Hledat

Ubytování

Ubytování město Heraklio

Ve městě Heraklio (Řecko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Heraklio

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Heraklio

Joanna Palace

10

Joanna Palace

Ubytování (Vily) Joanna Palace. Set in Áyios Síllas, 46 km from Malia, Joanna Palace Club Resort Heraklion offers free bikes and free WiFi. Ubytování Joanna Palace se nachází ve městě Áyios Síllas (Řecko - Kréta).

Chrisanthi Elegant Home

10

Chrisanthi Elegant Home

Ubytování (Vila) Chrisanthi Elegant Home. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Chrisanthi Elegant Home is located in Pitsidia. Ubytování Chrisanthi Elegant Home se nachází ve městě Pitsidia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central, Cozy Apartment

10

Central, Cozy Apartment

Ubytování (Apartmán) Central, Cozy Apartment. Within 1.6 km of Amoudara Beach and 1.3 km of Heraklion Venetian Harbour, Central, Cozy Apartment offers free WiFi and a fitness centre. Ubytování Central, Cozy Apartment se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helidoni Hill seaview family villa

10

Helidoni Hill seaview family villa

Ubytování (Vila) Helidoni Hill seaview family villa. Set in Palaiokastro, 2.8 km from Amoudara Beach and 3 km from Fraskia Beach, Helidoni Hill seaview family villa offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytování Helidoni Hill seaview family villa se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arena's Place

10

Arena's Place

Ubytování (Apartmán) Arena's Place. Set in Tympáki, 2.1 km from Katalyki Beach and 2.2 km from Afratia Beach, Arena's Place offers air conditioning. Ubytování Arena's Place se nachází ve městě Tympáki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AMAROK maison

10

AMAROK maison

Ubytování (Apartmán) AMAROK maison. Located in Heraklio Town, 3 km from Amoudara Beach and 1. Ubytování AMAROK maison se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Effie's house

10

Effie's house

Ubytování (Prázdninový dům) Effie's house. Featuring garden views, Effie's house features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Avlaki Beach. Ubytování Effie's house se nachází ve městě Sísion (Řecko - Kréta).

Beach Front Condo South Crete

10

Beach Front Condo South Crete

Ubytování (Apartmán) Beach Front Condo South Crete. Set in Kali Limenes, just 2.4 km from Agiofarago Gorge, Beach Front Condo South Crete offers beachfront accommodation with a restaurant, ski-to-door... Ubytování Beach Front Condo South Crete se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront Apartment in City Center

10

Seafront Apartment in City Center

Ubytování (Apartmán) Seafront Apartment in City Center. Featuring sea views, Seafront Apartment in City Center provides accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Heraklion Venetian... Ubytování Seafront Apartment in City Center se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympias Studio

10

Olympias Studio

Ubytování (Penzion) Olympias Studio. Located in Pitsidia, 1.8 km from Kommos Beach, Olympias Studio provides accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Olympias Studio se nachází ve městě Pitsidia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Iceberg

10

Villa Iceberg

Ubytování (Vila) Villa Iceberg. Villa Iceberg se nachází v letovisku Kalamaki a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Villa Iceberg se nachází ve městě Kalamaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yuka'House

10

Yuka'House

Ubytování (Prázdninový dům) Yuka'House. Boasting pool views, Yuka'House features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 11 km from Cretaquarium... Ubytování Yuka'House se nachází ve městě Gouves (Řecko - Kréta).

Villa Zeus

10

Villa Zeus

Ubytování (Vila) Villa Zeus. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Zeus is set in Sissi. This villa has a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Villa Zeus se nachází ve městě Sísion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wild Pear Villa

10

Wild Pear Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Wild Pear Villa. Situated in Agia Pelagia, this detached holiday home features a garden with an outdoor pool. Ubytování Wild Pear Villa se nachází ve městě Agia Pelagia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diogenis House

10

Diogenis House

Ubytování (Apartmán) Diogenis House. Diogenis House is set in Moírai. The apartment has access to a restaurant and free WiFi. Ubytování Diogenis House se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House With View

10

House With View

Ubytování (Prázdninový dům) House With View. Situated in Paránimfoi, House With View features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování House With View se nachází ve městě Paránimfoi (Řecko - Kréta).

Chandax luxury villa

10

Chandax luxury villa

Ubytování (Vila) Chandax luxury villa. Set within the Heralkio City Centre district in Heraklio Town, Chandax luxury villa has air conditioning, a patio, and sea views. Ubytování Chandax luxury villa se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Golden Ammos Sea View

10

Villa Golden Ammos Sea View

Ubytování (Apartmán) Villa Golden Ammos Sea View. Villa Golden Ammos Sea View is a beachfront property situated in Kalamaki Heraklion, a few steps from Kalamaki Beach and 700 metres from Afratia Beach. Ubytování Villa Golden Ammos Sea View se nachází ve městě Kalamaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evans 91 Home Houses

10

Evans 91 Home Houses

Ubytování (Apartmány) Evans 91 Home Houses. Set in Heraklio Town, 100 metres from Venetian Walls and 500 metres from Heraklion Archaeological Museum, Stylish & Lux Apartments in City Center features... Ubytování Evans 91 Home Houses se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto lassea

10

Porto lassea

Ubytování (Vila) Porto lassea. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Porto lassea is set in Kali Limenes. Ubytování Porto lassea se nachází ve městě Kaloí Liménes (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Princeps De Cura (Symi Center View)

10

Princeps De Cura (Symi Center View)

Ubytování (Prázdninový dům) Princeps De Cura (Symi Center View). Princeps De Cura (Symi Center View) offers accommodation in Symi, 2.2 km from Symi Port. Ubytování Princeps De Cura (Symi Center View) se nachází ve městě Káto Sími (Řecko - Symi). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urban Living

10

Urban Living

Ubytování (Apartmán) Urban Living. Right in the heart of Heraklio Town, situated within a short distance of Amoudara Beach and Heraklion Venetian Harbour, Urban Living offers free WiFi, air... Ubytování Urban Living se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Endless View Villa

10

Endless View Villa

Ubytování (Vila) Endless View Villa. Located just 2.4 km from Fraskia Beach, Endless View Villa provides accommodation in Palaiokastro with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Endless View Villa se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta).

Marouli's House

10

Marouli's House

Ubytování (Apartmán) Marouli's House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Marouli's House is located in Heraklio Town. The property is 2. Ubytování Marouli's House se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgia Seaside Villa

10

Georgia Seaside Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Georgia Seaside Villa. Located in Hersonissos, just 200 metres from Aposelemis Beach, Georgia Seaside Villa provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Georgia Seaside Villa se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Thallos

10

Villa Thallos

Ubytování (Vila) Villa Thallos. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Thallos is set in Gouves. Ubytování Villa Thallos se nachází ve městě Gouves (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pamela's house

10

Pamela's house

Ubytování (Venkovský dům) Pamela's house. Set in Karteros, less than 1 km from Amnissos Beach and a 13-minute walk from Karteros Beach, Pamela's house offers a garden and air conditioning. Ubytování Pamela's house se nachází ve městě Karteros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasilios Sea View Apartments

10

Vasilios Sea View Apartments

Ubytování (Apartmány) Vasilios Sea View Apartments. Situated a few steps from Mades Beach, Vasilios Sea View Apartments offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Vasilios Sea View Apartments se nachází ve městě Agia Pelagia (Řecko - Kréta).

Sivas Hill Bungalows

10

Sivas Hill Bungalows

Ubytování (Prázdninové domy) Sivas Hill Bungalows. Situated in Sivas Village, Sivas Hill Bungalows offers self-catering units, each with a private pool, a sun terrace and free parking. Ubytování Sivas Hill Bungalows se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Seaside Apartment-George

10

Seaside Apartment-George

Ubytování (Apartmán) Seaside Apartment-George. Set in Kali Limenes, within 2.4 km of Agiofarago Gorge, Seaside Apartment-George offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytování Seaside Apartment-George se nachází ve městě Kaloí Liménes (Řecko - Kréta).

Ioanna's Residence

10

Ioanna's Residence

Ubytování (Apartmán) Ioanna's Residence. Boasting garden views, Ioanna's Residence features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 600 metres from Mades Beach. Ubytování Ioanna's Residence se nachází ve městě Agia Pelagia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Colorful Apartment

10

Colorful Apartment

Ubytování (Apartmán) Colorful Apartment. Right in the centre of Heraklio Town, situated within a short distance of Heraklion Archaeological Museum and Venetian Walls, Colorful Apartment offers... Ubytování Colorful Apartment se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Psaromoura Residence

10

Psaromoura Residence

Ubytování (Vila) Psaromoura Residence. Psaromoura Residence is a beachfront property located in Agia Pelagia Village. It offers views of Agia Pelagia Gulf and free WiFi throughout. Ubytování Psaromoura Residence se nachází ve městě Agia Pelagia (Řecko - Kréta).

Villa Santa Barbara Herssonisos

10

Villa Santa Barbara Herssonisos

Ubytování (Vila) Villa Santa Barbara Herssonisos. Situated in Hersonissos, Villa Santa Barbara Herssonisos features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytování Villa Santa Barbara Herssonisos se nachází ve městě Hersonissos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Home Suite

10

Sea View Home Suite

Ubytování (Apartmán) Sea View Home Suite. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Sea View Home Suite can be found in Hersonissos, close to Aposelemis Beach and 3 km from... Ubytování Sea View Home Suite se nachází ve městě Analipsi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lemoni

10

Villa Lemoni

Ubytování (Vila) Villa Lemoni. Villa Lemoni is a detached villa with a terrace, set in Kamilari. The property features views of the mountain and is 2.3 km from Phaistos. Ubytování Villa Lemoni se nachází ve městě Kamilárion (Řecko - Kréta).

Vineyard Hill Villa

10

Vineyard Hill Villa

Ubytování (Vila) Vineyard Hill Villa. Featuring a garden with an outdoor pool, Vineyard Hill Villa is a detached villa located in Káto Kalésia in the Crete Region. Guests benefit from terrace. Ubytování Vineyard Hill Villa se nachází ve městě Káto Kalésia (Řecko - Kréta).

Raise The Heraklion Project

10

Raise The Heraklion Project

Ubytování (Apartmány) Raise The Heraklion Project. Situated in Heraklio Town, 600 metres from Venetian Walls, Raise The Heraklion Project provides accommodation with free WiFi. Ubytování Raise The Heraklion Project se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Shell

10

Golden Shell

Ubytování (Vila) Golden Shell. Situated in Lygaria, just a few steps from Ligaria Beach, Golden Shell features beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, water sports... Ubytování Golden Shell se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta).

Aris Palace

10

Aris Palace

Ubytování (Vila) Aris Palace. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, barbecue facilities, and a garden, private villa Aris Palace provides accommodation in Elia with free WiFi and... Ubytování Aris Palace se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta).

Peaceful Studio

10

Peaceful Studio

Ubytování (Apartmán) Peaceful Studio. Peaceful Studio at Kokkini Hani features accommodation in Kokkíni Khánion. The property has a garden, as well as a terrace. Guests can enjoy sea views. Ubytování Peaceful Studio se nachází ve městě Kokkíni Khánion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming village house

10

Charming village house

Ubytování (Prázdninový dům) Charming village house. Featuring a garden and a terrace, Charming village house provides accommodation in Archanes with free WiFi and garden views. Ubytování Charming village house se nachází ve městě Archanes (Řecko - Kréta).

Tranquility House

10

Tranquility House

Ubytování (Prázdninový dům) Tranquility House. Tranquility House is located in Livadia and offers a garden and a terrace. Ubytování Tranquility House se nachází ve městě Vathípetron (Řecko - Kréta).

Infinite Blue Apartments

10

Infinite Blue Apartments

Ubytování (Apartmány) Infinite Blue Apartments. Situated in Agia Pelagia in the Crete region and Fraskia Beach reachable within 600 metres, Infinite Blue Apartments features accommodation with free WiFi,... Ubytování Infinite Blue Apartments se nachází ve městě Lygaria (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Light Blue Apartment

10

Light Blue Apartment

Ubytování (Apartmán) Light Blue Apartment. In a central area of Heraklio Town, located within a short distance of Amoudara Beach and Venetian Walls, Light Blue Apartment offers free WiFi, air... Ubytování Light Blue Apartment se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Green House

9,9

Charming Green House

Ubytování (Apartmán) Charming Green House. Set in Agia Pelagia, just 200 metres from Agia Pelagia Beach, Charming Green House offers beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Charming Green House se nachází ve městě Agia Pelagia (Řecko - Kréta).

Coral Sea Apartment

9,9

Coral Sea Apartment

Ubytování (Apartmán) Coral Sea Apartment. Located in Kókkinos Pírgos, a few steps from Kokkinos Pirgos Beach and 400 metres from Katalyki Beach, Coral Sea Apartment offers free WiFi, a terrace and... Ubytování Coral Sea Apartment se nachází ve městě Kókkinos Pírgos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coco Delux Apartment city center of Heraklion

9,9

Coco Delux Apartment city center of Heraklion

Ubytování (Apartmán) Coco Delux Apartment city center of Heraklion. Located in Heraklio Town, 2.1 km from Amoudara Beach, Coco Delux Apartment city center of Heraklion provides accommodation with a terrace, free WiFi and... Ubytování Coco Delux Apartment city center of Heraklion se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfi apartment Kleio

9,9

Comfi apartment Kleio

Ubytování (Apartmán) Comfi apartment Kleio. Located in the centre of Heraklio Town and offering city views, Comfi apartment Kleio offers accommodation with free WiFi, a 5-minute walk from Heraklion... Ubytování Comfi apartment Kleio se nachází ve městě Heráklion (Řecko - Kréta).

Cozy Stone House Hellen

9,9

Cozy Stone House Hellen

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Stone House Hellen. Located in Krousón, Cozy Stone House Hellen provides accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and free shuttle service. Ubytování Cozy Stone House Hellen se nachází ve městě Krousón (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Metaxas

9,9

Villa Metaxas

Ubytování (Vila) Villa Metaxas. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Metaxas is located in Káto Kalésia. Ubytování Villa Metaxas se nachází ve městě Káto Kalésia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)