Hledat

Ubytování

Ubytování město Haraki

Ve městě Haraki (Řecko) máme celkem 77 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Haraki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Haraki

Haraki Stone Apartments

9,9

Haraki Stone Apartments

Ubytování (Apartmány) Haraki Stone Apartments. Set in Haraki in the Rhodes region and Haraki Beach reachable within 300 metres, Haraki Stone Apartments offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Haraki Stone Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Breeze Villa

9,9

Sea Breeze Villa

Ubytování (Vila) Sea Breeze Villa. Situated in Haraki, just a few steps from Kalathos Beach, Sea Breeze Villa features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace... Ubytování Sea Breeze Villa se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki Dream View

9,9

Haraki Dream View

Ubytování (Apartmán) Haraki Dream View. Haraki Dream View jsou klimatizované apartmány situované v Haraki u Egejského moře, jen kousek od pláže a v krátké pěší vzdálenosti od restaurací, kaváren... Ubytování Haraki Dream View se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ANTHOULA'S COMFORT HOME

9,8

ANTHOULA'S COMFORT HOME

Ubytování (Prázdninový dům) ANTHOULA'S COMFORT HOME. Set in Haraki, less than 1 km from Agathi Beach, ANTHOULA'S COMFORT HOME offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování ANTHOULA'S COMFORT HOME se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

G&K Stones Suites

9,8

G&K Stones Suites

Ubytování (Apartmány) G&K Stones Suites. Situated in Haraki in the Rhodes region and Haraki Beach reachable within 300 metres, G&K Stones Suites features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování G&K Stones Suites se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki Blue Pearl

9,8

Haraki Blue Pearl

Ubytování (Apartmán) Haraki Blue Pearl. Steps from the beach, Haraki Blue Pearl is located in Haraki Village. Its air-conditioned studios offer a balcony or terrace with Aegean Sea views. Ubytování Haraki Blue Pearl se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Aethrèa Apartments

9,7

Aethrèa Apartments

Ubytování (Apartmány) Aethrèa Apartments. Only 100 metres from Haraki Beach, Aethrèa Apartments (ex. Voula Studios) is located in a quiet area, on the island of Rhodes. Ubytování Aethrèa Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

traditional villa aphrodite

9,7

traditional villa aphrodite

Ubytování (Vila) traditional villa aphrodite. Set in Haraki, 2.2 km from Kalathos Beach, traditional villa aphrodite offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytování traditional villa aphrodite se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Skizenas Rooms

9,7

Skizenas Rooms

Ubytování (Apartmán) Skizenas Rooms. Just a few metres from the sandy Charaki Beach in Rhodes, the family-run Skizenas Rooms offers apartments with views over the Aegean Sea and Feraclos... Ubytování Skizenas Rooms se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Chara's Sea View House

9,7

Chara's Sea View House

Ubytování (Apartmán) Chara's Sea View House. Located in Haraki, a few steps from Haraki Beach and 300 metres from Kalathos Beach, Chara's Sea View House provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Chara's Sea View House se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Budget Studio 2 - renovated January 2020

9,7

Budget Studio 2 - renovated January 2020

Ubytování (Apartmán) Budget Studio 2 - renovated January 2020. Offering mountain views, Budget Studio 2 - renovated January 2020 is an accommodation situated in Haraki, a few steps from Haraki Beach and 500 metres from... Ubytování Budget Studio 2 - renovated January 2020 se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria

9,6

Villa Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Maria. Situated just 2.1 km from Kalathos Beach, Villa Maria features accommodation in Haraki with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as... Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Villa Haraki Paradise

9,6

Villa Haraki Paradise

Ubytování (Vila) Villa Haraki Paradise. Villa Haraki Paradise se nachází na nábřeží, pouhých 10 metrů od pláže Haraki. Ubytování Villa Haraki Paradise se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haraki Aqua Blue

9,5

Haraki Aqua Blue

Ubytování (Apartmány) Haraki Aqua Blue. Haraki Aqua Blue se nachází přímo na pláži v letovisku Haraki, 21 km od města Faliraki, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vířivku. Ubytování Haraki Aqua Blue se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Georgias Apartments

9,5

Georgias Apartments

Ubytování (Apartmány) Georgias Apartments. Georgia Apartments se nachází jen 10 metrů od pláže v Haraki a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s balkonem s výhledem na Egejské moře a na... Ubytování Georgias Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Paul's Garden Studios

9,5

Paul's Garden Studios

Ubytování (Apartmány) Paul's Garden Studios. Paul's Garden Studios se nacházejí v blízkosti zálivu Haraki a jen 200 metrů od pláže. Ubytování Paul's Garden Studios se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Jack's Rooms

9,4

Jack's Rooms

Ubytování (Apartmány) Jack's Rooms. Jack’s Rooms offers self-catering studios with a balcony enjoying views of the sea and Feraklos Castle. Ubytování Jack's Rooms se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki Beach

9,4

Haraki Beach

Ubytování (Apartmány) Haraki Beach. Tento rodinný hotel se nachází pouhých 10 metrů od pláže v obci Haraki na ostrově Rhodos a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Haraki Beach se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki Villas

9,3

Haraki Villas

Ubytování (Vily) Haraki Villas. Located 200 metres from the beach of Haraki, Haraki Villas offers an outdoor pool and sun terrace. Ubytování Haraki Villas se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki Village

9,3

Haraki Village

Ubytování (Apartmány) Haraki Village. Haraki Village is a small quiet complex offering self-catering accommodation in the fishing village of Haraki. The beach is just a few steps away. Ubytování Haraki Village se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Οssiano Pool Villas

9,3

Οssiano Pool Villas

Ubytování (Vila) Οssiano Pool Villas. Located in Haraki Village, Οssiano Pool Villas offer fully equipped and tastefully decorated units, each with a private pool. Ubytování Οssiano Pool Villas se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Studios and Apartments

9,3

Maria Studios and Apartments

Ubytování (Apartmány) Maria Studios and Apartments. Maria Studios and Apartments se nachází jen 20 metrů od pláže Haraki v Rhodu a 60 metrů od restaurací a barů. Ubytování Maria Studios and Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giannis Apartment,Haraki

9,3

Giannis Apartment,Haraki

Ubytování (Apartmán) Giannis Apartment,Haraki. Situated in Haraki, 60 metres from Haraki Beach and 100 metres from Kalathos Beach, Giannis Apartment, Haraki offers a garden and air conditioning. Ubytování Giannis Apartment,Haraki se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Harriet Studios

9,3

Harriet Studios

Ubytování (Apartmány) Harriet Studios. Harriet Studios se nachází v Haraki, 33 km od města Rhodos, a nabízí klimatizaci a možnost ubytování s domácími mazlíčky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Harriet Studios se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki House

9,2

Haraki House

Ubytování (Prázdninový dům) Haraki House. Prázdninový dům Haraki House se nachází ve vesnici Charaki na ostrově Rhodos a nabízí balkon a přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Haraki House se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Anastasia beach house

9,2

Anastasia beach house

Ubytování (Prázdninový dům) Anastasia beach house. Located in Haraki, a few steps from Haraki Beach, Anastasia beach house provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Anastasia beach house se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Davinci's Studios

9,2

Davinci's Studios

Ubytování (Apartmány) Davinci's Studios. Located 50 metres from Haraki Beach in Rhode, Davinci's Studios offers a restaurant. It offers air-conditioned studios with free WiFi and balcony. Ubytování Davinci's Studios se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Seaside House

9

Relax Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Seaside House. Prázdninový dům Relax Seaside House se nachází v Haraki, 10 metrů od pláže, 34 km od města Rhodos a 25 km od Faliraki, a nabízí ubytování s klimatizací,... Ubytování Relax Seaside House se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agathi Studios

8,9

Agathi Studios

Ubytování (Apartmán) Agathi Studios. Rodinná studia Agathi se nacházejí 500 metrů od pláže Haraki a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem s výhledem na hrad Feraklos... Ubytování Agathi Studios se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Tommy's Rooms

8,7

Tommy's Rooms

Ubytování (Aparthotel) Tommy's Rooms. Overlooking Haraki bay and Lindos Town, family-run Tommy’s Rooms offers rooms with balconies only 80 metres from Haraki Beach. Ubytování Tommy's Rooms se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Alia Luxury Suites

8,6

Alia Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Alia Luxury Suites. Alia Hotel & Suites se nachází 150 metrů od pláže v letovisku Charaki. Ubytování Alia Luxury Suites se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Agathi Paradise Studios

8,6

Agathi Paradise Studios

Ubytování (Apartmán) Agathi Paradise Studios. Set in Haraki, 2.2 km from Kalathos Beach and 2.2 km from Haraki Beach, Agathi Paradise Studios offers free WiFi. Situated 1. Ubytování Agathi Paradise Studios se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Castle View Apartments

8,4

Castle View Apartments

Ubytování (Apartmány) Castle View Apartments. Centrally located in Haraki, Castle View is a minute’s walk from the beach. Ubytování Castle View Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrisanthi Studios

8,4

Chrisanthi Studios

Ubytování (Penzion) Chrisanthi Studios. Set in Haraki, within 600 metres of Haraki Beach and 600 metres of Agathi Beach, Chrisanthi Studios offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Chrisanthi Studios se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Villa Anne

8,3

Villa Anne

Ubytování (Vila) Villa Anne. Set in Haraki, 1.1 km from Kalathos Beach and 1.4 km from Haraki Beach, Villa Anne offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Anne se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki View

7,7

Haraki View

Ubytování (Apartmány) Haraki View. Located 40 metres from Haraki Beach in Rhodos, Haraki View Apartments offers self-catering accommodation with a private balcony or a patio. Ubytování Haraki View se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki View Studio

7,3

Haraki View Studio

Ubytování (Apartmán) Haraki View Studio. Located in Haraki, a few steps from Haraki Beach, Haraki View Studio provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Haraki View Studio se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Electi Apartments

Electi Apartments

Ubytování (Apartmány) Electi Apartments. Located in Haraki, 22 km from Kallithea Rhodes, Electi Apartments provides a terrace and free WiFi. Ubytování Electi Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lene

Villa Lene

Ubytování (Vila) Villa Lene. Situated in Haraki, 1.1 km from Kalathos Beach and 1.4 km from Haraki Beach, Villa Lene offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Lene se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki Beauty

Haraki Beauty

Ubytování (Prázdninový dům) Haraki Beauty. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Haraki Beauty is set in Haraki. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Haraki Beauty se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haraki Beach House

Haraki Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Haraki Beach House. Situated in Haraki, a few steps from Haraki Beach and 400 metres from Kalathos Beach, Haraki Beach House offers a bar and air conditioning. Ubytování Haraki Beach House se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budget Studio 1 - Sea view

Budget Studio 1 - Sea view

Ubytování (Apartmán) Budget Studio 1 - Sea view. Budget Studio 1 - Sea view is a beachfront property situated in Haraki, 60 metres from Haraki Beach and 100 metres from Kalathos Beach. Ubytování Budget Studio 1 - Sea view se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Front Haraki House

Sea Front Haraki House

Ubytování (Prázdninový dům) Sea Front Haraki House. Set in Haraki in the Dodecanese region, Sea Front Haraki House has a patio and garden views. Ubytování Sea Front Haraki House se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Charaki - RHO01040-F

Holiday Home Charaki - RHO01040-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Charaki - RHO01040-F. Set a few steps from Haraki Beach, 400 metres from Kalathos Beach and less than 1 km from Agathi Beach, Holiday Home Charaki - RHO01040-F offers... Ubytování Holiday Home Charaki - RHO01040-F se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fully Equipped Apartment in a Quiet Area

Fully Equipped Apartment in a Quiet Area

Ubytování (Apartmán) Fully Equipped Apartment in a Quiet Area. Boasting a terrace with mountain views, and a garden and barbecue facilities, Fully Equipped Apartment in a Quiet Area can be found in Haraki, close to... Ubytování Fully Equipped Apartment in a Quiet Area se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moonstone Traditional Villa-ge House Masari

Moonstone Traditional Villa-ge House Masari

Ubytování (Prázdninový dům) Moonstone Traditional Villa-ge House Masari. Situated in Haraki, 2.2 km from Kalathos Beach and 2. Ubytování Moonstone Traditional Villa-ge House Masari se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meso Apartments

Meso Apartments

Ubytování (Apartmány) Meso Apartments. Meso Apartments is situated in Haraki. A car rental service is available at the apartment. Ubytování Meso Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Haraki Bay Hotel Apartments

Haraki Bay Hotel Apartments

Ubytování (Hotel) Haraki Bay Hotel Apartments. Haraki Bay Hotel Apartments has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Haraki. Ubytování Haraki Bay Hotel Apartments se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Diakena's Kamariko-Traditional Stone House

Diakena's Kamariko-Traditional Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Diakena's Kamariko-Traditional Stone House. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Diakena's Kamariko-Traditional Stone House is located in Haraki. Ubytování Diakena's Kamariko-Traditional Stone House se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stamatia's House

Stamatia's House

Ubytování (Prázdninový dům) Stamatia's House. Located in Haraki in the Rhodes Region, the beachfront Stamatia's House is 34 km from Rhodes Town. Guests benefit from balcony. Ubytování Stamatia's House se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fully equipped apartment Quiet area Garden View

Fully equipped apartment Quiet area Garden View

Ubytování (Apartmán) Fully equipped apartment Quiet area Garden View. Fully equipped apartment Quiet area Garden View is located in Haraki, less than 1 km from Agathi Beach and a 15-minute walk from Haraki Beach, in an area... Ubytování Fully equipped apartment Quiet area Garden View se nachází ve městě Haraki (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Haraki

Město Haraki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 77 hotelů a ubytování ve městě Haraki.