Hledat

Ubytování

Ubytování město Hersonissos

Ve městě Hersonissos (Řecko) máme celkem 353 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hersonissos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hersonissos

Georgia Seaside Villa

10

Georgia Seaside Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Georgia Seaside Villa. Located in Hersonissos, just 200 metres from Aposelemis Beach, Georgia Seaside Villa provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Georgia Seaside Villa se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Santa Barbara Herssonisos

10

Villa Santa Barbara Herssonisos

Ubytování (Vila) Villa Santa Barbara Herssonisos. Situated in Hersonissos, Villa Santa Barbara Herssonisos features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytování Villa Santa Barbara Herssonisos se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idolio Suite

9,9

Idolio Suite

Ubytování (Apartmán) Idolio Suite. Located within the Limenas Hersonissou district in Hersonissos, Idolio Suite has air conditioning, a patio, and sea views. Ubytování Idolio Suite se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lemar Luxury Apartments

9,9

Lemar Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Lemar Luxury Apartments. Situated in the Limenas Hersonissou of Hersonissos, 200 metres from Limenas Hersonissou Beach and less than 1 km from Glaros Beach, Lemar Luxury Apartments... Ubytování Lemar Luxury Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonia Center II

9,9

Sonia Center II

Ubytování (Apartmán) Sonia Center II. In the heart of Hersonissos, set within a short distance of Limenas Hersonissou Beach and Sarandaris Cape Beach, Sonia Center II offers free WiFi, air... Ubytování Sonia Center II se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danae Villas

9,9

Danae Villas

Ubytování (Vila) Danae Villas. Enjoying an elevated position with views over Limenas Hersonissou, Danae is a complex of 4 modernly decorated villas each with a private swimming pool and... Ubytování Danae Villas se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Villa Feronia

9,8

Villa Feronia

Ubytování (Apartmány) Villa Feronia. Villa Feronia se nachází v letovisku Anissaras a nabízí ubytování v apartmánech, zahradu, sezónní venkovní bazén s protiproudem a altán s vířivkou pro 6... Ubytování Villa Feronia se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pandora Villas

9,8

Pandora Villas

Ubytování (Vila) Pandora Villas. Elegantní vily Pandora se nacházejí uprostřed palmové zahrady, 400 metrů od centra vesnice Piskopiano a 1,5 km od pláže Sarandaris. Ubytování Pandora Villas se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Crest Villa

9,8

Golden Crest Villa

Ubytování (Vila) Golden Crest Villa. Located in Hersonissos, Golden Crest Villa provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Golden Crest Villa se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Nissos Home

9,8

Nissos Home

Ubytování (Prázdninový dům) Nissos Home. In the centre of Hersonissos, located within a short distance of Glaros Beach and Golden Beach, Nissos Home offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování Nissos Home se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonia Center I

9,8

Sonia Center I

Ubytování (Apartmán) Sonia Center I. Right in the heart of Hersonissos, situated within a short distance of Limenas Hersonissou Beach and Sarandaris Cape Beach, Sonia Center I offers free... Ubytování Sonia Center I se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anissa Elegant Home

9,7

Anissa Elegant Home

Ubytování (Vily) Anissa Elegant Home. Situated in Hersonissos, 800 metres from Analipsi Beach and 1. Ubytování Anissa Elegant Home se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aroma Villas

9,7

Aroma Villas

Ubytování (Vily) Aroma Villas. Aroma Villas boasts a tranquil location on a hillslope on the outskirts of Hersonissos with panoramic views over the Aegean Sea. Aquaworld Aquarium is 2. Ubytování Aroma Villas se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aris Studios

9,7

Aris Studios

Ubytování (Aparthotel) Aris Studios. Studia Aris se nacházejí pouhých 20 metrů od pláže krétského města Hersonissos a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Aris Studios se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Arlen Beach Hotel

9,7

Arlen Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Arlen Beach Hotel. Arlen Beach Hotel se nachází v letovisku Limenas Hersonissou na Krétě, přímo u pláže. Ubytování Arlen Beach Hotel se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Arion Stables & Apartments

9,6

Arion Stables & Apartments

Ubytování (Apartmán) Arion Stables & Apartments. Featuring a restaurant, a bar, and a shared lounge, Arion Stables & Apartments provides accommodation in Hersonissos with free WiFi and garden views. Ubytování Arion Stables & Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilot's Villas Luxury Suites

9,6

Pilot's Villas Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) Pilot's Villas Luxury Suites. Pilot's Villas is a complex of newly built luxury suites, maisonettes and studios, situated in the heart of the traditional village of Koutouloufari in... Ubytování Pilot's Villas Luxury Suites se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Petra Beach Hotel

9,6

Petra Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Petra Beach Hotel. Petra Beach Hotel se nachází na pobřežní silnici Hersonissos. Ubytování Petra Beach Hotel se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Cleopatra Apartments

9,6

Cleopatra Apartments

Ubytování (Aparthotel) Cleopatra Apartments. Komplex apartmánů a studií Cleopatra Apartments se nachází v letovisku Hersonissos a nabízí sladkovodní bazén obklopený bezplatnými lehátky, bar u bazénu,... Ubytování Cleopatra Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Sea Breeze Karma Apartment

9,6

Sea Breeze Karma Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Breeze Karma Apartment. Apartmán Sea Breeze Karma se nachází v letovisku Hersonissos, 500 metrů od akvária Aquaworld a 1,9 km od muzea Lixnostatis Folk. Ubytování Sea Breeze Karma Apartment se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cretan Beachfront Villas

9,6

Cretan Beachfront Villas

Ubytování (Vila) Cretan Beachfront Villas. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Cretan Beachfront Villas is set in Hersonissos. Ubytování Cretan Beachfront Villas se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Kahlua Bay Apartments

9,6

Kahlua Bay Apartments

Ubytování (Apartmány) Kahlua Bay Apartments. Located 60 metres from Analipsi Beach, Kahlua Bay Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Kahlua Bay Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Nana Princess Suites Villas & Spa

9,6

Nana Princess Suites Villas & Spa

Ubytování (Rezort) Nana Princess Suites Villas & Spa. Nana Princess Suites Villas & Spa je rezort situovaný v Hersonissosu. Nabízí 2 venkovní bazény, špičkové wellness centrum a fitcentrum a 3 restaurace. Ubytování Nana Princess Suites Villas & Spa se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

View Villas

9,6

View Villas

Ubytování (Apartmány) View Villas. View Villas se nachází 150 metrů od pláže Hersonissos a nabízí bazén a snack bar u bazénu. Ubytování View Villas se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Koutouloufari Village Holiday Club

9,5

Koutouloufari Village Holiday Club

Ubytování (Hotel) Koutouloufari Village Holiday Club. Koutouloufari Village Holiday Club is located in the amphitheatrically built village of Koutouloufari, above Hersonisos Port and near the foot of the... Ubytování Koutouloufari Village Holiday Club se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

VillaBayViewCrete

9,5

VillaBayViewCrete

Ubytování (Prázdninový dům) VillaBayViewCrete. Featuring a balcony with garden views, and a bar and barbecue facilities, VillaBayViewCrete can be found in Hersonissos, close to Sarandaris Cape Beach and... Ubytování VillaBayViewCrete se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Crete

9,5

Villa Crete

Ubytování (Vila) Villa Crete. Offering a private heated jetted pool and a children's pool, Villa Crete is located in Hersonissos Town. Ubytování Villa Crete se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elychryson

9,5

Elychryson

Ubytování (Aparthotel) Elychryson. Aparthotel Elychryson se nachází 200 metrů od akvária Aquaworld, 2,2 km od lidového muzea Lixnostatis, a nabízí apartmány s kuchyňským koutem a zdarma... Ubytování Elychryson se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Idillion

9,5

Idillion

Ubytování (Apartmány) Idillion. Featuring a garden and sun terrace, Idillion is a self-catering accommodation in the popular resort town of Hersonissos, on the island of Crete. Ubytování Idillion se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crete Golf Club Hotel

9,5

Crete Golf Club Hotel

Ubytování (Hotel) Crete Golf Club Hotel. Crete Golf Club Hotel is situated at The Crete Golf Club, an 18-hole Championship course in Hersonissos, 1. Ubytování Crete Golf Club Hotel se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bianca (Adults Only)

9,4

Casa Bianca (Adults Only)

Ubytování (Hotel) Casa Bianca (Adults Only). Offering an outdoor pool and unobstructed views of the Cretan Sea, Casa Bianca is located in the Koutouloufari village in Hersonissos. Ubytování Casa Bianca (Adults Only) se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Alma Villa

9,4

Alma Villa

Ubytování (Vila) Alma Villa. Situated within the Anissaras district in Hersonissos, Alma Villa has air conditioning, a balcony, and lake views. Ubytování Alma Villa se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evalia Apartments

9,4

Evalia Apartments

Ubytování (Apartmány) Evalia Apartments. Apartmány/studia Evalia se nacházejí ve vesnici Annissaras a nabízejí venkovní bazén se sluneční terasou a barem, vybavený balkon s výhledem na Krétské... Ubytování Evalia Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Bella Vista Apartments

9,4

Bella Vista Apartments

Ubytování (Aparthotel) Bella Vista Apartments. Situated 100 metres from Hersonissos central square, Bella Vista features a pool with hydromassage jets and a restaurant. Ubytování Bella Vista Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Olympic Star

9,4

Olympic Star

Ubytování (Aparthotel) Olympic Star. Olympic Star se nachází jen 120 metrů od pláže Glaros v letovisku Hersonissos a nabízí venkovní bazén s lehátky a snack bar. Ubytování Olympic Star se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thalia deco City & Beach Hotel

9,3

Thalia deco City & Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Thalia deco City & Beach Hotel. Thalia deco City & Beach Hotel is on the east side of Hersonissos, within 500 metres from the town centre, 70 metres from the sea, and only a 10-minute... Ubytování Thalia deco City & Beach Hotel se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

The Z Club - New Generation Hotel

9,3

The Z Club - New Generation Hotel

Ubytování (Hotel) The Z Club - New Generation Hotel. Nestled in the heart of Hersonissos, just a short stroll from the beach, Cook’s Club Hersonissos Crete +16 boasts an outdoor swimming pool, an escape room,... Ubytování The Z Club - New Generation Hotel se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Floral Hotel

9,3

Floral Hotel

Ubytování (Hotel) Floral Hotel. Floral Hotel se nachází v centru města Hersonissos, pouhých 150 metrů od pláže, a poskytuje sdílený bazén a pokoje s balkonem s výhledem na hory a na... Ubytování Floral Hotel se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Elia & Tina Apartments

9,3

Elia & Tina Apartments

Ubytování (Aparthotel) Elia & Tina Apartments. Villa Elia & Tina se nachází ve městě Hersonissos, 200 metrů od pláže. Ubytování Elia & Tina Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Ble Island

9,3

Ble Island

Ubytování (Aparthotel) Ble Island. Aparthotel Ble Island se nachází v Analipsis ve městě Hersonissos. Nabízí zahradu a venkovní bazén. Ubytování Ble Island se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorian Boutique Apartments

9,3

Dorian Boutique Apartments

Ubytování (Aparthotel) Dorian Boutique Apartments. Dorian Apartments se nacházejí v centru města Hersonissos, pouhých 50 metrů od pláže. Ubytování Dorian Boutique Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Medusa Villa

9,3

Medusa Villa

Ubytování (Aparthotel) Medusa Villa. Medusa Villa se nachází v malebné vesničce Old Hersonissos, 800 metrů od krétského golfové hřiště. Ubytování Medusa Villa se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Happiness Apartments

9,3

Happiness Apartments

Ubytování (Apartmány) Happiness Apartments. Featuring air conditioning, Happiness Apartments offers accommodation in Hersonissos. Aquaworld Aquarium is 500 metres away. Ubytování Happiness Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Heaven

9,3

Blue Heaven

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Heaven. Situated in Hersonissos, within 200 metres of Analipsi Beach and 200 metres of Anissaras Main Beach, Blue Heaven offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Blue Heaven se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella Island Luxury Resort & Spa (Adults Only)

9,3

Stella Island Luxury Resort & Spa (Adults Only)

Ubytování (Rezort) Stella Island Luxury Resort & Spa (Adults Only). Stella Island Luxury Resort & Spa (Adults Only) se nachází v oblasti Analipsi, 300 metrů od písečné pláže a 5 km od města Hersonissos. Ubytování Stella Island Luxury Resort & Spa (Adults Only) se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Irini Apartments

9,3

Irini Apartments

Ubytování (Aparthotel) Irini Apartments. Tento studiový/apartmánový komplex se nachází jen 50 metrů od pláže ve městě Hersonissos a nabízí prostorné pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a... Ubytování Irini Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Renata Mare Beachside Studios

9,3

Renata Mare Beachside Studios

Ubytování (Apartmány) Renata Mare Beachside Studios. Set in Hersonissos, near Aquaworld Aquarium and Lixnostatis Folk Museum, features free WiFi. Ubytování Renata Mare Beachside Studios se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sonia

9,3

Villa Sonia

Ubytování (Aparthotel) Villa Sonia. Villa Sonia se nachází přímo u pláže a pouhých 200 metrů od konferenčního centra v pulzujícím letovisku Hersonissos. Ubytování Villa Sonia se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Aspri Petra Apartments

9,2

Aspri Petra Apartments

Ubytování (Aparthotel) Aspri Petra Apartments. Aspri Petra Apartments se nachází pouhých 10 minut chůze od pláže letoviska Analipsi. Ubytování Aspri Petra Apartments se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta).

Lyttos Beach

9,2

Lyttos Beach

Ubytování (Rezort) Lyttos Beach. Lyttos Beach se nachází přímo na pláži oceněné Modrou vlajkou v obci Anissaras. Ubytování Lyttos Beach se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Suites

9,2

Home Suites

Ubytování (Apartmány) Home Suites. Home Suites jsou apartmá a apartmány s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady a na hory situované v domě uprostřed zeleně ve... Ubytování Home Suites se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hersonissos

Město Hersonissos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 353 hotelů a ubytování ve městě Hersonissos.