Hledat

Ubytování

Ubytování město Hódmezövásárhely

Ve městě Hódmezövásárhely (Maďarsko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hódmezövásárhely

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hódmezövásárhely

Alföldi Vendégház

9,9

Alföldi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Alföldi Vendégház. Alföldi Vendégház is traditionally decorated house in Hódmezővásárhely, featuring a garden with barbecue facilities and sun beds, as well as table tennis... Ubytování Alföldi Vendégház se nachází ve městě Hódmezövásárhely (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorottya Vendégház

9,6

Dorottya Vendégház

Ubytování (Penzion) Dorottya Vendégház. Dorottya Vendégház offers air-conditioned accommodation in Hódmezővásárhely. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytování Dorottya Vendégház se nachází ve městě Hódmezövásárhely (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ágnes Apartman

9,6

Ágnes Apartman

Ubytování (Apartmány) Ágnes Apartman. Situated in Hódmezővásárhely, 31 km from Makó, Ágnes Apartman features a restaurant and free WiFi. Ubytování Ágnes Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csipkés Apartman

9,6

Csipkés Apartman

Ubytování (Apartmán) Csipkés Apartman. Situated in Hódmezővásárhely in the Csongrád region, Csipkés Apartman features a garden. Ubytování Csipkés Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun City Apartmanházak

9,5

Sun City Apartmanházak

Ubytování (Apartmán) Sun City Apartmanházak. Sun City Apartmanházak is located in Hódmezővásárhely and offers a restaurant and a garden. Ubytování Sun City Apartmanházak se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kentaur Lovaspanzió

9

Kentaur Lovaspanzió

Ubytování (Hotel) Kentaur Lovaspanzió. Kentaur Lovaspanzió is located in Hódmezővásárhely. Providing a restaurant, the property also has a bar, as well as an indoor pool. Ubytování Kentaur Lovaspanzió se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Hotel Ginkgo

8,8

Hotel Ginkgo

Ubytování (Hotel) Hotel Ginkgo. The modern Hotel Ginkgo is located in the centre of Hódmezővásárhely, 30 km from Szeged. It offers air-conditioned rooms and an underground garage. Ubytování Hotel Ginkgo se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kenguru Panzió

8,1

Kenguru Panzió

Ubytování (Hotel) Kenguru Panzió. Kenguru Panzió is located in the centre of Hódmezővásárhely. Featuring free Wi-fi and free parking, it offers an outdoor pool, sauna and sunbeds. Ubytování Kenguru Panzió se nachází ve městě Hódmezövásárhely (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fama

7,8

Hotel Fama

Ubytování (Hotel) Hotel Fama. Hotel Fama se nachází ve městě Hódmezővásárhely. Nabízí klimatizované pokoje, restauraci s barem, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a dobře... Ubytování Hotel Fama se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pelikán

7,3

Hotel Pelikán

Ubytování (Hotel) Hotel Pelikán. Hotel Pelikán is set in a leafy part of Hodmezovasarhely right next to the Török Sándor Spa and the Gyarmati Dezső swimming pool. Ubytování Hotel Pelikán se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsa Rendezvénycsárda

6,4

Rózsa Rendezvénycsárda

Ubytování (Bed and breakfast) Rózsa Rendezvénycsárda. Located in Hódmezővásárhely, 29 km from Orosháza, Rózsa Rendezvénycsárda provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Rózsa Rendezvénycsárda se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz

Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz

Ubytování (Apartmán) Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz. Situated in Hódmezővásárhely, Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Igazgýöngy Vendégház

Igazgýöngy Vendégház

Ubytování (Penzion) Igazgýöngy Vendégház. Igazgýöngy Vendégház has a garden and a terrace in Hódmezővásárhely. Ubytování Igazgýöngy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Ady magánszállás

Ady magánszállás

Ubytování (Apartmán) Ady magánszállás. Ady magánszállás is located in Hódmezővásárhely. The accommodation is 31 km from Makó. Ubytování Ady magánszállás se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Rárósi Vendégház

Rárósi Vendégház

Ubytování (Privát) Rárósi Vendégház. Located in Hódmezővásárhely, 31 km from Orosháza, Rárósi Vendégház provides a garden and free WiFi. The homestay features a terrace. Ubytování Rárósi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hódmezövásárhely

Město Hódmezövásárhely se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Hódmezövásárhely.