Hledat

Ubytování

Ubytování město Halki

Ve městě Halki (Řecko) máme celkem 62 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Halki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Halki

Villa Aristoteles

10

Villa Aristoteles

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aristoteles. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Aristoteles is situated in Halki. Ubytování Villa Aristoteles se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Vlami's House

10

Vlami's House

Ubytování (Apartmán) Vlami's House. Located in Halki in the Halki Island region, Vlami's House features a balcony. Ubytování Vlami's House se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Halkis Muses

9,8

Halkis Muses

Ubytování (Prázdninové domy) Halkis Muses. Featuring air conditioning, Halkis Muses offers accommodation in Halki. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Halkis Muses se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Ftenagia

9,7

Villa Ftenagia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ftenagia. Villa Ftenagia se nachází v Halki na ostrově Halki a nabízí zahradu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ftenagia se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

1890 Fanourakis House

9,7

1890 Fanourakis House

Ubytování (Vila) 1890 Fanourakis House. 1890 Fanourakis House se nachází v Halki. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování 1890 Fanourakis House se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Katingo

9,7

Villa Katingo

Ubytování (Apartmán) Villa Katingo. Located a 5-minute walk from Pondamos Beach in Halki, the family-run Villa Katingo offers traditionally decorated apartments with a balcony overlooking the... Ubytování Villa Katingo se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Celestia Apartments

9,6

Celestia Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Celestia Apartments. Celestia Apartments se nachází v Halki a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Celestia Apartments se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Aegean View Villas

9,6

Aegean View Villas

Ubytování (Vily) Aegean View Villas. Seafront Aegean View Villas is centrally located in the island of Halki. Ubytování Aegean View Villas se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Bright Sun Villas

9,4

Bright Sun Villas

Ubytování (Apartmány) Bright Sun Villas. Situated in Halki, the traditionally stone-built Bright Sun Villas offers free Wi-Fi throughout and self-catered accommodation with a private entrance. Ubytování Bright Sun Villas se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Efraim Amalia

9,2

Villa Efraim Amalia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Efraim Amalia. Villa Efraim Amalia is a detached holiday home with a terrace enjoying Aegean Sea views, situated in Halki in the Dodecanese Region. Ubytování Villa Efraim Amalia se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Rosalia Apartments

9,2

Rosalia Apartments

Ubytování (Apartmány) Rosalia Apartments. Offering city views, Rosalia Apartments in Halki offers accommodation and a terrace. Ubytování Rosalia Apartments se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Klytia

9

Villa Klytia

Ubytování (Apartmány) Villa Klytia. Featuring free WiFi and air conditioning, Villa Klytia is situated in Halki. The accommodation comes with a flat-screen TV with satellite channels. Ubytování Villa Klytia se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Romanza beach villa

9

Villa Romanza beach villa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Romanza beach villa. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Romanza beach villa is situated in Halki. Ubytování Villa Romanza beach villa se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Chrysodimi

8,8

Villa Chrysodimi

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Chrysodimi. Villa Chrysodimi offers accommodation in Halki. Traditionally decorated, the property is located in a tranquil area and features a sun terrace. Ubytování Villa Chrysodimi se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

LUCA'S HOUSES

8,6

LUCA'S HOUSES

Ubytování (Apartmány) LUCA'S HOUSES. LUCA'S HOUSES se nachází v Halki a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování LUCA'S HOUSES se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Atlantis Houses

8,5

Atlantis Houses

Ubytování (Apartmány) Atlantis Houses. Atlantis Houses is a complex of typical traditional houses of Halki. Guests enjoy easy access to the crystal clear sea. Ubytování Atlantis Houses se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Occasus Room

8,3

Occasus Room

Ubytování (Apartmán) Occasus Room. Combining views of the azure waters and lush greenery, Occasus Room takes its name from the latin word for ”friendship” and offers tranquil accommodation... Ubytování Occasus Room se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Roulas Apartments

8,1

Roulas Apartments

Ubytování (Apartmány) Roulas Apartments. Providing sea views, Roulas Apartments in Halki provides accommodation and a terrace. Ubytování Roulas Apartments se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Afroditi

7,6

Villa Afroditi

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Afroditi. Villa Afroditi se nachází v Halki a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se na pláži a má terasu. Ubytování Villa Afroditi se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Occasus Room Comfort

7,2

Occasus Room Comfort

Ubytování (Prázdninový dům) Occasus Room Comfort. Occasus Room Comfort se nachází v Halki a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Occasus Room Comfort se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Dolphins

6,6

Villa Dolphins

Ubytování (Apartmány) Villa Dolphins. Featuring a terrace and free WiFi, Villa Dolphins features accommodation in Halki. Ubytování Villa Dolphins se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Muse Clio

Muse Clio

Ubytování (Prázdninový dům) Muse Clio. Muse Clio se nachází v Halki a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Muse Clio se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Kiki&Nina

Kiki&Nina

Ubytování (Apartmány) Kiki&Nina. Kiki&Nina se nachází v Halki na ostrově Halki a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kiki&Nina se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Althea Apartments 2

Althea Apartments 2

Ubytování (Apartmány) Althea Apartments 2. Althea Apartments 2 nabízí ubytování s terasou v Halki. Ubytování Althea Apartments 2 se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Villa Niovi

Villa Niovi

Ubytování (Apartmán) Villa Niovi. Villa Niovi is set in Khoríon. The accommodation has free WiFi. The apartment also includes 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Niovi se nachází ve městě Halki (Řecko - Halki Island).

Ubytování ve městě Halki

Město Halki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 62 hotelů a ubytování ve městě Halki.