension Holetín. Pension Holetín se nachází ve městě Holetín a svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma, možnost bezplatného parkování, 2 venkovní bazény a hřiště. Ubytování Pension Holetín se nachází ve městě Holetín (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Holetín má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Pension Holetín momentálně evidujeme 50 recenzí.

Cena za noc

Cena za noc

Ubytování (Apartmán) Cena za noc. Located in Dolní Holetín in the Pardubice region, Cena za noc has a terrace. Free WiFi is offered. Ubytování Cena za noc se nachází ve městě Holetín (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování Koloniál

Ubytování Koloniál

Ubytování (Apartmány) Ubytování Koloniál. Toto ubytování se nachází 45 km od Hradce Králové. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Koloniál 26 zahrnuje i terasu. Ubytování Ubytování Koloniál se nachází ve městě Holetín (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)