Hledat

Ubytování

Ubytování město Hergiswil

Ve městě Hergiswil (Švýcarsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nidwalden

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nidwalden

Elfe-Apartments FerienMietWohnungen

9,7

Elfe-Apartments FerienMietWohnungen

Ubytování (Apartmány) Elfe-Apartments FerienMietWohnungen. Elfe Ferienapartment is located in the centre of Emmetten, 200 metres from the Waldi-Kalthütte Gondola Lift. Ubytování Elfe-Apartments FerienMietWohnungen se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mansalo

9,6

Apartment Mansalo

Ubytování (Apartmán) Apartment Mansalo. Situated in Emmetten in the Nidwalden region, Apartment Mansalo has a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Mansalo se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Honegg

9,5

Hotel Villa Honegg

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Honegg. Tato vila z počátku 20. století se nachází na hoře Bürgenstock. Nabízí luxusní pokoje s balkonem a vyhřívaný nekonečný bazén s výhledem na jezero Lucerne. Ubytování Hotel Villa Honegg se nachází ve městě Ennetbürgen (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique-Hotel Schlüssel

9,4

Boutique-Hotel Schlüssel

Ubytování (Hotel) Boutique-Hotel Schlüssel. Located in Beckenried at Lake Lucerne, Boutique-Hotel Schlüssel offers rooms of unique charm in a historic building dating back to 1820. Ubytování Boutique-Hotel Schlüssel se nachází ve městě Beckenried (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Bahnhöfli Dallenwil

9,4

Gasthaus Bahnhöfli Dallenwil

Ubytování (Apartmán) Gasthaus Bahnhöfli Dallenwil. Gasthaus Bahnhöfli Dallenwil is situated in Dallenwil and offers a restaurant and a garden. Ubytování Gasthaus Bahnhöfli Dallenwil se nachází ve městě Dallenwil (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa

9,4

Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa

Ubytování (Hotel) Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa. Waldhotel & Spa se nachází na hoře Bürgenberg, 450 metrů nad Lucernským jezerem, v rezortu Bürgenstock. Ubytování Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa

9,3

Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa

Ubytování (Rezort) Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa. Tento 5hvězdičkový hotel se nachází 450 metrů nad Lucernským jezerem v kantonu Nidwalden nedaleko Lucernu a nabízí moderní a komfortní ubytování v tradiční... Ubytování Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Kreuz

9,3

Gasthaus zum Kreuz

Ubytování (Hotel) Gasthaus zum Kreuz. Gasthaus zum Kreuz is offering accommodation in Dallenwil. Featuring an ATM, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Gasthaus zum Kreuz se nachází ve městě Dallenwil (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Hotel Nidwaldnerhof

9,3

Superior Hotel Nidwaldnerhof

Ubytování (Hotel) Superior Hotel Nidwaldnerhof. Superior Hotel Nidwaldnerhof stojí v městečku Beckenried, přímo na břehu Lucernského jezera. Ubytování Superior Hotel Nidwaldnerhof se nachází ve městě Beckenried (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant zum Beck

9,2

Hotel & Restaurant zum Beck

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant zum Beck. Situated in Stansstad, next to the landing stage at Lake Lucerne, Hotel & Restaurant zum Beck offers a comfortable restaurant with a terrace, and rooms... Ubytování Hotel & Restaurant zum Beck se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel

9,2

Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel

Ubytování (Rezort) Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel. Bürgenstock Hotels & Resorts - Palace Hotel se nachází v obci Bürgenberg v kantonu Nidwalden, nedaleko Lucernu a 450 metrů nad Lucernským jezerem, a nabízí... Ubytování Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aiola Lake Lodge

9,2

Aiola Lake Lodge

Ubytování (Privát) Aiola Lake Lodge. Aiola Lake Lodge is situated in Stansstad and offers a bar and a terrace. The property is 43 km from Zug, and complimentary private parking is available. Ubytování Aiola Lake Lodge se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Arviblick

9,2

Berggasthaus Arviblick

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthaus Arviblick. Set in Wirzweli, Berggasthaus Arviblick features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. The inn has family rooms. Ubytování Berggasthaus Arviblick se nachází ve městě Wirzweli (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BellaVista

9,1

BellaVista

Ubytování (Apartmány) BellaVista. The BellaVista is located 400 metres above Lake Lucerne and 1 km from the centre of Emmetten. Free WiFi is provided. Ubytování BellaVista se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hegglistrasse 9.2

9,1

Apartment Hegglistrasse 9.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Hegglistrasse 9.2. Located in Buochs in the Nidwalden region, Apartment Hegglistrasse 9.2 has a terrace and lake views. Ubytování Apartment Hegglistrasse 9.2 se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ob Vierwaldstättersee

9

Ob Vierwaldstättersee

Ubytování (Apartmán) Ob Vierwaldstättersee. Boasting private pool, Ob Vierwaldstättersee is situated on the beachfront in Emmetten. Ubytování Ob Vierwaldstättersee se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Alpenblick Wolfenschiessen

9

Apartment Villa Alpenblick Wolfenschiessen

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Alpenblick Wolfenschiessen. Apartment Villa Alpenblick Wolfenschiessen is located in Wolfenschiessen. The accommodation is 44 km from Rigi Kaltbad. The kitchenette comes with a... Ubytování Apartment Villa Alpenblick Wolfenschiessen se nachází ve městě Wolfenschiessen (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BellaRosa

9

BellaRosa

Ubytování (Apartmány) BellaRosa. Located 400 metres above Lake Lucerne, these spacious apartments feature a balcony with panoramic views over the lake and the surrounding mountains. Ubytování BellaRosa se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Hotels & Resort - Taverne 1879

9

Bürgenstock Hotels & Resort - Taverne 1879

Ubytování (Hotel) Bürgenstock Hotels & Resort - Taverne 1879. Bürgenstock Hotels & Resorts - Pension Taverne 1879 is set on the Bürgenberg mountain, 450 metres above Lake Lucerne in the canton of Nidwalden near... Ubytování Bürgenstock Hotels & Resort - Taverne 1879 se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Winkelried am See

8,7

Hotel Winkelried am See

Ubytování (Hotel) Hotel Winkelried am See. Located right on the shore of Lake Lucerne in Stansstad, next to the landing stage, Hotel Winkelried am See offers 2 elegant restaurants with lakeside... Ubytování Hotel Winkelried am See se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Engel

8,7

Hotel Engel

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Engel. Hotel Engel se nachází v obci Emmetten ve středu Švýcarska a nabízí pohodlné, prostě zařízené pokoje. Ubytování Hotel Engel se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone Buochs

8,6

Hotel Krone Buochs

Ubytování (Hotel) Hotel Krone Buochs. Moderní Hotel Krone Buochs ​​je vzdálený pouhých 5 minut chůze od jezera Lucerne a přístaviště trajektů Buochs. Ubytování Hotel Krone Buochs se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seerausch Swiss Quality Hotel

8,4

Seerausch Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Seerausch Swiss Quality Hotel. Hotel Seerausch se nachází ve městě Beckenried, přímo na pobřeží Lucernského jezera. Nabízí panoramatický výhled na jezero a hory. Ubytování Seerausch Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Beckenried (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rigiblick am See

8,1

Rigiblick am See

Ubytování (Penzion) Rigiblick am See. Rigiblick am See se nachází na břehu jezera Lucerne v obci Buochs. Ubytování Rigiblick am See se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Rössli

8,1

Hotel & Restaurant Rössli

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Rössli. Stansstad’s Hotel & Restaurant Rössli is located 100 metres from Lake Lucerne’s southern shore. Ubytování Hotel & Restaurant Rössli se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick Höhenhotel

8

Seeblick Höhenhotel

Ubytování (Hotel) Seeblick Höhenhotel. The Hotel SEEBLiCK in Emmetten is situated on a sunny terrace above Lake Lucerne. Ubytování Seeblick Höhenhotel se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Baumgarten

7,9

Seehotel Baumgarten

Ubytování (Hotel) Seehotel Baumgarten. The Seehotel Baumgarten is located amid a large park with a beach on Lake Lucerne, at the foot of the Bürgenstock Mountain. Ubytování Seehotel Baumgarten se nachází ve městě Kehrsiten (Švýcarsko - Lucern).

Gästehaus Baumgarten

7,8

Gästehaus Baumgarten

Ubytování (Penzion) Gästehaus Baumgarten. Gästehaus Baumgarten se nachází přímo u Lucernského jezera. Nabízí soukromé přístavní molo a soukromou pláž. Ubytování Gästehaus Baumgarten se nachází ve městě Kehrsiten (Švýcarsko - Lucern).

Hotel Burestadl

6,9

Hotel Burestadl

Ubytování (Hotel) Hotel Burestadl. Located in Buochs, Hotel Restaurant Burestadl overlooks Lake Lucerne and offers panoramic views of the mountains. Ubytování Hotel Burestadl se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Annex

Apartment Annex

Ubytování (Apartmán) Apartment Annex. Apartment Annex is located in Emmetten. The accommodation is 48 km from Rigi Kaltbad, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Apartment Annex se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hegglistrasse 9.1

Apartment Hegglistrasse 9.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Hegglistrasse 9.1. Located in Buochs in the Nidwalden region, Apartment Hegglistrasse 9.1 features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Hegglistrasse 9.1 se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Residences Suites

Bürgenstock Residences Suites

Ubytování (Apartmány) Bürgenstock Residences Suites. Located in Bürgenstock, Bürgenstock Residences Suites feature accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování Bürgenstock Residences Suites se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 48 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klewenalp Ausflugs-Ski-Pistenhotel Klewenstock

Klewenalp Ausflugs-Ski-Pistenhotel Klewenstock

Ubytování (Hotel) Klewenalp Ausflugs-Ski-Pistenhotel Klewenstock. Situated within 10 km of Klewenalp, Klewenalp Ausflugs-Ski-Pistenhotel Klewenstock in Beckenried provides a garden, as well as free WiFi. Ubytování Klewenalp Ausflugs-Ski-Pistenhotel Klewenstock se nachází ve městě Beckenried (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilgerhaus Maria-Rickenbach

Pilgerhaus Maria-Rickenbach

Ubytování (Hotel) Pilgerhaus Maria-Rickenbach. Boasting a restaurant, garden, terrace and free WiFi, Pilgerhaus Maria-Rickenbach is set in Niederrickenbach, 300 metres from Musenalpbahn. Ubytování Pilgerhaus Maria-Rickenbach se nachází ve městě Niederrickenbach (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Treblani

Apartment Treblani

Ubytování (Apartmán) Apartment Treblani. Apartment Treblani is situated in Emmetten. The accommodation is 48 km from Rigi Kaltbad, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartment Treblani se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bennico

Apartment Bennico

Ubytování (Apartmán) Apartment Bennico. Situated in Emmetten in the Nidwalden region, Apartment Bennico features a patio. Ubytování Apartment Bennico se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Flodana

Apartment Flodana

Ubytování (Apartmán) Apartment Flodana. Located in Emmetten in the Nidwalden region, Apartment Flodana features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Flodana se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ladasa

Apartment Ladasa

Ubytování (Apartmán) Apartment Ladasa. Apartment Ladasa is located in Emmetten. The accommodation is 48 km from Rigi Kaltbad, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Apartment Ladasa se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse apartment in the heart of Swiss Alps

Penthouse apartment in the heart of Swiss Alps

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartment in the heart of Swiss Alps. Penthouse apartment in the heart of Swiss Alps is located in Wirzweli and offers a terrace. Ubytování Penthouse apartment in the heart of Swiss Alps se nachází ve městě Wirzweli (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Apartment in Wirzweli near Forest

Luxurious Apartment in Wirzweli near Forest

Ubytování (Apartmán) Luxurious Apartment in Wirzweli near Forest. Luxurious Apartment in Wirzweli near Forest is set in Wirzweli. The accommodation is 49 km from Rigi Kaltbad. Ubytování Luxurious Apartment in Wirzweli near Forest se nachází ve městě Wirzweli (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Celica

Apartment Celica

Ubytování (Apartmán) Apartment Celica. Apartment Celica se nachází v Emmettenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Celica se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden).

Apartment Ramabrice

Apartment Ramabrice

Ubytování (Apartmán) Apartment Ramabrice. Set in Emmetten in the Nidwalden region, Apartment Ramabrice features a patio. Ubytování Apartment Ramabrice se nachází ve městě Emmetten (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)